ktorá pripravila prvú prehru v súťaží rezerve Veteránu. V súboji minuloročných nováčikov dominovala domáca Stará Ľubovňa Sympatický výkon podal aj posledný celok tabuľky, ktorý uvažuje o doplnení kádra štvrtým kvalitným hráčom.
Výsledky, IV. liga, muži, skupina Podtatranská - 6. kolo: MŠK Adento Svit - TJ Požiarnik Rakúsy 12:6, Markovič a Benko po 3,5, J. Klein 2,5, Pavlišin 2, Boržík 0,5 P. Andráš 3, S. Andráš 2, Ploščica 1. TJ Obce Spišský Štiavnik - TJ Obec Spišské Bystré 7:11, Janík a Martinko po 3, Mrava 1 Neviďanský a J. Petruľa po 3,5, Bednár 2,5, Teplický 1,5. TJ Javorinka Levoča C - TJ Javorinka Levoča B 8:10, B. Seman st. a J. Rusnák po 3,5, E. Rusnák a Balogh po 0,5 Antal a Schwartz po 3, Ján Seman a B. Seman ml. po 2. TJ Slobytermia Stará Ľubovňa B - TJ Dunajec Spišská Stará Ves 12:6, Rejda 4,5, Joz. Pavlík 3,5, Šipoš 3, Krafčik a Bukovič po 0,5 M. Janczy 3, Stanko, Dubiel a Kostka po 1. TJ Severka Kežmarok B - ŠK Veterán Poprad B 14:4, R. Vnenčák 4,5, Podolský 4, O. Koša 3, Jankura 2,5 A . Comisso 2,5, Bednár 1, J. Popadič 0,5.
TABUĽKA
1. Severka Kežmarok B642074:3416
2. Levoča B642073:3516
3. Spišské Bystré642066:4216
4. Svit631259:4913
5. Veterán Poprad B623156:5213
6. Stará Ľubovňa B622256:5212
7. Spišská Stará Ves621346:6211
8. Levoča C611437:719
9. Rakúsy602437:718
10. Spišský Štiavnik600636:726
V súťaži nedošlo k nijakému prekvapeniu. Dlhšie na svoje víťazstvo čakali hráči Margecian, ktorých začiatok stretnutia sa oneskoril kvôli zápasu extraligovej Rožňavy. Krompachy zaznamenali druhú prehru na nulu. Tentokrát sa o to postarali Hrišovce.
Výsledky, IV. liga, mužov, skupina Spišsko-gemerská - 6. kolo: Družstevník Hrišovce - MŠK Krompachy B 18:0, O. Jánošík, M. Jánošík, Kyseľ a Dzurov po 4,5. Baník Mlynky - Baník Smolník 12:6, Lenkey 4,5, Koutek ml. 3,5, Kochan a Gotthardtová po 2 Tokarčík ml. 3, Tokarčík st. 2,5, Stanko 0,5. ŠKST Spišské Vlachy B - ŠK MPC Spišská Nová Ves 6:12, L. Kellner 2,5, M. Kellner 2, Forgáč 1, M. Hric 0,5 Klein 4, Mlynarčík 3,5, Benček 2,5, Vronč 2. ŠK Henckovce - Družstevník Gemerská Poloma 6:12, Zagiba 2,5, Breznen a Kušnier po 1,5, Fafrák 0,5 Žúdel a Gunár po 4, Ďurman 3, P. Romok 1. Geológ VTJ Rožňava D - OŠK Lokomotíva Margecany B 3:15, Oleár 2, P. Bakoš a N. Bakoš po 0,5 Trojan a Hanko po 4, N. Klein a M. Klein po 3,5.
TABUĽKA
1. Margecany B660080:2818
2. MPC Sp. Nová Ves650171:3716
3. Gemerská Poloma650169:3916
4. Hrišovce641167:4115
5. Mlynky640261:4714
6. Spišské Vlachy B621355:5311
7. Smolník610545:638
8. Henckovce610538:708
9. Rožňava D610533:758
10. Krompachy B600621:876
Spišský Štvrtok remizoval na domácich stoloch so Slovenskou Vsou V nasledujúcom kole cestuje na Štrbské Pleso, kde určite predĺži svoju sériu troch stretnutí bez porážky.
Výsledky, V. liga, skupina Podtatranská - 6. kolo: TJ Tatran Nová Lesná - TJ Severka Kežmarok C 11:7, Mlej a Rezničák po 3,5, Semeňák 2,5, Kučečka 1,5 Kelbel 3, A. Funket 2, Pojedinec a Kalafut po 1. ŠK Galaxy 2 Poprad Veľká - TJ Obec Spišské Bystré B 15:3, Pisarčík 4,5, Molitor 4, Gorel 3, Sendecký 2, Bednár 1,5 Škyrta 1,5, Greňa 1, Fábry 0,5. ŠK Regina Poprad - ŠKP Štrbské Pleso 12:6, Lovas a Suranovský po 3,5, Kubis a Vallo po 2,5 M. Jambor 4, P. Jambor 2. TJ BBF Spišský Štvrtok - TJ STO Slovenská Ves B 9:9, Nováček a Pavľák po 3,5, Škovran a Pančík po 1 Belončák a M. Strišovský po 3,5, Roth 2. TJ Požiarnik Rakúsy B - 1. PPC Fortuna Kežmarok B 7:11, Joz. Pitoňák 2,5, Rataj a Vdovják po 1,5, Groman 1, Rak 0,5 Svitana a Harabin po 4, Chupek 3.
TABUĽKA
1. Poprad Veľká651073:3517
2. Nová Lesná651069:3917
3. Regina Poprad650167:4116
4. Severka Kežmarok C631267:4113
5. Spišské Bystré B623161:4713
6. Slovenská Ves B622258:5012
7. Spišský Štvrtok621358:5011
8. Fortuna Kežmarok B610529:798
9. Štrbské Pleso601531:777
10. Rakúsy B600627:816
Rezerva Spišského Štvrtku pripravila prvú prehru v súťaži Spišskému Štiavniku a Toporcerovci s Petrovičovcami suverénne pokračujú v spanilej jazde.
Výsledky, VI. liga, skupina Podtatranská - 6. kolo: TJ Dunajec Spišská Stará Ves B - TJ Severka Kežmarok D 12:6, Marhefka, Čarnogurský a Kurňava po 3,5, Slovík 1,5 J. Funket 3, Braťka 2, Pacanovský 1. TJ Družstevník Spišská Teplica - ŠK Regina Poprad B 5:13, A. Ďuriš 3, M. Kupčo 2 Zeman 4,5, Madeja 3,5, Kozub a Gabonaj po 2,5. STK Krížová Ves - Chata Pieniny Lesnica 2:16, V. Šatala a P. Šatala po 1 P. Hovana, A. Hovana a Starinský po 4,5, Kalis 2,5. TJ Spišský Štvrtok B - TJ Obce Spišský Štiavnik B 12:6, P. Toporcer 4,5, S. Petrovič 4, L. Toporcer 2,5, A. Petrovič 1 Kišš 2,5, Maliňák 2, Javorský ml. 1, Javorský st. 0,5.
TABUĽKA
1. Spišská Stará Ves B650166:4216
2. Spišský Štvrtok B550080:1015
3. Spišský Štiavnik B531161:2912
4. Spišské Bystré C531155:3512
5. Lesnica530245:4511
6. Regina Poprad B520344:469
7. Severka Kežmarok D610536:728
8. Spišská Teplica610531:778
9. Krížová Ves500514:765