Korzár logo Korzár
Sobota, 5. december, 2020 | Meniny má OtoKrížovkyKrížovky

ObFZ Michalovce - Úradná správa č. 43 - 2004/05

Zverejnenie konečných tabuliek súťaží ObFZ po jesennej časti súť. r. 2004/05: Výsledky všetkých súťaží ObFZ boli počas jesennej časti priebežne

zverejňované každý utorok v týždenníku Zemplín extra tak, ako ich nahlasovali spravodajcovia jednotlivých FO a FK. Výsledky všetkých súťaží dospelých aj s tabuľkami boli priebežne zverejňované každý utorok aj v Zemplínskom denníku Korzár, v ktorom na záver boli zverejnené aj všetky výsledky s tabuľkami samostatných mládežníckych súťaží, a to I. B tr. dor., I. A tr. Ž, I. B tr. Ž. Konečné tabuľky všetkých súťaží ObFZ po jesennej časti 2004/05 boli zverejnené v Zemplínskom denníku Korzár v utorok 16.11. 2004. Konečné tabuľky všetkých súťaží ObFZ dospelých po jesennej časti 2004/05 boli zverejnené v týždenníku Zemplín extra v utorok 30.11., pričom konečné tabuľky ostatných mládežníckych súťaží v ňom budú zverejnené v najbližších číslach.

Projekt "Slabiny a šance slovenského futbalu": Podklady k nemu si do 1.12. na ObFZ prevzali aj tieto FO a FK: Bl. Polianka, Bracovce, Hatalov, Jastrabie pri MI, Pus. Čemerné, Rakovec n/O, Rus. Hrabovec, Stretava, Vinné. Všetky tie FO a FK, ktoré si podklady k tomuto projektu na sekretariáte ObFZ neprevzali, si ich mali vyzdvihnúť obratom.

Nahlásenie termínu VČS FO - FK: Do 1.12. ho v doručenej návratke písomne na ObFZ oznámili už aj tieto FO a FK: Ruská (6.11.), Rakovec n/O (28.12.), Dúbravka (december), Bl. Polianka (11.12.), Koromľa (4.12.), Horňa (15.1.). Doposiaľ ho na ObFZ nedoručili ešte tieto FO a FK: Bánovce n/O, Beša, Čičarovce, Hatalov, Iňačovce, Jastrabie pri MI, Kap. Kľačany, Krásnovce, Kriš. Liesková, Lastomír, Lúčky, Malčice, Markovce, Mať. Vojkovce, MI-Močarianska, Zemplín Michalovce, Moravany, Nacina Ves, Niž. Rybnica, Oborín, Družst. Pavlovce n/U, OŠK Pavlovce n/U, Petrovce n/L, Porostov, Poruba p/V, Ptrukša, Rus. Hrabovec, Sejkov, Sobrance, Staré, Strážske, Tibava, Trhovište, Tušice TNV, Veľ. Kapušany, Veľ. Revištia, Vojany, Vrbnica, Záhor, Zbudza, Zempl. Široká, Žbince. Všetky tie FO a FK, ktoré toto nahlásenie doposiaľ na ObFZ ešte nedoručili, ho majú doručiť obratom.

SPRÁVY VV

Návrhy na ocenenie jubilantov v rámci ObFZ za rok 2004: ObFZ na zasadnutí Rady ObFZ v decembri 2004 ocení aj jubilantov v rámci ObFZ za dlhoročnú aktívnu činnosť v zmysle schválených zásad (viď rozpis súťaží, str. 54, bod I/n), ktorí sa v roku 2004 dožili svojich životných jubileí 50, 60, 70, 80 rokov. Ak ešte niektorý z FO a FK alebo niektorá z komisií ObFZ svojich jubilantov na sekretariát ObFZ nenahlásili, majú tak možnosť nahlásiť ešte telefonicky počas piatku 3.12. a pondelka 6.12. do 14.30 h. Predložený návrh na ocenenie sa schváli na najbližšom zasadnutí VV dňa 6.12. Ocenenie sa uskutoční na slávnostnom zasadnutí Rady ObFZ dňa 17.12.

Vyhodnotenie jesennej časti súťaží ObFZ 2004/05: VV uložil predsedom všetkých komisií ObFZ spracovať toto vyhodnotenie za svoje komisie písomne a predložiť na sekretariát ObFZ do 25.11.2004. Doposiaľ ho ešte na ObFZ nepredložili: MRK, TMK, OK. Doručiť ho majú obratom.

Príprava rozpočtu ObFZ na rok 2005: VV uložil predsedom všetkých komisií ObFZ a zodpovedným za ostatné úseky po vzore z predchádzajúcich rokov spracovať návrh rozpočtu na rok 2005 za svoje komisie a úseky a tento do 25.11.2004 písomne predložiť na sekretariát ObFZ. Až v pondelok 29.11. ho na ObFZ už doručila aj DK. Doposiaľ ho ešte na ObFZ nepredložili: MRK, OK. Doručiť ho majú obratom.

Najbližšie 11. zasadnutie VV ObFZ: Uskutoční sa v pondelok 6.12. o 15.00 h v zasadačke ObÚ SZTK v Michalovciach, Hviezdoslavova 7, I. medziposch., č. dv. 9. Okrem všetkých členov VV a predsedu RK sa ho majú zúčastniť aj všetci predsedovia odborných komisií DK, KR, ŠTK, MRK, TMK, OK, KM.

SPRÁVY ŠTK

Prehľady strelcov gólov jednotlivých súťaží ObFZ za jeseň 2004: ŠTK ich v týchto dňoch spracovala zo zápisov o stretnutí vo všetkých súťažiach ObFZ 2004/05. Presné prehľady strelcov gólov jednotlivých súťaží ObFZ za jesennú časť súť. r. 2004/05 už sú a aj budú v najbližšom období zverejňované priebežne v tlači podľa možností jednotlivých novín. Prehľad strelcov gólov I. tr. dospelých po jesennej časti súť. r. 2004/05 bol zverejnený v Zemplínskom denníku Korzár v utorok 30.11.2004. Ďalšie prehľady v ňom budú zverejnené takto: II. A tr. dospelých - v utorok 7.12., II. B tr. dospelých - v utorok 14.12., III. A tr. dospelých - v utorok 21.12., III. B tr. dospelých - v utorok 28.12., I. A tr. dorastencov - v utorok 4.1., I. B tr. dorastencov - v utorok 11.1., II. A tr. dorastencov - v utorok 18.1., II. B tr. dorastencov - v utorok 25.1., III. A tr. dorastencov - v utorok 1.2., III. B tr. dorastencov - v utorok 8.2., I. A tr. žiakov - v utorok 15.2., I. B tr. žiakov - v utorok 22.2.

20. ročník Vianočného turnaja ObFZ žiakov v halovom futbale: Turnaj sa uskutoční v pondelok 27. 12. 2004 so zrazom jeho všetkých účastníkov o 7.30 h v starej športovej hale ŠK Iuventa, Špitálska ul. č. 7, Michalovce. Vyžrebovanie sa uskutoční hneď o 7.45 h a hrať sa plánuje od 8.00 h. V turnaji môžu štartovať družstvá zložené z hráčov nar. 1. 1. 1991 a mladších. Všetky FO a FK, ktoré rozpis tohto turnaja s prihláškou obdržali, majú prihlášku doručiť na ObFZ do 10.12., a to aj v prípade, ak o turnaj nebudú mať záujem. Do stredy 1.12. ju na ObFZ doručili už aj tieto FO a FK: Veľ. Kapušany, Budkovce (predtým ju doručili Vinné, Zalužice). Doručiť ju majú ešte: Zemplín Michalovce, Strážske, Sobrance, Jastrabie pri MI, Nacina Ves, Topoľany, Veľké Revištia, Rakovec n/O, Lastomír, Tušice TNV, Hatalov, Malčice, Čičarovce. Potvrdenie štartu na uvedenom turnaji bude prihlásenému družstvu oznámené jeho vedúcemu písomnou pozvánkou do 15.12. Pozvané družstvá s pozvánkou na turnaj obdržia poštou aj jeho športovo-technické zásady, tlačivo zoznamu hráčov a tlačivo na hromadné vyúčtovanie cestovného s pokynmi k jeho vyplneniu.

SPRÁVY KR

Hodnotenie rozhodcov za jeseň 2004: Do 1.12. ho písomne na ObFZ doručili už aj tieto FO a FK: Ruská, Mať. Vojkovce (odmietli hodnotiť), Rakovec n/O, Dúbravka, Bl. Polianka dor., Bracovce dor., Budkovce Ž. Doposiaľ ho na ObFZ nedoručili ešte tieto FO a FK: Bánovce n/O, Beša, Budkovce dor. a dosp., Hatalov, Iňačovce, Kap. Kľačany, Lúčky, Mať. Vojkovce, MI-Močarianska, Niž. Rybnica, Palín, Družst. Pavlovce n/U, Porostov, Rus. Hrabovec, Sejkov, Sobrance, Tibava, Trhovište, Veľ. Revištia dor., Vojany, Zempl. Široká. Všetky tie družstvá FO a FK, ktoré toto hodnotenie doposiaľ na ObFZ ešte nedoručili, ho majú doručiť obratom.

SPRÁVY TMK

Hodnotenie najlepších hráčov jesene 2004: Do 1.12. ho písomne na ObFZ doručili už aj tieto FO a FK: Ruská, Mať. Vojkovce, Rakovec n/O, Dúbravka, Bracovce, Budkovce. Doposiaľ ho na ObFZ nedoručili ešte tieto FO a FK: Bánovce n/O, Beša, Čičarovce, Hatalov, Iňačovce, Kap. Kľačany, Lúčky, MI-Močarianska, Niž. Rybnica, Palín, Družst. Pavlovce n/U, Porostov, Rus. Hrabovec, Sejkov, Sobrance, Trhovište, Veľ. Revištia, Vojany, Vrbnica, Zempl. Široká, Žbince. Všetky tie družstvá FO a FK, ktoré toto hodnotenie doposiaľ na ObFZ ešte nedoručili, ho majú doručiť obratom.

Hodnotenie najlepšej jedenástky I. triedy dospelých za jeseň 2004: Do 1.12. ho písomne na ObFZ doručili už aj tieto FO a FK: Ruská, Dúbravka, Vinné, Budkovce. Doposiaľ ho na ObFZ nedoručili ešte tieto FO a FK uvedenej súťaže: Palín, Porostov. Uvedené FO a FK I. tr. dospelých, ktoré toto hodnotenie doposiaľ na ObFZ ešte nedoručili, ho majú doručiť obratom.

Spracovanie vyhodnotenia najlepších hráčov súťaží ObFZ za jeseň 2004: Toto vyhodnotenie zo zápisov zo stretnutí a správ DZ nie je na ObFZ doručené už len za tieto súťaže: III. B tr. dor. a dosp., I. A tr. Ž, I. B tr. Ž. Vyhodnotenie týchto súťaží sú zodpovední povinní doručiť na ObFZ obratom. - dd -

Poznámka: Tento priestor má vyhradený ObFZ Michalovce a v plnom rozsahu zodpovedá za jeho obsahovú náplň.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Na výpadok elektriny vás môže upozorniť aj SMS
 2. Ako inovácie menia naše návyky? Čo už dnes môžete robiť inak
 3. Mikuláš s Majkom Spiritom? Môžete si ho užiť u vás doma
 4. Štedré dni s Niké: Vyhraj lyže s podpisom Petry Vlhovej!
 5. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu
 6. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
 7. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
 8. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť
 9. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy
 10. Slovenské „šampanské“, za ktorým sa skrýva príbeh lásky
 1. Mikuláš s Majkom Spiritom? Môžete si ho užiť u vás doma
 2. Väčšina fajčiarov dalo deťom cigarety, ak si vypýtali
 3. Podcast: Jeden lístok, veľa tratí
 4. Čo musíte vedieť, ak chcete prežiť Vianoce v zdraví a so svojimi
 5. Nová škôlka 21. storočia na Kramároch
 6. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu
 7. Štedré dni s Niké: Vyhraj lyže s podpisom Petry Vlhovej!
 8. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
 9. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
 10. COOP Jednota je najdôveryhodnejším slovenským predajcom potravín
 1. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 736
 2. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 13 696
 3. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 9 717
 4. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 645
 5. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 9 235
 6. Aká je chémia vôní 9 126
 7. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom 8 633
 8. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 576
 9. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 8 024
 10. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy 8 003
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Nová riaditeľka košickej detskej nemocnice: Teším sa na návrat

Chystá stretnutia so zamestnancami, primármi a vytvorí pracovný tím.

Jaroslava Feketeová. Snímka je z čias, keď pôsobila ako lekárka na Oddelení detskej onkológie a hematológie košickej DFN.
Výročie výbuchu bytovky Mukačevská 7 v Prešove

Rok po výbuchu. Majorošovci veria, že sa na Mukačevskú 7 ešte vrátia

Tragédia odhalila aj silu priateľstva.

Marek Majoroš na mieste, kde stála bytovka.
Viki Olejárová by rada zbierala zážitky z celého sveta, chcela by prespať v baobabe aj si zaspievať so Stingom.
Ľudmila Kolesárová.
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Zľava minister zdravotníctva SR Marek Krajčí a prezident Slovenskej spoločnosti infektológov Pavol Jarčuška počas tlačovej konferencie k aktuálnej pandemickej situácii na Slovensku.

Haščák z Penty ide do väzby, rozhodol súd

Haščákovi hrozí až 20 rokov.

Premiér Igor Matovič a minister školstva Branislav Gröhling.
Stĺpček Petra Schutza

Experiment avantgardný ako celoplošné testovanie

Ďalší pochod Slovenska po neprebádaných tretích (štvrtých) cestách boja s covidom.

Peter Schutz

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop