Victoria naďalej suverénne na čele tabuľky

Sportnet|17. dec 2004 o 00:00

Michalovce Excelent cup, mestská hokejová liga v Michalovciach pokračovala počas uplynulých dní súbojmi siedmeho kola. Po ich odohraní je zrejmé, že

na čele tabuľky naďalej suverénne kraľuje Victoria, avšak v tesnom závese číha obhajca prvenstva GS 52.

Gasstars Victoria 1:4 (1:1, 0:0, 0:3)

Po vyrovnanej prvej tretine, v ktorej sa domáci ujali vedenia, hostia vyrovnali a tento výsledok svietil na svetelnej tabuli aj po druhej tretine. Vynikajúci výkon podali obaja brankári. Až v tretej tretine sa hostia presadili a potvrdili tak svoje postavenie v tabuľke. Góly: Karch Dzurjo 3,Haluška.

GS 52 - Devils 4:2 (1:1, 3:0, 0:1)

Tradične bojovné stretnutie s množstvom osobných súbojov a vylúčení. Po vyrovnanej prvej tretine domáci zapli na vyššie obrátky a napokon zaslúžene zvíťazili. Góly: Bujdoš, Vanca, Uhľar, Bujnovsky Morong, P. Huňady.

Bieli vlci - Excelent 3:6 (3:0, 0:3, 0:3)

Priebeh prvej tretiny nenasvedčoval konečnému výsledku, Vlci" sa s chuťou pustili do súpera a v 10 min. už bolo 3:0.Čo sa udialo v druhej a tretej tretine to domáci asi dodnes nechápu. V rozpätí siedmich minút prišli o svoj náskok a s rozumom hrajúci Excelent v poslednej tretine postupne prevzal zápas do svojich rúk, aby napokon zaslúžene zvíťazil. Góly: Koščo 2, Fedurco Ferko 3, Ivančo, Bereš, Eštok.