Košice Žilina 0:2 (0:1, 0:1, 0:0)

Sportnet|27. dec 2004 o 00:00

Košičania pred Vianocami divákov nepotešili. V ich hre chýbala väčšia iskra a dobre hrajúci súper to využil. Skóre otvoril v 8. minúte Beran, ktorý

sa objavil pred domácou bránkou úplne sám. Rovnako veľa priestoru nechali východniari v druhej tretine aj Kontšekovi a ten zúžitkoval svoje skúsenosti na pohotovú presnú strelu. Aj Košičania mali šance a aj kus smoly, pretože pokusy Hvilu a Šimurdu zastavili žrdky. Ani v závere duelu sa však hráči HC nedostali do výraznejšieho tlaku, a tak brankár hostí Šimonovič mohol oslavovať nielen víťazstvo znamenajúce posun na štvrtú priečku, ale aj čisté konto.

Góly: 8. Beran (Zadina, Kontšek), 35. Kontšek (Gálik). Vylúčení: 7:7 na 2 min, navyše: Kroták (Košice) 10 min za nešportové správanie, presilovky: 0:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Beniač - Kubuš, M. Grečko, 1 000 divákov.

Košice: Petrík - Kledrowetz, Frühauf, T. Slovák, Vantroba, Kowalczyk, Milan Varga - Bicek, Kmiť, A. Kroták - Špilár, Ľ. Sabol, Nagy - Hvila, Caban, Šimurda - M. Bartánus, T. Marcinko, M. Slovák. Žilina: Šimonovič - J. Nedvěd, Dlouhý, Krajči, Rešetka, Kusovský, Škorvánek, Kolba, Cebák - Zadina, Beran, Kontšek - Ronald Petrovický, Gálik, Opatovský - Oravec, Hreus, S. Gron - Rehák, Húževka, V. Král

Najlepší: Petrík.

Domov»Sportnet na východe»Košice Žilina 0:2 (0:1, 0:1, 0:0)