Korzár logo Korzár
Pondelok, 10. máj, 2021 | Meniny má ViktóriaKrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 6.5. do 12.5.2005.

Ste až po uši v jednom probléme! Je jedno, že ani sami neviete, ako ste sa tam dostali a kto to všetko zavinil, platiť budete len a len vy. Ženy by

nemali byť zbytočne precitlivené, ale využiť spojenie Marsu a Venuše na boj všetkými možnými prostriedkami. Ak budete ochotné riskovať, nikto vás nezastaví. Muži by mali zmeniť svoju obvyklú taktiku, začať z iného konca, tak najlepšie zaskočia svojich protivníkov. Každý z vás sa bude musieť obracať, aby ste sa dostali na pevnejšiu pôdu, tam, kde sa bude dať začať znovu, pretože to, čo ste dosiahli doteraz, nebude pre vás výhodou, ale prekážkou. V láske sa pripravte na mnohé hádky a spory, ktoré vás budú znechucovať a starší Barani sa odhodlajú aj k radikálnym krokom.

Býk

Býci sa môžu vyhnúť problémom oveľa ľahšie, ako v minulosti, majú za sebou svoju vládnucu planétu a jej vplyv sa ešte stále podieľa na ich šťastí a úspechoch. Využívajte svoju silu a dostatok energie na to, aby ste uskutočnili vaše nápady - viete dobre, že takéto "posilnenie" zhora je pre vás motivujúce. Skúste sa pustiť aj do takých záležitostí, ktorým ste sa donedávna vyhýbali, pretože ste neverili vo vlastné schopnosti. Teraz pre vás môže byť všetko dosiahnuteľné, ibaže ak budete váhať, stratíte drahocenný čas. Aj v láske by ste mali byť aktívni, nemáte ešte dostatočné záruky, že to vaša nová láska s vami myslí vážne, Býci, ktorí majú za sebou dlhoročné spolužitie, sa môžu pokúsiť o oživenie ich vzťahu, nič ešte nie je stratené, ak vy sami máte záujem a budete ochotní urobiť prvý krok.

Blíženci

Blížencom bude šťastie priať a v mnohých oblastiach ich života im z cesty ubudnú prekážky. Hoci hviezdy nie sú celkom na vašej strane, máte v sebe silu a najmä schopnosť nájsť ten najschodnejší spôsob, ako sa dostať k úspechu. Nie ste ani trochu obmedzovaní, či už sami sebou, alebo vaším okolím, teda môžete popustiť uzdu aj svojej fantázii a ukázať všetkým okolo, akí viete byť výkonní a ako sa viete uplatniť. Motivujte aj iných ľudí, či už mladších, alebo starších, ponúknite im pomoc, nemusíte byť osamelými, práve naopak, ak sa spojíte s ľuďmi, ktorí majú podobné ciele, ako vy, len tým získate.

Rak

Rakom vyhovuje ich terajšie postavenie, nechcú na tom nič meniť. Preto budú voči každému vystupovať nepriateľsky, ak príde s nejakými novotami. Lenže život je zmena, všetko sa mení, aj ľudia, aj okolnosti, aj vy osobne, preto snažiť sa zastaviť čas a nedovoliť mu plynúť, je nesprávny postup. Mali by ste sa správať tak, ako vám to káže váš osobný živel - voda, prispôsobiť sa prúdu a nechať sa ovládnuť väčšou silou, nesnažiť sa o ustrnutie. Čím skôr si uvedomíte, že vaším spôsobom sa nič nerieši, ale komplikuje, tým lepšie sa to pre vás skončí. V láske ste tiež až príliš konzervatívni, nečudo, že vaši blízki nie sú s vami spokojní. Prečo nasilu chcete mať vo všetkom pravdu, aj v maličkostiach, aj v dôležitých veciach? Nie je to pre vás veľká námaha?

Lev

Levom unikne zopár drobností a preto nebudú mať celkom jasno vo svojich záležitostiach. Nie je to žiadna tragédia, nesmiete sa preto rozčuľovať, aj vy máte predsa právo na trochu nepozornosti. Najmä ak tú vašu spôsobila taká neodolateľná osobnosť, akú ste stretli a aká vás zaujala. Muži i ženy budú tento týždeň veľmi ľahkou obeťou lásky, nedokážu sa vôbec ubrániť svojim túžbam a citom, ak sa stretnú s opätovaným záujmom, nebudú mať šancu na to, aby si zachovali chladnú hlavu. Darmo, aj vy sa raz za čas prestanete ovládať a keďže ste rodenými dobyvateľmi, viete ako na to, aby ste dosiahli svoje ciele. Pracovná disciplína teda bude úplne mimo vášho záujmu, ale tak aspoň dáte možnosť prejaviť sa aj iným ľuďom z vášho pracovného kolektívu. Nezamestnaným Levom sa okrem lásky podarí nájsť si aj novú prácu, ba možno ich práca spojí.

Panna

Panny nič nestratia, ak budú celý týždeň stáť v úzadí a vyčkávať. Čím dlhšie budete odolávať vašej túžbe po činnosti, tým lepšie sa vám podarí ovládnuť situáciu. Musíte byť opatrní a dbať na to, aby nikto nevedel o vašich pravých zámeroch. To nie je až také ťažké, pretože vy ste rodení "utajovači", niekedy ani sami neviete o tom, čo sa vo vás skrýva. Najmä ak ide o vaše city, občas ste prekvapení, čo vlastne cítite a ku komu, nejde len o lásku, no aj o odpor a negatívne myšlienky, ktoré vás z ničoho nič prepadnú a vy ste zaskočení silou vlastných emócií. Ani tie by ste však teraz nemali ukazovať verejne, ani sa nimi zaoberať vo svojom vnútri. V prvom rade by ste mali pozorovať iných a vybudovať si vlastnú stratégiu.

Váhy

Ani tento týždeň nebude vaša situácia lepšia. Ale aspoň zdravie budete mať pevnejšie a tí, ktorí stoja pred nejakou operáciou, alebo sa im ozývajú staršie zdravotné problémy, budú mať možnosť dať sa do poriadku. Nie je pre vás ľahké byť k sebe tvrdší, no len tak sa vyhnete rôznym komplikáciám. Teraz nie je vhodný čas na to, aby ste zanedbali hoci aj maličkosti, to platí všeobecne - v práci i súkromí, ste teraz oslabení a zaváži akékoľvek zaváhanie. Sami si neveríte, máte pocit, že na vás padá všetko a každý má na vás ťažké srdce, ste podráždení a neviete, čo skôr. Akoby sa váš život začal rúcať, prepadáte sa stále nižšie a nižšie, no aj tak by ste nemali zabúdať na to, že nie ste celkom sami, že máte pri sebe ľudí, ktorí vás podržia, aj keď je ich len zopár.

Škorpión

Škorpióni sa radi vystavujú riziku a riskujú aj vtedy, keď ostatní sú presvedčení, že sa im nepodarí nič dosiahnuť. Vy radi presviedčate osud a aj seba, že pre vás nič nie je nemožné. Môžete si to však dovoliť? V podnikaní, nových obchodných podujatiach a finančných investíciách - tam všade áno, no neriskujte so svojimi citmi. V tomto smere by sa vám to nemuselo vyplatiť, napriek tomu, že ste si istí tým, že máte všetko pod kontrolou. Vlastné city áno, ale nezabúdajte na city svojich blízkych, ak s nimi budete hazardovať, oľutujete to. Najmä mladším Škorpiónom by malo záležať na pokoji a súlade v rodinnom kruhu, pretože už onedlho budú svojich príbuzných potrebovať.

Strelec

Strelci rozvíjajú svoje dobyvateľské umenie, chcú zapôsobiť doslova na každého. Nestačí, že máte svojich stálych obdivovateľov? Musíte mať vždy viac? Premýšľali ste už o tom, ako sa vyhnete problémom, keď sa vaše tajné plány skrížia, komu potom budete držať stranu? Dajte si pozor na to, aby ste sa sami nezamotali do vlastných pavučín. Okrem toho by ste sa predsa len viac mali zaoberať svojimi finančnými záujmami, nie ste na tom práve najlepšie. Už dávno ste sa mali zabezpečiť a nespoliehať sa len na šťastie, je najvyšší čas na to, aby ste sa postarali sami o seba, našli si lepší spôsob, ako sa dostať k peniazom. Požiadajte o pomoc tých, čo sú vám zaviazaní, mnohí z nich sú na miestach, z ktorých by vám mohli podať pomocnú ruku, no ak budete mlčať, nemôžu sa dozvedieť, že niečo potrebujete.

Kozorožec

Kozorožci sa môžu brániť pred útokmi, len ak sami budú presvedčení o vlastnej pravde. Nedajte sa ovplyvniť inými názormi, ale sami sa zamyslite nad tým, ako sa odvíja váš život. Potrebujete sa trošku preskúmať, prehodnotiť svoje očakávania a výsledky, aby ste sa mohli pohnúť ďalej. Nie je jednoduché s vami bojovať, ani vám oponovať, lenže ak ste urobili chybu, sú ostatní v práve. Ustúpte, ak je to potrebné, nesnažte sa za každú cenu mať pravdu. Viete sami, že nie je nič horšie, ako nespravodlivosť, neraz ste to zažili na vlastnej koži. Podnikajúci Kozorožci majú pred sebou úspešné obdobie, nemali by sa zdržiavať starými záležitosťami, ani sa zamotať do sporov, do ktorých ich nič nie je. Nerobte iným sudcu, strácate len čas a energiu.

Vodnár

Vodnári sa neubránia kritickým poznámkam na adresu ľudí okolo nich, čo by nebolo až také zlé, keby zvolili iné miesto. Bolo by lepšie, keby ste sa vyhli poníženiu vašich spolupracovníkov, aj keď medzi kritikou a výsmechom je veľmi malá vzdialenosť. Ustriehnite svoju útočnosť, inak môžete na ňu doplatiť, aj keď vy osobne sa cítite nadradení nad všetky možné útoky. Mladší Vodnári sa konečne spoznajú s jedným človekom, o ktorom už veľa počuli. Nemali by byť sklamaní, ak nesplní ich očakávania, predsa len nemôže byť úplne podľa ich predstáv, to by bolo nereálne. Ani vy nie ste ideálni, tak to od iných nevyžadujte a vôbec - to čo je podľa vás super, iným môže prekážať.

Ryby

Konečne budete môcť naplno realizovať vaše predstavy a plány. Napriek tomu, že nie ste spokojní s minulými dňami, aspoň ste nič nepokazili, ani nezničili, nemusíte sa teda zdržovať nejakými životnými "opravami". Spojte sa so svojimi známymi, priateľmi, kolegami, je treba, aby ste získali nové informácie a začali naplno s prácou, alebo podnikaním, vaša finančná situácia nie je vôbec ružová, to sami dobre viete. Nezamestnaným Rybám nezostáva nič iné, ako hľadať prácu v regiónoch oveľa vzdialenejších, než by im vyhovovalo, lenže bez toho, aby niečo obetovali, nemôžu nič získať. Mali by ste si uvedomiť, že práca za vami sama nepríde, to vy musíte ísť za ňou.

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Tatra banka ako prvá banka na Slovensku vydala zelené dlhopisy
 2. Túžite bývať vo svojom za pár mesiacov? Realita s Variant-Haus®
 3. Tepelnou izoláciou POLYFORM pohodlne ušetríte náklady
 4. S kvalitným poistením sú finančné následky vážnej choroby menšie
 5. Portfólio manažér: Čaká nás dobré obdobie pre ekonomiku
 6. Hokejové hviezdy v biznise nezažiarili. Až na jednu výnimku
 7. Pätnásť gréckych ostrovov, kde strávite skvelú letnú dovolenku
 8. SME.sk prináša nové Prémiové predplatné
 9. Najkrajší darček? Nielen maminy poteší večer plný dobrej hudby
 10. Boj Grékov za slobodu prebudil solidaritu v celej Európe
 1. Posúvajú svet k lepšiemu: Sociálni inovátori
 2. Kupujete nový spotrebič? V PLANEO Elektro naň dostanete zľavu
 3. Tip na rodinné kombi 4x4 v plnej výbave do 30 000 eur
 4. Poistkou dlhej životnosti kúpeľne je hydroizolácia
 5. New financial contribution for meals vs. meal vouchers
 6. Túžite bývať vo svojom za pár mesiacov? Realita s Variant-Haus®
 7. Tepelnou izoláciou POLYFORM pohodlne ušetríte náklady
 8. S kvalitným poistením sú finančné následky vážnej choroby menšie
 9. Portfólio manažér: Čaká nás dobré obdobie pre ekonomiku
 10. Hokejové hviezdy v biznise nezažiarili. Až na jednu výnimku
 1. Deti sa počas pandémie vrátili dozadu, hovorí pedagogička 16 904
 2. Prečo držia Slováci peniaze na účtoch, keď im nezarábajú? 16 055
 3. Portfólio manažér: Čaká nás dobré obdobie pre ekonomiku 12 762
 4. Pätnásť gréckych ostrovov, kde strávite skvelú letnú dovolenku 10 652
 5. Máte 30 a začínate investovať? Týchto 6 vecí potrebujete vedieť 10 156
 6. SME Elektromobilita: Ako nabíjať? Aký majú dojazd? 9 072
 7. O pro-agingu so Soňou Müllerovou, Deň matiek a ekošpeciál 7 543
 8. Boj Grékov za slobodu prebudil solidaritu v celej Európe 6 703
 9. Zaujímavé príležitosti po kríze. Analytici radia, kam investovať 5 805
 10. Tatra banka ako prvá banka na Slovensku vydala zelené dlhopisy 5 372
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Ministerka spravodlivosti Mária Kolíková počas mimoriadnej schôdze parlamentu.

Návrh na odvolanie podal Smer.

14 h
Ministerka spravodlivosti SR Mária Kolíková a minister financií SR Igor Matovič počas mimoriadnej schôdze parlamentu.

Schôdza pokračovala do večera.

4 h

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop