- Gerlachov 3:4, Kučín - Abrahanovce 2:0, Chmeľová - Šiba 0:3. (vys)
1. Gerlachov1191137:1128
2. Kučín1191130:928
3. Šiba1182132:626
4. 2. FC Bardejov1171326:1522
5. Beloveža1160523:2118
6. Lopuchov1152425:2017
7. Bard. N .Ves1150626:3015
8. Hertník1142524:2114
9. Abrahamovce1142522:2214
10. Gaboltov1142526:3314
11. Dl. Lúka1134417:2013
12. Marhaň1140717:2712
13. Smilno1132628:2711
14. Koprivnica1131711:3110
15. Chmeľová1122718:28
16. Kobyly11101015:563
HUMENNÉ: Ulíč - Kochanovce 3:0, Pakostov - Dlhé 4:0, Koškovce - Radvaň 3:3, Belá - Habura 3:1, Modrá - Udavské 9:0, Ohradzany - Ubľa 2:0, V. Sitnica - Papín 3:0, nedohrané. (mšk)
1. Modrá860226:1018
2. Radvaň51226:1216
3. Paksotov51222:916
4. Belá51220:1416
5. V. Sitnica732211:614
6. Ohradzany840412:2012
7. Koškovce832321:1611
8. Kochanovce832311:911
9. Papín731312:1610
10. Dlhé830510:149
11. Habura830510:159
12. Ulíč83059:149
13. Ubľa821512:207
14. Udavské81176:334
KOŠICE-MESTO: DPMK - Atlethico A 1:1, Athletico B - Žahanovce 2:5, Myslava - Lokomotíva B 8:2, Šebastovce - Zdravotník 0:2. (lev)
1. Lokomotíva B650130:915
2. Myslava650128:815
3. Ťahanovce650123:1115
4. Athletico B621311:137
5. Zdravotník62136:137
6. Athletico A612310:185
7. Šebastovce61147:114
8. DPMK60152:331
KOŠICE-OKOLIE: Sokoľany - Geča 5:0, Seňa - Perín 4:0, Valaliky -Svinica 1:2, Čečejovce AC Jasov 2:1, Mokrance - Trstené 3:1, Bidovce - Rozhanovce 5:0, Ml. Sady-Byster - Ruskov 1:1. (pem)
1. Ruskov962126:1120
2. Sokoľany961228:919
3. Perín960328:2018
4. Bidovce951320:1816
5. AC Jasov950421:1415
6. Seňa950421:1815
7. Trstené950416:1515
8. Čečejovce942314:1514
9. Geča940520:2112
10. Svinica940518:2412
11. Byster932412:1911
12. Rozhanovce922412:298
13. Mokrance912612:245
14. Valaliky90279:202
MICHALOVCE: Malčice - Tibava 3:3, Zalužice - Palín 2:1, Porostov - Vinné 2:0, Ruská - Hatalov 3:0, Dúbravka - Úbrež 2:1, Budkovce - Pavlovce 5:4, Petrovce - Oborín 5:0. (ga)
1. Zalužice971132:622
2. Palín952219:1517
3. Hatalov952217:1317
4. Ruská950426:1515
5. Vinné950421:1515
6. Tibava942324:2114
7. Petrovce940523:1912
8. Oborín940517:2212
9. Dúbravka940514:2712
10. Malčice931515:2110
11. Úbrež930612:179
12. Porostov930614:229
13. Pavlovce930618:289
14. Budkovce930618:299
POPRAD: Sp. Belá - Kravany 4:3, Jánovce - Mlynčeky 2:2, Stráže - Hôrka 2:0, Levoča - Žákovce 4:2, Poprad B - Sp. St. Ves 3:0, Toporec - Sp. Štvrtok 4:4, Huncovce - Lučivná nehrali. (kér)
1. Poprad B970220:1021
2. Mlynčeky962121:720
3. Sp. Belá960318:1218
4. Sp. Štvrtok951317:1316
5. Lučivná851212:1016
6. Kravany950422:1915
7. Sp. St. Ves950414:1415
8. Stráže941414:1213
9. Levoča932421:1811
10. Jánovce931515:1510
11. Žákovce930613:199
12. Toporec922520:248
13. Huncovce82069:296
14. Hôrka91084:183
PREŠOV: Fričovce - V. Šebastová 1:1, Uzovce - Chmin. N. Ves 2:1, Jarovnice - Petrovany 1:1, Radatice - Torysa 5:1, Uz. Šlagov - Župčany 1:0, Dubovica - M. Šariš 3:0, Š. Michaľany - Demjata 4:1. (kub)
1. Jarovnice962124:1720
2. Uzovce961217:519
3. Ľubotice953115:618
4. Radatice952230:1417
5. Chmin. N. Ves951314:1016
6. Fričovce943211:715
7. Petrovany942313:914
8. Uz. Šalgov941411:813
9. V. Šebastová933311:1012
10. Š. Michaľany923416:2011
11. Torysa922513:228
12. Demjata912611:215
13. M. Šariš91177:204
14. Župčany91177:214
ROŽŇAVA: Krh. Dlhá Lúka - Brzotín 4:1, Honce - Gemerská Hôrka 3:1, Vyšná Slaná - Plešivec 0:1, Dlhá Ves - Vlachovo 3:3, Lipovník - Dobšiná 4:1, Jablonov n/T. - Gemerská Poloma 4:0, Betliar - Rudná 8:0. (pp)
1. Plešivec971137:922
2. Vlachovo961230:1119
3. Dobšiná960322:1718
4. Lipovník950420:2115
5. Dlhá Ves941424:2213
6. Vyš. Slaná941413:1213
7. Gem. Poloma941414:1813
8. Betliar932421:2011
9. Honce932413:1811
10. Rudná93248:2311
11. Jablonov931515:1410
12. Gem. Hôrka930610:199
13. Krh. Dl. Lúka930618:299
14. Brzotín930616:289
Gem. Hôrke sa po skončení súťaže odrátajú 3 body.
SP. N. VES: Kluknava - Sp. Hrušovce 5:1, Markušovce - Slovan Gelnica 1:2, Hrabušice - Odorín 4:2, Bystrany - Jamník 1:0, V. Folkmar - Letanovce 6:0, Teplička - Slovinky 7:2, Olcnava - Vojkovce 2:0. (jp)
1. Kluknava971132:822
2. V. Folkmar963037:1121
3. Gelnica963023:1021
4. Jamník951317:1516
5. Bystrany951315:1516
6. Teplička943229:1115
7. Hrabušice942320:1914
8. Odorín941420:2013
9. Markušovce931511:1510
10. Sp. Hrušov931512:2210
11. Letanovce931511:2610
12. Olcnava922513:178
13. Slovinky91087:283
14. Vojkovce90096:360
Slovinkám na konci súťaže odrátajú 6 bodov.
SVIDNÍK: Kuková - Okrúhle 2:1, Sitníky - N. Olšava
2:0, Stročín - Lomné 5:1, Mestisko - Lúčka 4:0, N. Kelča - Kalnište 5:0, Miňovce - Bukovce 0:3. (im)
1. Kalnište 9 6 0 3 25:18 18
2. Bukovce 9 5 2 2 18:12 17
3. Sitníky 9 5 1 3 22:12 16
4. Kuková 9 5 0 4 23:15 15
5. Mestisko 8 5 0 3 22:14 15
6. Lúčka 8 5 0 3 18:10 15
7. Gribov 8 4 2 2 20:12 14
8. N. Kelča 8 4 1 3 13:8 13
9. N. Olšava 8 3 2 3 17:16 11
10. Miňovce 8 2 1 5 7:19 7
11. Stročín 8 2 0 6 12:16 6
12. Lomné 8 1 2 5 14:33 5
13. Okrúhle 8 1 1 6 8:30 4
TREBIŠOV: Hraň - Plechotice 0:2, Vojčice - Úpor 3:0, Brehov - Z. Hradište 2:4, Streda n/B. - Z. Teplica 1:0, Kr. Chlmec "B" - Leles 3:2, Sečovce "B" Dargov - Parcovany 2:2, Dvorianky - Biel 5:0. (goj)
1. Streda n/B861112:419
2. Vojčice853018:518
3. Kr. Chlmec B851215:1316
4. Dvorianky842227:714
5. Parcovany842225:1014
6. Plechotice841311:1713
7. Úpor83329:1112
8. Sečovce B Dargov832312:1911
9. Brehov831419:2310
10. Hraň822415:148
11. Z. Hradište813411:196
12. Biel82067:206
13. Leles81256:165
14. Z. Teplica80354:133
VRANOV: Kladzany - Sedliská 4:3, Medzianky - Čaklov 4:3, Hanušovce - Rudlov 8:0, Kam. Poruba - Komárany 1:0, Vechec - N. Hrabovec 5:0, Hencovce - Merník 6:0, Banské - S. Polianka 2:3. (buj)
1. Hanušovce970232:1721
2. Vechec951323:1116
3. Komárany951316:1116
4. N. Hrabovec951317:1916
5. Kladzany942319:1714
6. Kam. Poruba942315:1514
7. Čaklov941424:1713
8. Seč. Polianka941419:1913
9. Hencovce940522:2012
10. Rudlov933315:2112
11. Medzianky932423:2411
12. Sedliská931514:2210
13. Banské920712:256
14. Merník913510:236