HLASY Z II. TRIEDY

Sportnet|7. okt 2005 o 00:00

Čoltovu sa v ostatnom kole podarilo zaknihovať si druhý bod. Mužstvo sa od úvodného kola nedokázalo odpútať z dna tabuľky. Je jediným, ktoré sa ešte

neradovalo z plného bodového zisku. Csaba Jonás( Čoltovo): "Futbal v Čoltove plakal. Odkedy existuje mohli diváci vidieť jeden z najslabších výkonov. Za 90 minút sme nedokázali vystreliť na bránu súpera. Pochvalu si zaslúžia jedine obrancovia na čele s brankárom. Naše premiérové víťazstvo je ešte stále v nedohľadne. (Čoltovo - Rakovnica 0:0)

Pača dominuje vo všetkých tabuľkách na čele a okrem jedinej prehry sa vzďaľuje z kola na kolo prenasledovateľom. Dušan Vašuta (Pača): Vyrovnané stretnutie malo úroveň hry popredných mužstiev v prvej triede. Hostia boli behavý a dokázali vyrovnať. Našťastie päť minút pred záverom sa nám podarilo streliť rozhodujúci gól a zachrániť všetky body. (Pača - Jovice 3:2)