Tatranci vydržali v Žiline len polčas

Sportnet|7. okt 2005 o 00:00

Žilina Priestor počas reprezentačnej dvojtýždňovej prestávky využili futbalisti prešovského Tatrana na odohranie prípravného stretnutia. Zeleno

bieli za ním vycestovali do Strážova, blízko Žiliny. Práve prvoligista z Považia bol súperom druholigových Prešovčanov. Východniari nastúpili v porovnaní s predchádzajúcimi majstrovskými duelmi v pozmenenom zložení. "Brankár Stefanovič odcestoval domov do SČH, žení sa. Ďalší hráči nám chýbali pre zranenia," informoval tréner 1.FC Tatran Prešov Jaroslav Rybár. Tatranci v prvom polčase držali so súperom krok. Uhrali v ňom bezgólovú remízu. "V druhom sme súperovi prihrali na prvý gól, a zrazu začali hrať niečo celkom iné, čo sme si v polčasovej kabíne povedali. Výsledkom boli ďalšie tri góly v našej sieti a prehra 0:4," konštatoval J. Rybár.

1.FC Tatran Prešov sa v prípravnom stretnutí s MŠK Žilina predstavil v zložení: Trančík Zlatohlavý, Helbich, Kovalík, V. Staš Pribula, Volf, Hanko, Gegič Zlacký, Viazanko. Striedali: Belejík, Šamo a Dzuríček.