Nedeľa, 25. október, 2020 | Meniny má AurelKrížovkyKrížovky

Elite Forces v trháku, Rybka zaznamenal štyri zásahy

Poprad - Popradská hokejová liga (www.hkpoprad.sk/phl2) pokračovala ďalšími zápasmi.Všetky výsledky do rastruVýsledky - 4. kolo: HK Trading

Všetky výsledky do rastru

Výsledky - 4. kolo:

HK Trading Hranovnica - HK Vulkán Poprad 3:6 (1:4, 0:2, 2:0)

V slušnom zápase si napokon odniesli dva body hráči z Vulkánu, keď rozhodli v prvej a druhej tretine o svojom víťazstve.

Súpiska - góly a asistencie za HK Trading: Jozef Štolc 2+0, Milan Sabo 0+2, Patrik Štrbka 1+0, Marek Gajan 0+1, Maroš Gajan, Stanislav Palguta, Vladimír Vernarský st., Pavol Zmok, Peter Bendík, Juraj Kamenický, Ladislav Palguta, Martin Palguta ml., Peter Polčin, Vladimír Vernarský ml. a v bránke Erik Štolc.

Súpiska - góly a asistencie za HK Vulkán: Slavomír Habiňák 1+3, Juraj Almášy 2+0, Ondrej Bončo 2+0, Ivan Odehnal 1+0, Peter Karabin 0+1, Dušan Kacvinský, Miloš Kovalčík, Vladimír Vojsovič, Miroslav Zeman, Adrián Znanec a v bránke Pavol Puky. Vylúčenia: 1:0 (Vladimír Vernarský st.).

HK Veľká Poprad - HK La Terra Poprad 5:5 (4:2, 0:1, 1:2)

Zrodila sa prvá remíza v tomto ročníku. Veľká síce viedla po dvoch tretinách, ale La Terre sa podarilo zrovnať vývoj stretnutia a tak sa body delili.

Súpiska - góly a asistencie za HK Veľká: Tibor Rovenský 3+0, Jozef Gapa 1+2, Dominik Snášel 0+2, Marián Depta 1+0, Branislav Majerčík 0+1, Jozef Turák, Roman Slavkovský, Rastislav Hozza, Martin Vitko, Tomáš Hrušovský a v bránke Tomáš Prokopy.

Súpiska - góly a asistencie za HK La Terra: Drahoslav Dúbravský 2+1, Jaroslav Kupčo 2+0, Peter Kostka 1+1, Peter Polovka 0+1, Václav Pitoňák 0+1, Ján Kubus, Marcel Gál, Tolja Dejneka, Andrej Pikovský, Kamil Dulovič, Ján Marušinec, Jozef Handzilko, Slavomír Čistý, Jaroslav Divoký a v bránke Radovan Úroda. Vylúčenia: 3:0 (Dominik Snášel, Jozef Turák, Roman Slavkovský).

HC Elite Forces Poprad - HK Podskalka Svit 5:2 (0:1, 2:1, 3:0)

Podskalka v úvode stretnutia zaskočila vedúci tím tabuľky a bola im vyrovnaným súperom. Nakoniec sa ale podarilo Eliťákom otočiť vývoj zápasu a rozhodnúť ho vo svoj prospech.

Súpiska - góly a asistencie za HC Elite Forces: Martin Rybka 4+1, Richard Guzy 1+2, Silvester Kočiš 0+1, Ján Majzel, Matej Radušovský, Arpád Karkusz, Tomáš Maličký, Lukáš Kočiš, Jozef Jurčík, Marián Lichvarčík, Michal Slebodník, Ján Maličký, Michal Korenko a v bránke Michal Radušovský.

Súpiska - góly a asistencie za HK Podskalka: Dušan Sopoliga 0+2, Miroslav Čumpelík 1+0, Martin Depta 1+0, Peter Lačný, Jozef Fronc, Ján Hyben, Peter Weiss, Branislav Jendrušiak, Marcel Luščík, Ľubomír Leskovjanský, Branislav Budzák, Jozef Muller, Miroslav Koščák, Peter Jurčík a v bránke Miroslav Oprendek. Vylúčenia: Miroslav Oprendek (10 min. osobný trest).

HC Tatry - HK CCCP Poprad 8:1 (4:1, 1:0, 3:0)

Tatranci boli od začiatku do konca lepším tímom a zaslúžene vyhrali.

Súpiska - góly a asistencie za HC Tatry: Ľubomír Gašpar 2+2, Martin Kundis 1+2, František Baselides 1+2, Peter Bonk 2+0, Peter Plávka 1+0, Juraj Kaščák 1+0, František Dula 0+1, Stanislav Bonk 0+1, Karol Kato, Peter Lukáč, Antonín Šotek, Adrián Gašpar a v bránke Bohuš Blažoň.

Súpiska - góly a asistencie za HK CCCP: Marcel Roth 1+0, Pavol Grener 0+1, Július Lojek, Peter Petrenčík, Pavol Repáň, Radek Dietrich, Stano Tibor, Richard Klempa, Marcel Petrenčík, Peter Hudzík, Ľudovít Korvín, Miroslav Harach, Ján Panáček a v bránke Jozef Dubašák. Vylúčenia: 1:0 (Peter Bonk).