ako súperku v boji o zotrvanie v reality šou VyVolení.
Saša naznačila už pred Duelom, že to bude určite niekto z jej skupiny, čiže Tony, Kiko, Ľudmila alebo ona. "Ale určite to budem ja," bola skalopevne presvedčená.
Rišo aj vo výberoch dával tradične palce Saši, pretože ako povedal, nevedia sa vo veľa veciach zhodnúť. Zelenú duelantskú šatku jej včera odovzdával so slovami: "Ber to nie ako výzvu do Duelu, ale ako možnosť spoznať sa. Čo nás nerozdelí, to nás spojí."
V trojminútovom časovom limite, ktorý dostal ešte pred odovzdaním šatky svojmu súperovi, oslovil Rišo aj ďalších obyvateľov Vily. Ako sa dalo čakať, poďakoval najmä Janke: "Za to, že si taká žena, aká si a vždy si ťa budem vážiť."
Luisovi povedal: "Hombre, som rád, že som ťa spoznal, si super chalan."
Ľudmile adresoval slová: "Zo začiatku sme sa síce nezhodli, ale si skvelá. Konečne si sa včera prejavila, keď si dostala darčeky od svojho priateľa."
A prihovoril sa aj Šakalovi, ktorý sa tiež vyjadril, že možno do Duelu pôjde on. "Nemôžem ti dať možnosť ísť so mnou do Duelu. Ty vieš prečo. Veľmi si mi pomohol a podporil si ma."
V sobotu sa rozhodne, kto Vilu opustí. Jedno je však isté, v tejto reality šou bude o jedného Bratislavčana menej, keďže obaja súperi pochádzajú z hlavného mesta.
Autor: em
Najdôležitejšie správy z východu Slovenska čítajte na Korzar.sme.sk.