Košice "B" 6:12, STO Spoje HMT Košice "B" - STO Valaliky 4:14, SŠK Poproč - OKST Regmont Hraň 8:10, Lokomotíva Košice "B" - ŠKST Michalovce "B" 14:4.
Tabuľka
1.ŠKST Sokol Vojčice "B"330044:109
2.ŠKST Pribeník220029:76
3.STK Stadex Košice "B"220023:136
4.OKST Regmont Hraň220020:166
5.Lokomotíva Košice "B"310224:305
6.STO Valaliky310222:325
7.SO Malý Kamenec310219:355
8.SŠK Poproč210121:154
9.STO TJ Šírava Lúčky210119:174
10.Lokomotíva Košice "C"300315:393
11.STO Spoje HMT Košice "B"200212:242
12.ŠKST Michalovce "B"10014:141
3. liga Severovýchod 3.kolo: STJ Družba Bardejov - VSTK Vranov n/T "C" 16:2, STO ŠK Centrum Svidník - STK Lipany 18:0, STO Snina - ŠKST OcÚ Kamenica n/C 10:8, TJ STO Župčany - TJ STO Čabiny/Medzilaborce 8:10, OŠKST Bzenov - ŠK Orion Belá n/C 5:13, ŠKST Zemplínske Hámre - ŠKST Humenné "B" 9:9.
Tabuľka
1.ŠK Orion Belá n/C330043:119
2.STJ Družba Bardejov330041:139
3.ŠKST Humenné "B"321037:178
4.STO ŠK Centrum Svidník312036:187
5.TJ STO Čabiny/Medzilaborce312028:267
6.STO Snina311123:316
7.STK Lipany310222:325
8.VSTK Vranov n/T "C"310220:345
9.OŠKST Bzenov310218:365
10.ŠKST OcÚ Kamenica n/C301224:304
11.ŠKST Zemplínske Hámre301215:394
12.TJ STO Župčany300317:373
4. liga Šarišsko-dukelská 3.kolo: STJ Družba Bardejov "B" - TJ Magura Zborov 3:15, STO ŠK Centrum Svidník "B" - TJ Sokol Torysa 10:8, STO Miňovce - STMK Stropkov 8:10, TJ Sokol Pečovská Nová Ves - TJ Štart Lúžany 12:6, ŠKP Prešov - STO ŠK Centrum Svidník "C" 13:5, ŠK STO Duplín - TJ Športklub MSS Prešov 14:4.
Tabuľka
1.TJ Magura Zborov330042:129
2.STO ŠK Centrum Svidník "B"330038:169
3.ŠKP Prešov330037:179
4.STO ŠK Centrum Svidník "C"320135:197
5.ŠK STO Duplín310226:285
6.STMK Stropkov310222:325
7.TJ Štart Lúžany310220:345
8.TJ Sokol Pečovská Nová Ves210116:204
9.STJ Družba Bardejov "B"210115:214
10.STO Miňovce300316:383
11.TJ Sokol Torysa200211:252
12.TJ Športklub MSS Prešov200210:262
4. liga Zemplínska 3.kolo: ŠKST Michalovce "C" - Gymnázium Sečovce 16:2, SO Borša - SO TJ Čičarovce 5:13, MKST Veľké Kapušany "B" - KST plus 40 Trebišov "A" 2:16, KST plus 40 Trebišov "B" - STO Falkušovce 11:7, ŠKST Sokol Vojčice "C" - TJ Družstevník Čečehov "B" 6:12, STK Slávia Sobrance - SO TJ Veľký Horeš 6:12.
Tabuľka
1.KST plus 40 Trebišov "A"330048:69
2.SO TJ Veľký Horeš330035:199
3.TJ Družstevník Čečehov "B"321033:218
4.SO TJ Čičarovce320136:187
5.Gymnázium Sečovce320124:307
6.MKST Veľké Kapušany "B"311128:266
7.KST plus 40 Trebišov "B"310224:305
8.ŠKST Sokol Vojčice "C"310224:305
9.ŠKST Michalovce "C"310221:335
10.STO Falkušovce310218:365
11.STK Slávia Sobrance300318:363
12.SO Borša300315:393