V. LIGA

Sportnet|9. nov 2005 o 00:00

SP. VLACHY NÁLEPKOVO 4:1 (2:1)Domáci sa dostali prvý raz k nálepkovskej bráne až v 6. minúte a hneď aj otvorili Čekovským skóre zápasu. V ďalších

SP. VLACHY NÁLEPKOVO 4:1 (2:1)

Domáci sa dostali prvý raz k nálepkovskej bráne až v 6. minúte a hneď aj otvorili Čekovským skóre zápasu. V ďalších minútach sa hral futbal hlavne medzi šestnástkami, bez výraznejších šancí. O vzruch sa postaral opäť Čekovský, ktorý vydarenou strelou zvýšil na 2:0. Radosť domácich trvala len dve minúty, lebo Opremčák krásnou strelou z diaľky prekonal domáceho gólmana. Od 35. minúty mali Vlašania výhodu o jedného hráča v poli z dôvodu vylúčenia Lapšanského. Zvýšiť skóre v prvom polčase mohol domáci Labaš, ale jeho prudká strela skončila na žrdi.

V druhom polčase hrali obdive mužstvá vyrovnaný zápas. Domáci mohli rozhodnúť niekoľkokrát, avšak ich šance, hlavne Labašove zostali nevyužité. Vlašania si chránili jednogólové vedenie a nepustili hostí do vážnejších šancí. Rozhodnutie zápasu priniesla až 88. minúta, kedy sa presnou hlavičkou prezentoval Petruška 3:1. Výsledok v poslednej minúte prikrášlil Biroščák 4:1. Hoci skóre je vysoké, Nálepkovo podali dobrý výkon a hráči Spišských Vlách sa museli obávať o výsledok do posledných minút. Je potrebné poďakovať sa mladým vlašským hráčom za obetavý prístup počas celej jesene, kedy museli hrávať zápasy za dorastencov aj za seniorov. Kvalitné stretnutie pred 100 divákmi rozhodoval Tomček. SP. VLACHY: Tomaško Seman, Petruška, Šefčík Tomajko, Boržík, Čekovský, Žiga, Horváth Biroščák, Labaš.