Už len Izolex bez víťazstva

Sportnet|9. nov 2005 o 00:00

Košice - Najvyššia slovenská súťaž vo futsale pokračovala stretnutiami 8. kola. Prvé víťazstvá zaznamenali bratislavská Pinerola a Lučenec. V súťaži

je tak bez víťazstva už len Izolex Košice. V súťaži je reprezentačná prestávka, pretože Slovensko sa predstaví v dvojzápase v Španielsku (14.-15. 11.). Potom sú na programe zápasy odloženého 7. kola.

PINEROLA BRATISLAVA - RCS KOŠICE 8:4 (2:2) - Hostia mali výborný úvod a už v 1. min. sa ujali vedenia. Domáci vyrovnali, no Košičania sa po druhýkrát po nacvičenom signáli ujali vedenia. Domáci po obrátke výrazne ožili a tromi gólmi sa ujali vedenia 5:2. Hostia síce znížili, no ďalšie dva góly domácich ich definitívne zrazili na kolená. Góly: Gala 3, Struhár, Janík, Súkeník, Wintzler, Strapek Gliganič, Rusinko, Beer, Murňák.

IZOLEX KOŠICE - DUBNICA 5:5 (1:4) - Hostia mali nevídaný nástup do zápasu. V 13. minúte viedli 4:0 a nik v hľadisku by si vtedy nepomyslel, že domáci ešte môžu bodovať. Ešte pred prestávkou však prišiel kontaktný gól Hernandéza. Ten istý hráč po obrátke pridal druhý gól Izolexu. Domáci sa vrátili späť do zápasu a hoci hostia strelili piaty gól, v poslednej päťminútovku v rozpätí troch minút strelili tri góly a vyrovnali stav na 5:5. Góly: 20. a 23. Hernández, 35. a 38. Fabišík, 38. Kerlík - 6. Gábor, 8. Staňo, 9. Sirotňák (vl.), 13. Ondráš, 25. Grendel.

ZOSTÁVAJÚCE VÝSLEDKY: Karpatia Bratislava - Malacky 3:5 (1:1). Góly: 16. a 37. Šporánek, 37. Remák 31. a 40. Smolinský, 1. Sobolič, 30. Išunin, 34. Adámek. Lučenec - Górnik Trnava 8:7 (5:4), Sudimák 4, Bari 3, Rutkaj Sládeček 3, Horvatovič 2, Holič, Urbanovič. Mima Trnava - Semic Bratislava 6:3 (4:1), Baláž 4, Németh, Suchán Hrnčík 2, Stašiak. Nitra - Slov-matic Bratislava 6:3 (3:1), 16. a 39. Šebo, 19. a 29. M. Pavlovič, 11. Rajčáni, 39. Koprda 20. Berky, 23. Várady, 30. Baláž.

NAJLEPŠÍ STRELCI: 13 gólov - M. Pavlovič, 9 - Šebo (obaja Nitra), Sudimák (Lučenec), 8 - Haľko, Várady (obaja Slov-matic), 7 - Suchan, Németh, M. Baláž (všetci Mima), Galla (Pinerola), Sobolič (Malacky), 6 - Málik (Mima), Grendel (Dubnica), Rutkaj (Lučenec), Látečka (Nitra), Béreš (RCS Košice), 5 - Berky, E. Baláž (obaja Slov-matic), Remák (Karpatia), Sládeček (Górnik), Koprda (Nitra), Turza (Dubnica), atď.