Devils prevalcoval Bielych vlkov

Sportnet|18. nov 2005 o 00:00

Michalovce - Devils - Bieli vlci 11:1 (5:0, 1:0, 5:1)Bielym vlkom sa nepodarilo zopakovať minulotyždňový úspech a už v 10. min. prehrávali 0:5. V

Michalovce -

Devils - Bieli vlci 11:1 (5:0, 1:0, 5:1)

Bielym vlkom sa nepodarilo zopakovať minulotyždňový úspech a už v 10. min. prehrávali 0:5. V druhej tretine sa hral vyrovnaný zápas, no v poslednej tretine domáci v rozpätí 5 minút dali 5 gólov a hostia korigovali až za stavu 10:0.

Góly: Blahuta, Huňady, Danko, Hasani, Morong 2, Masaryk Balint.

GS 52 - Gasstars 5:3 (2:2, 2:1, 1:0)

"Plynári" nastúpili na stretnutie len ôsmi, no boli domácim viac ako vyrovnaným súperom. Po rovnocennej prvej aj druhej tretine domáci rozhodli až v závere zápasu, keď tesne predtým rozhodca neodpískal jasný faul na hráča Gasstarsu.

Góly: Lupjan, Tkáč, Liška, Makovič, Brhlík - Becan, Kováč, Hurajt.

Victoria - Excelent 4:3 (1:1, 2:2, 1:0)

Posledný zápas prvého kola priniesol vyrovnaný súboj. Domáci sa síce ujali vedenia, no hostia ešte do konca prvej tretiny vyrovnali a boli to oni, kto sa ujal vedenia. Domáci vyrovnali a zápas, ktorý sa hral vo vysokom tempe, nakoniec 2 minúty pred koncom rozhodli vo svoj prospech.

Góly: Pastrňák, Potoma, Surmin, Bačenko Ferko, Ivančo, Varady.

1.Devils5 4 0 1 48:25 8

2.GS 525 3 1 1 28:22 7

3.Victória5 3 1 1 24:21 7

4.Gasstars5 2 0 3 31:32 4

5.Excelent5 1 0 4 18:29 2

6.Bieli vlci5 1 0 4 14:36 2

V šiestom kole 17. 11. 2005 od 19.00 hod. sa stretnú: Excelent - GS 52, Victoria - Bieli vlci, Devils - Gasstars.

Najlepší strelci po prvej časti: Becan, Morong po 10, Huňady 9, Karch 8, Hasani, Hurajt, Ferko, Dzurjo po 7.