Prešovčania a Spišiaci s bodmi

Sportnet|23. nov 2005 o 00:00

Košice (TASR) - Včera sa hrali stretnutia 23. kola I. hokejovej ligy.Prešov - P. Bystrica 3:1 (1:0, 0:1, 2:0)Domáci sa ujali vedenia, potom mali

Košice (TASR) - Včera sa hrali stretnutia 23. kola I. hokejovej ligy.

Prešov - P. Bystrica 3:1 (1:0, 0:1, 2:0)

Domáci sa ujali vedenia, potom mali aj ďalšie

šance. Inkasovali však v závere druhej tretiny. V polovici tretej tretiny Velček svojím prvým gólom v tejto sezóne upravil v presilovke na 2:1. V predposlednej minúte hrali hostitelia opäť v početnej prevahe o dvoch hráčov a ponúknutú výhodu dokázal využiť Chovan.

Góly: 8. Gönczi, 50. Velček, 59. Chovan - 40. Koleda.

Rozhodovali: Jesenský - Korba, Szabo, vylúčení: 7:9, navyše Pendrak 10 min za napadnutie zozadu, Šoltis 10 min za nešportové správanie - Hajas a Koleda obaja 10 min za nešportové správanie, presilovky: 2:1, oslabenia: 0:0, 290 divákov.

Prievidza - Humenné 4:3 (0:1, 2:1, 2:1)

Na kvalitnom hokeji majú podiel aj hostia. Domáci bojovali oduševnene, prvý raz vyrovnali po peknom góle Račeka a aj v ďalších minútach bola aktivita na ich hokejkách.

Góly: 25. a 40. Raček, 48. a 56. Tabaček - 14. Karčák, 37. a 60. Kukuča. Rozhodovali: Čaprnka - Goga, Čavojský, vylúčení: 1:3, presilovky: 0:0, oslabenia: 0:0, 570 divákov.

Trnava - Sp. N. Ves 2:3 (0:1, 1:2, 1:0)

Aj napriek tomu, že bojovnosť domácim nechýbala, hostia boli herne a strelecky lepší.

Góly: 27. Čunderlík, 59. Valentík - 11. Koky, 25. Kristín, 31. Petruk. Rozhodovali: Mihálik - Jankovič, Žídek, vylúčení: 4:4, navyše Drgoň (Trnava) 10+DKH+TH za nešportové správanie, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0, 141 divákov.

Trebišov - Topoľčany 0:5 (0:1, 0:2, 0:2)

Lepšie hrajúci hostia sa ujali vedenia v polovici prvej tretiny. V druhej pridali na dôraze a to im prinieslo trojgólové vedenie do tretej časti.

Góly: 11. a 22. Králik, 52. a 57. Šmotlák, 23. Klačanský. Rozhodovali: Findura - Tornay, Snášel. Vylúčení: 5:8, navyše: Klačanský a Huba (obaja Topoľčany) po 10 min za napadnutie zozadu,

presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0, 240 divákov.

Zostávajúce výsledky: Piešťany - Levice 2:0 (1:0, 0:0, 1:0). B. Bystrica - Senica 6:2 (3:0, 2:2, 1:0).