Skončila jesenná časť obecnej ligy

Sportnet|1. dec 2005 o 00:00

Teplička Záverečným siedmim kolom sa skončila jesenná časť obecnej ligy. V prvom zápase nastúpil Pyrobatys v kompletnej zostave, to Peugeot

nezastrašilo a svojou kombinačnou hrou hralo viac ako vyrovnanú partiu. V prvom polčase nepadol žiaden gól, ale po zmene strán sa v 24. minúte Peugeot ujal vedenia gólom S. Kračka, ktorý v 32. minúte zvyšoval už na 2:0. Pyrobatys vrátil do hry o dve minúty L. Hudran. Záverečný tlak už nepriniesol vyrovnanie a tak sa Peugeot mohol zaslúžene radovať z výhry.

V tomto ročníku FC Betols nad Anubisom nevyhral a inak to nebolo ani v treťom vzájomnom zápase. Po polčasovej remíze sa v 25. minúte Anubis ujal vedenia. M. Varša strelil jediný víťazný gól zápasu. Neskôr si ešte FC Betols vypracoval niekoľko čistých gólových šancí, ale nedokázal ich premeniť.

Výsledky, 7. kolo: Pyrobatys Peugeot 1:2, L. Hudran S. Kračko 2. FC Betols Anubis 0:1, M. Varša.

1. Pyrobatys7401230:1613

2. Peugeot7310317:2411

3. FC Betols7300416:159

4. Anubis7300421:279

Poradie najlepších strelcov: 10 gólov Murdžák (Anubis), 7 gólov S. Kračko (Peugeot), 6 gólov J. Hudran, S. Varša, M. Olejník (Pyrobatys), 5 gólov Mi. Koňak, L. Hudran (Pyrobatys).