Grécka miliardárka Athina Roussel Onassiosová sa v sobotu vydala za brazílsku
parkúrovú hviezdu počas honosného obradu v brazílskom Sao Paule. V objatí paliem povedala 20-ročná Athina "áno" 32-ročnému rozvedenému otcovi Alvarovi Alfonsovi, synovi majiteľa poisťovacej spoločnosti. O bezpečný priebeh celej akcie sa staralo takmer 400 ochrankárov. Celý pozemok bol už týždeň pred svadbou pre verejnosť uzavretý. Hostia dostali magnetické identifikačné karty umožňujúce vstup na pozemok. Pred vstupom museli u ochranky nechať svoje fotoaparáty a mobilné telefóny. Na miesto obradu ich dopravili z parkoviska mimo areálu luxusné limuzíny. Nevesta údajne mala na sebe šaty od talianskeho návrhára Valentína. Pár ešte pred svadbou uzavrel predmanželskú zmluvu. Namiesto svadobných darov požiadal pár hostí, aby venovali peniaze na jasle pre sociálne odkázané deti. Pár, ktorý zdieľa lásku pre kone, sa spoznal pred troma
rokmi v jazdeckom centre v Belgicku. O rok neskôr sa Athina Onassisová presťahovala do Sao Paula. Onassisová je jedinou dedičkou majetku miliardára Aristotela Onassisa, lodiarskeho magnáta. Patrí medzi najbohatšie mladé ženy vo svete. Vyrastala vo Švajčiarsku pod dohľadom svojho otca Thierryho Roussela, ktorý sa na svadbe údajne nezúčastnil. Dedkov majetok zdedila pred dvoma rokmi, keď dovŕšila 18 rokov a stala sa plnoletou.
(SITA/AP)
Spearsová vyhodila Federlina
Los Angeles (TASR) - Len nedávno poslala americká popová princezná Britney Spearsová svojej sokyni Aguilerovej príručku o šťastnom manželstve a dnes by ju už sama potrebovala. V návale nezhôd a hádok totiž vyhodila svojho manžela a otca spoločného dieťaťa Kevina Federlina zo spoločnej rezidencie v Malibu. Dôvodom na takéto rázne rozhodnutie bola návšteva Federlinovho drogovo závislého kamaráta v dome, čo Britney poriadne rozzúrilo. Zatiaľ čo 27-ročný Kevin bol nútený si zbaliť svoje kufre a odišiel do hotela v Beverly Hills, mladá speváčka utápala svoj žiaľ s kamarátkami v istom klube v Los Angeles pri vodke s energetickým nápojom, uvádza britský bulvárny denník The Sun. "Britney sa nahnevala a rozkázala Kevinovi, aby odišiel. Má už po krk jeho stáleho flámovania aj po narodení ich syna," dodal speváčkin priateľ.
Autor: Athina Onassisová sa vydala
Najdôležitejšie správy z východu Slovenska čítajte na Korzar.sme.sk.