Senzačný obrat v zápase Victoria - GS 52

Sportnet|8. dec 2005 o 00:00

Michalovce Excelent cup 8.kolo(jč)Victoria GS 52 6:5 (0:2, 3:2, 3:1)Mužstvo Victorie pokračuje vo víťaznom ťažení. Hoci hostia už v 26.

Michalovce Excelent cup 8.kolo

(jč)

Victoria GS 52 6:5 (0:2, 3:2, 3:1)

Mužstvo Victorie pokračuje vo víťaznom ťažení. Hoci hostia už v 26. sekunde viedli 2:0, ani to im nestačilo na víťazstvo. Keď v druhej tretine hostia zvýšili svoj náskok na 0:3, ani optimisti už nedúfali v obrat. Domácich to však nezlomilo a tromi rýchlymi gólmi vyrovnali. V poslednej tretine to boli opäť hostia, ktorí sa dostali do dvojgólového vedenia, no prišli oň vlastnými chybami, keď dovolili domácim skórovať v presilovke, následne neubránili remízu a inkasovali 14 sekúnd pred záverom.

Góly: Pastrňák 3, Osif, Potoma, Bačenko Tkáč 2, Jaščur, Bujdoš, Janák.

Excelent Devils 2:7 (0:2, 0:2, 2:3)

Hosťujúci "diabli od začiatku nasadili rýchle tempo a sústavne ohrozovali brankára domácich, strelili síce len dva góly, no šancí mali aj na viac. V druhej tretine sa osmelili aj domáci, no na rozdiel od predchádzajúceho zápasu tentoraz svoje šance nepremieňali tak úspešne. K lepšiemu výsledku im nepomohli ani dva góly ich najlepšieho strelca Ferka.

Góly: Ferko 2 - Hercik 4, Huňady 3.

Bieli vlci - Gasstars 2:7 (0:3, 0:2, 2:2)

"Vlci nastúpili v značne oklieštenej zostave, no aj napriek tomu sa im darilo držať s hosťami krok. Zápas bol priebehom a napokon aj výsledkom podobný predchádzajúcemu stretnutiu a domáci obišli opäť bodovo naprázdno.

Góly: Jasem, Fedák Sokirka 2, Becan, Karch, Hurajt, Vasiľko.

1.Devils8 6 1 1 69:32 13

2.Victória8 6 1 1 55:30 13

3.GS 528 4 2 2 45:35 10

4.Gasstars8 3 0 5 44:58 6

5.Excelent8 2 0 6 34:47 4

6.Bieli vlci8 1 0 7 18:65 2

V deviatom kole 8. 12. 2005 od 19.00 hod. sa stretnú: Gasstars - Excelent, GS 52 Bieli vlci, Devils Victoria.