východe Slovenska s agentúrou Flyfish, tentoraz na experimentálnej scéne Divadla Jonáša Záborského v Prešove.
Klip, ktorý sa onedlho objaví v televíziách, sa točil k duetu Obyčajné slová, ktorý bronzový SupeperStarista naspieval so svojou priateľkou Adelou Banášovou. "Je to veselá pesnička. Text sa mi páči, nie je taký zaláskovaný, ale normálny, o vzťahu. A hlavne sú tam použité iné aranžmány, teda to nie je rovnaké ako predchádzajúce pesničky. Preto som sa rozhodol, že pustíme tento singel, aby to bolo trocha premiešané," vysvetľuje Tomáš. Párik, ktorý svojho času vyvolal veľký záujem médií, je v súkromnom živote zohratý, no spoločné účinkovanie pred kamerou nebolo až také jednoduché. "Sme síce na seba zvyknutí, no občas sa trošku pred sebou hanbíme," smeje sa Tomáš. "Horšie by sa mi však asi spolupracovalo s niekým, koho nepoznám."
Aj Adela sa priznala, že hereckým výkonom v klipe neohúri. "Našťastie je tento klip ladený do nálady, taký flegmatický. My tvoríme tú flegmatickú časť a komparz energickú. Iba tak sedíme, kukáme a skoro sa nehýbeme," pochvaľuje si scenár novopečená držiteľka OTA. A čo jej spevácky výkon? "Jáj, na SuperStar to nebude," hovorí s úsmevom Adela. "Nie je to ale náročná pesnička, skôr sú výrazné melódia, rytmus, energia a nie spev."
V klipe sa objaví množstvo komparzu, rozmanité rekvizity a a kostýmy. "Video je viac-menej o záberoch, celé sa to točí okolo dueta Tomáša s Adelou. Je to akoby príprava na finálne vystúpenie," prezrádza režisér Janko Sabol. "No o pointe nebudem hovoriť, to je vec, ktorú je lepšie raz vidieť ako dlho o tom hovoriť."
Autor: mit
Najdôležitejšie správy z východu Slovenska čítajte na Korzar.sme.sk.