ďalšie dve krásky, a tak už v beladickom kaštieli zostalo len šesť nádejných neviest.
Pre niektorých divákov to bol možno mierny šok, pre iných zase žiadne prekvapenie, keď na včerajšom obrade ruží zostali bez kvetov symbolizujúcich priazeň Zuzana Fekiačová a Lenka Slivkaničová.
Dvadsaťdvaročná Zuzana Fekiačová z Detvy je vari najznámejšia zo všetkých súťažiacich. Mediálnu slávu získala vďaka pornofilmu, ktorý nakrútila pred časom v Bratislave. Jej minulosť vyplávala na povrch až v čase, keď bola Zuzana v kaštieli Tartuf, kde vystupovala ako romantická, až hanblivá dievčinka. Na prvom stretnutí Janovi recitovala báseň, po celý čas pred kamerami cudne klopila zrak a dokonca sa červenala! Taktika však na Novotného nezabrala a navyše si vizážistka z Detvy nenašla kamarátku ani medzi ostatnými dievčatami.
Exfinalistky jej v rozhovore s médiami nič nedarovali. "Zuzana bola arogantná, sebavedomá a povýšenecká. Nezapájala sa do spoločného programu a vždy nám dala pocítiť, že je niečo viac," takto sa najčastejšie vyjadrovali na jej adresu. Pokúšali sme sa spojiť aj so samotnou exnevestou, aby sme zistili, čo na tieto reči hovorí a aký má názor na Jana Novotného. Jej mobil bol však niekoľko dní nedostupný a Zuzana vraj odcestovala na dovolenku.
Vyradenie 29-ročnej Bratislavčanky Lenky Slivkaničovej bolo pre niektorých väčším prekvapením ako v prípade Z. Fekiačovej. Manažérka v jednej leteckej spoločnosti spočiatku Jana Novotného zaujala a ako prvú ju po cyklotúre a pikniku pozval na súkromné rande do vínnej pivnice. Opäť sa však potvrdilo to, o čom už hovoria mnohí diváci: "Ktoré z dievčat si Jan pozve na súkromné rande, tá vypadne." Takto už Jan vyradil slobodnú mamičku z Čiech Žanetu, ktorá s ním bola na masáži, domov poslal aj druhú Češku - čevenovlasú Ilonu, s ktorou si bol zahrať v kasíne.
Teraz ich nasledovala Bratislavčanka Lenka. A hoci sa jej nepodarilo získať priazeň milionára, možno sa jej splní ďalší motív, kvôli ktorému sa do súťaže prihlásila. Okrem vydaja jej totiž išlo aj o zviditeľnenie, pretože by rada pracovala v mediálnej oblasti.
Autor: nov
Najdôležitejšie správy z východu Slovenska čítajte na Korzar.sme.sk.