Edymax blízko k bodovaniu

Sportnet|26. sep 2006 o 00:00

Levice - Bardejov 24:20 (9:11)Levice - V prvej hádzanárskej lige mužov sa hralo 3. kolo v ktorom Edymax Bardejov mal blízko k dobrému výsledku na

Levice - Bardejov 24:20 (9:11)

Levice - V prvej hádzanárskej lige mužov sa hralo 3. kolo v ktorom Edymax Bardejov mal blízko k dobrému výsledku na palubovke súpera. Po vyhranom polčase však nestačili v závere zápasu a preto doteraz majú na svojom konte len jednu výhru.

V Leviciach vyhrával Bardejov celý polčas a najviac o štyri góly. Podržal ich brankár Kerekeš a pred ním stála pozorná obrana. Po prestávke ubúdali sily a mladým chýbala skúsenosť. Strelecky sa presadil Žemlička a ďalší šiesti dali po dva - tri góly, čo nestačilo. 10 minút pred koncom hostia stiahli trojgólové vedenie domácich na 18:17, čo bolo sľubné. Urobili však viac chýb, nepremenili šance a Levice príležitosť z rúk už nepustili. V stretnutí dosť vážne zranil Marušinec.

Zostava a góly Bardejova: Kerekeš, Fabián - Žemlička 4, P. Židišin 3, Marušinec 3, Adamik 3, D. Krok 3, L. Židišin 2, Demeš 2, Beňo, Cuper, Matta, Hopko. Za Levice: Majtan a Lieskovský po 4. Vylúčený: 2 - 8. 7 m hody: 3/3 - 2/1. Rozhodovali: Karlubík, Struhár pred 300 divákmi. Priebeh: 0:1, 2:4, 5:8, 7:11, 11:11, 15:12, 18:17, 21:19.

Program 4. kola v sobotu 30. 9.: Bardejov - Martin, Košice "B" - Prešov "B", Bojnice - Levoča, Malacky - N. Zámky "B", Modra - Pov. Bystrica "B", Pezinok - Levice.