Prvé kolo bez prekvapení

Sportnet|28. sep 2006 o 00:00

HK Vulkán Poprad - HK S&M Trading Hranovnica 14:1 (3:0, 5:1, 6:0)Zápas mal až príliš jednoznačný priebeh, keď už od jeho úvodu sa výrazne

HK Vulkán Poprad - HK S&M Trading Hranovnica 14:1 (3:0, 5:1, 6:0)

Zápas mal až príliš jednoznačný priebeh, keď už od jeho úvodu sa výrazne presadzoval favorizovaný Vulkán. S pribúdajúcim časom padali góly ako na bežiacom páse, ktoré sa zastavili na čísle 14. Bezradný súper zaznamenal v druhej tretine aspoň čestný úspech. V tíme Vulkánu si schuti zastrieľali útočníci Habiňák, ktorý si pripísal 6 bodov, Hyben a Mlynár po 5, Homa a Kacvinský po 4.

Súpiska - góly a asistencie za HK Vulkán: Slavomír Habiňák (1+5), Dušan Hyben (4+1), Peter Mlynár (3+2), Ondrej Homa (3+1), Dušan Kacvinský (3+1), Peter Karabin (0+1), Vladimír Dubiel (0+1), Miroslav Zeman (0+1), Adrián Znanec a v bránke Pavol Puky.

Súpiska - góly a asistencie za HK Hranovnica: Jozef Štolc (1+0), Pavol Zmok (0+1), Martin Palguta ml., Patrik Pristáš, Vladimír Rybař, Vlastimil Štrbka, Marek Gajan, Maroš Gajan, Vladimír Vernarský st. a v bránke Anton Malý.

HC Tatry - HK La Terra Poprad 9:1 (1:0, 4:0, 4:1)

Po opatrnom začiatku sa Tatranci výrazne presadili až v druhej a tretej tretine. Lepšie kombinovali a v solídnom zápase boli na tom kondične oveľa lepšie ako súper, ktorý nestačil v druhej polovici. Tatry v bránke podržal gólman Maroš Ondas a nebyť malého zaváhania v obrane dve minúty pred koncom stretnutia, udržal by si čisté konto.

Súpiska - góly a asistencie za HC Tatry: Richard Klempa (2+1), Peter Bonk (0+3), Juraj Kaščák (2+0), František Dula (2+0), František Baselides (1+1), Stanislav Bonk (0+2), Juraj Dziak (1+0), Peter Plávka (1+0), Karol Kato (0+1), Ľubomír Gašpar, Martin Kundis, František Veselka a v bránke Maroš Ondas.

Súpiska - góly a asistencie za HK La Terra: Martin Čumpelík (1+0), Kamil Dulovič (0+1), Martin Bednár, Peter Bendík, Jaroslav Divoký, Drahoslav Dúbravský, Peter Kostka, Patrik Štrbka, Štefan Babič, Jozef Handzilko a v bránke Marián Polovka. Vylúčení: 1:2 (Martin Kundis - Peter Bendík, Kamil Dulovič).