Streda, 21. október, 2020 | Meniny má UršuľaKrížovkyKrížovky

FK Čiko sa o body bratsky podelili

Prešov - Druhá futsalová liga má za sebou siedme dejstvo ktoré prinieslo "bratskú" remízu FK Čiko a SK Piváreň Opál, suverénne víťazstvo PO-city i

ďalšiu prehru BF Designu. Výborné stretnutie majú za sebou Wall street bar a stále lepší AFK Pages Pneu. Wall street bar vyhrával už 2:0, ale ešte do prestávky AFK Pages Pneu dokázali skóre zrovnať. V druhom polčase začali opäť lepšie hráči Wall street baru, lenže viac ako gól im to nevynieslo. Pneumatikári prevzali iniciatívu, ale futbalová spravodlivosť vo veľmi dobrom zápase privolila iba konečnú remízu 3:3. FC 4show je povestný svojou defenzívou, ale aj tým, že príliš veľa gólov nedáva. Ich súper SSK držia koncové svetlá druholigového pelotónu, preto sa očakávala jednoznačná prevaha "4showmenov". V podstate sa predpoklady naplnili, ale zdá sa, že SSK sa trocha spamätali z dvojciferných nádielok, pretože tentoraz to skončilo iba 1:7. Či je to dôvod na radosť ťažko povedať, ale rozhodne sa už chlapci po zápase nemusia za výkon pýriť. FC 1007 stratil fazónu z minulej jari, pretože trpí úzkym a nevyváženým kádrom. To na silné PO-city nemôže stačiť ani v teoretickej rovine, hoci každý zápas začína od stavu 0:0. PO-city sa rozbehli hneď od začiatku a veľmi dobre im to šlo aj strelecky. Svoj už povestný kolektívny výkon pretavili do najvyššieho víťazstva kola 19:2, čím si osladili trocha horkastú príchuť z minulej prehry. FK Čiko sa po rokoch stretli s SK Piváreň Opál ktorej zakladatelia prišli práve od exprvoligistu. Zápas mal tak osobitý náboj, ale práve ten možno zväzoval obom aktérom nohy. Strelecky sa dokázali celky presadiť iba raz, preto to nemohlo dopadnúť inak ako bratskou remízou 1:1. Veľmi zlé obdobie prežívajú borci BF Designu, ktorí boli pre sezónou považovaní za jedného z adeptov na postup. Ich úzky káder však nestačí súčasnému tempu a presvedčili sa o tom aj v súboji s COLIN´S jeans. Ten vychádzal z dobre organizovanej defenzívy a rýchle kontry premieňal na gólové zápisy. Po dobrom výkone a víťazstve 7:5 si COLIN´S jeans pripísal ďalší cenný skalp druholigovej súťaži.

Výsledkový servis: AFK Pages Pneu - Wall Street Bar 3:3, FC 4show - SSK 7:1, FC 1007 - PO-city 2:19, FK Čiko - SK Piváreň Opál 1:1, BF Design - COLIN´S jeans 5:7.

Program nasledujúceho kola: Nedeľa: Wall Street Bar - Condornet 08:00 (G), FC 4show - AFK Pages Pneu 09:45 (G), SSK - PO-city 08:00 (P), M.N.Z.I.P - BF Design 09:45 (P), SK Piváreň Opál - FC 1007 08:00 (M), COLIN´S jeans - FK Čiko 09:45 (M).