Svit - Handlová 96:82 (35:21, 61:41, 78:56)

Sportnet|30. okt 2006 o 00:00

Svit - Základ nesmierne dôležitého víťazstva položili domáci už v úvodnej štvrtine, ktorú vyhrali o 14 bodov. Streleckú naháňačku odštartoval dvoma

trojkami v rade v 3. minúte Míčka a o tri minúty neskôr ho napodobnil rovnako dvoma presnými trojkovými pokusmi Jankovič. Práve vtedy získali Sviťania po prvýkrát mierny náskok (18:11) a ten postupne zvyšovali. Handlovčania nestačili čeliť útočne naladeným domácim, ktorí do polčasu zaznamenali 61 bodov! V druhom polčase sa strelecká kanonáda u oboch celkov zastavila a hoci si domáci priaznivci už dve minúty pred koncom pýtali stovku, tá napokon odolala.

CHEMOSVIT: Míčka 33 (5 trojok), Jankovič 22 (4), Špička 10, Klarič 10, Ikič 4 (Znanec 15, Žudel 2, Kováčik 0, Bílik 0, Kucsa 0). Najviac bodov Handlovej: Marič 20, Smačko 15 (4), Dura a Pipíška po 10. TH: 33/27 - 36/19, fauly: 25 - 30, trojky: 9 - 9, rozhodovali: Brziak, Ženiš, Hrabuvčin, 450 divákov, štvrtiny: 35:21, 26:20, 17:15, 18:26.

Domov»Sportnet na východe»Svit - Handlová 96:82 (35:21, 61:41, 78:56)