Sp. Nová Ves Inter Bratislava 72:74 (28:23, 40:36, 62:55)

Sportnet|30. okt 2006 o 00:00

Spišská Nová Ves Už postavenie mužstiev z hornej časti tabuľky sľubovalo kvalitný basketbal. V podaní oboch celkov bola pre divákov lahôdkou prvá

štvrtina hralo sa hore dole a padlo veľa košov, o čom najlepší svedčí bodový pomer 28:23. Inter poučený z prvej štvrtiny zlepšil obrannú hru, čo dosť skomplikovalo situáciu domácim. Tí si však stále udržiavali pred súperom mierny náskok. Strelecky sa v tomto stretnutí blysol Ridzoň, ktorého trojkové pokusy stále držali Spišiakov vo vedení. Keď už bol náskok o jedenásť bodov, zdalo sa, že domáci si pripíšu na svoje konto ďalšie víťazstvo. Hostia však pomaly sťahovali, k čomu im pomohli aj rozpačité verdikty rozhodcov. Sto sekúnd pred koncom ešte Novovešťania viedli. Inter sedemnásť sekúnd pred koncom išiel do vedenia a nervózny záver už domáci nezvládli.

SP. NOVÁ VES: Repaský, Pešta 14, Ridzoň 24, Czako 7, Džubák, Bartoš, Hovaňák 13, Madaj 12, Bečarik 2. Najviac bodov za hostí Mičuda 27, Pandula 17, Ďuriš 9. TH: 9/5 - 22/18, fauly: 22 - 16, trojky: 9 - 6, rozhodovali: Hricišin, Bohucký a Matejčík, 1000 divákov.

Domov»Sportnet na východe»Sp. Nová Ves Inter Bratislava 72:74 (28:23, 40:36, 62:55)