Vyrovnané kolo prinieslo prvý bod poslednému

Sportnet|9. nov 2006 o 00:00

Poprad - V sobotu za mrazivého počasia pokračovala juniorská hokejbalová UNIJUNIOR liga kompletným piatym kolom. Na úvodné stretnutie nastúpili

mužstvá Podskalky Coyotes a Hooligans "B. V susedskom derby sa od úvodu hral vyrovnaný hokejbal až do polovičky tretej tretiny, keď hráči Podskalky dokázali otočiť nepriaznivý stav 1:3 vo svoj prospech a v zápase napokon zvíťazili. Druhý sobotňajší duel medzi Fantou "B a HBK Storm bol tak ako aj predchádzajúce stretnutie od začiatku veľmi vyrovnaný. V tomto súboji si ani jeden zo súperov nedokázal vytvoriť rozhodujúci náskok, a tak si celky body spravodlivo rozdelili. Po zaslúženej remíze si prvý bod do tabuľky pripísali hráči HBK Storm. V poslednom zápase piateho kola si skrížili hokejky mužstvá Wanted WC a Kamzici. Aj tento duel bol od úvodu veľmi vyrovnaný, čo nasvedčuje o vyrovnanosti ligy. S jednogólovým vedením nastupovali do záverečnej dvanásťminútovky Kamzici a po dobrom výkone v úvodných dvoch tretinách to vyzeralo, že by si mohli tesný náskok udržať až do konca. Lenže v posledne tretine zapli hráči Wantedu na vyššie obrátky a po víťazstve 5:1 v poslednej tretine napokon zaslúžene zvíťazili.

Výsledky 5. kola: PODSKALKA COYOTES - HOOLIGANS "B 5:3 (1:0, 0:1, 4:2), FANTA "B - HBK STORM 2:2 (1:0, 1:2, 0:0), WANTED WC - HBC KAMZÍCI 5:2 (0:0, 0:1, 5:1).