Michalovce vyškolili súperky

Sportnet|13. nov 2006 o 00:00

V hádzanárskej WHIL žien patrilo 9. kolo domácim. Hostia sa radovali len piatkovej predohrávke, keď B. Bystica vyhrala v Partizánskom. Líder z

Michaloviec bez problémov doma vyškolil Trenčín.

Michalovce - Trenčín 37:20 (19:10)

Pred 800 divákmi rozhodovali Černý a Hippík.

Pokutové hody: 3/3 - 7/5. Vylúčené: 3:3.

IUVENTA: Krajcárová, Vaverková - Tóthová 9/2, Hricíková 2, Hodošková 1, Gregorčíková 1, Cinová 2, Kalaninová 6, Beňušková 3, Dittelová 2, Szöllosiová, Kožuchová 2, Školková 9/1.

HK ŠTART: Grandtnerová, Babicová - Olšovská 1, Uhliarová 10/5, Drotárová 2, Petríková, Z. Bahýlová 1, Hollá 1, Rechtorisová, Trochtová 2, Surovčíková 1, I. Bahýlová 1, Kovalčíková 1.

Iuventa od začiatku potvrdzovala úlohu favorita, v prvom polčase si postupne vypracovala 9-gólový náskok, po ktorom si tréner hostí vybral v 20. minúte oddychový čas. Nováčikovi súťaže to však veľmi nepomohlo, pretože aj po prestávke mal obraz hry rovnaký scenár. Úradujúci majster napokon dosiahol výrazné víťazstvo rozdielom 17 gólov, čo je pre Trenčín ešte lichotivý výsledok.

Zostávajúce výsledky: Partizánske - Banská Bystrica 20:31 (6:16), Slavia - Štart 26:21 (12:8), Šaľa - Veselí 27:23 (15:13), Olomouc - Písek 31:22 (16:9), Zlín - Kunovice 23:21 (15:10).