Streda, 21. október, 2020 | Meniny má UršuľaKrížovkyKrížovky

MFC Tatra Temex si vylepšil skóre

Prešov - Záverečné kolo Pohára primátora bolo poznamenané zásahom na ihrisku na ulici 17. novembra, preto futsalisti museli improvizovať, ale kolo

sa odohralo kompletné. Najlepšie si v ňom počínal vicemajster MFC Tatra Temex, ktorý nedal šancu Elmontu Profitters. Brahama skončila po jeseni prvá, pretože FC Šidlovec ju nenachytal na hruškách. Po jeseni sú na zostupových priečkach MISTRAL club a už spomínaný Elmont Profitters. Čelo tabuľky je natlačené a prvé tri mužstvá delí iba jeden bod. MFC Tatra Temex prezimuje na treťom mieste, a to napriek tomu, že rozdrvil Elmont Profitters výsledkom kola 27:5. Gemor team chcel obhájiť striebornú priečku a za súpera mal nebezpečný Weldex. Gemor zvládol svoju úlohu na jednotku, pretože súpera porazil 7:5. Brahama si stretnutie s FC Šidlovcom predohrala. Zápas bol prvý polčas vyrovnaný, FC Šidlovec mal doňho dobrý nástup, vypracoval si aj šance, ale nepodarilo sa mu skórovať. Brahama na druhej strane dve gólovky premenila. V druhej časti hry rozhodli tri zlepené góly v sieti FC Šidlovec a Brahama kontrolovala priebeh. FC Šidlovec dokázal v posledných sekundách už iba skorigovať na konečných 1:7. Jedáleň Mirka mala na dosah pokojný stred tabuľky, lenže s Hestou sa jej ho nepodarilo dosiahnuť. Hesta sa dobre pripravila a svojho suseda v tabuľke dokázala poraziť 5:3 a patrí jej celkové ôsme miesto. Veľmi dôležitý zápas o udržanie sa v súťaži odohrali FC Šváby Terasa a MISTRAL club. Druhý z menovaných celkov má vnútorné problémy, ktoré vyvrcholili vynúteným odchodom niektorých hráčov, čo Šváby náležite využili. Dosiahli víťazstvo 8:5 a poskočili zo zostupového jedenásteho miesta. Sicra neprehrala ani v šiestom kole po sebe a razom je z toho štvrté miesto v tabuľke. Gasko, ktoré začalo veľmi dobre v poslednom čase nezaberá naplno, preto sa čakalo, ako dopadne vzájomné meranie týchto celkov. Stretnutie sa nakoniec skončilo zmierlivou remízou 5:5, ktorá rozhodla o tom, že Gasko na Weldex predsa len bude strácať jeden bod.

Výsledkový servis:

Elmont Profitters - MFC Tatra Temex 5:27, Jedáleň Mirka -Hesta 3:5, Brahama - FC Šidlovec 7:1, Gemor team - Weldex 7:5, MISTRAL club - FC Šváby Terasa 5:8, Gasko - Sicra 5:5.