GS 52 nenastúpili na zápas proti Bielym vlkom

Sportnet|23. nov 2006 o 00:00

Michalovce - Škvrnou ôsmeho kola mestskej hokejovej ligy v Michalovciach bolo nenastúpenie lídra súťaže GS 52 proti Bielym Vlkom. Aj keď o osude

stretnutia nie je rozhodnuté, na doposiaľ hladký priebeh súťaže to vrhlo nepríjemný tieň. V ostatných súbojoch si Devils hravo poradil s Enelom a Gasstars po tuhom boji zdolal Victoriu.

Bieli vlci GS 52, nehralo sa!

Po stretnutí vedúcich mužstiev, ktoré sa konalo deň pred stretnutiami ôsmeho kola, mužstvo GS 52 nenastúpilo na zápas proti Bielym vlkom z nasledovného dôvodu: "Bolo zamedzené nášmu hráčovi Miroslavovi Ľochovi nastúpiť na zápas." Na spomínanom stretnutí však vedúci mužstva GS 52, rovnako aj ostatní, súhlasil, že hráč Ľoch nemôže nastúpiť na ďalšie zápasy, kým nebude vyšetrené podozrenie, že porušil pravidlá Excelent cup ligy. Prípadom sa bude zaoberať ligová komisia.

Enel- Devils 1:9 (1:2, 0:5, 0:2)

Domáci nastúpili na zápas bez svojho najlepšieho strelca. Hoci sa snažili - v prvej tretine dokonca znížili z 0:2 na 1:2 - na viac sa už počas zápasu nezmohli. Hostia kombinačnou hrou postupne zvyšovali skóre a súboj zaslúžene vyhrali. Góly: Sanislo Hercik 3, Danko 2, Boboš, Hasani, Blahuta, Masaryk.

Victoria Gasstars 3:4 (2:2, 1:1, 0:1)

V najlepšom stretnutí ôsmeho kola to boli hostia, ktorí sa v rozpätí 65 sekúnd dostali do dvojgólového vedenia, na čo domáci v rozpätí minúty odpovedali kontaktným gólom a tesne pred koncom prvej tretiny bolo vyrovnané. V druhej tretine sa domáci dostali hneď na začiatku do vedenia, mierny náskok preto doťahovali hostia, čo sa im aj zásluhou Karcha podarilo. Posledná tretina priniesla opäť vyrovnaný hokej, no spokojnejší boli napokon hostia, ktorí zásluhou Becana využili presilovku a zápas potom dotiahli do víťazného konca. Góly: Surmin 2, Dzurjo - Ma. Becan 2, Karch, Hurajt

7.Enel7 0 0 7 21 :67 0

V deviatom kole 23. 11. 2006 od 18.30 hod. sa stretnú: GS 52 Enel, Devils Excelent,Bieli vlci - Victoria , Gasstars má voľno