Korzár logo Korzár

Vášeň na tanečnom parkete

Mirka uhrančivým pohľadom zvádza Tomáša, potom mu vyloží nohu cez rameno a on jej ju zmyselne hladká. Zuzana štíhlymi nohami ovinie Petra okolo pása,

on ju obíjme a spolu sa vlnia v jemnom rytme. Milan nadvihne Helenu a ona odhalí krásne tvarované pozadie... Nie, toto nie je citát zo zamilovaného románu pre ženy. Toto je vášeň, ktorá sa nedeľu čo nedeľu odohráva na tanečnom parkete. Let´s dance totiž nie je len suchopárnou tanečnou súťažou, ale úžasnou hrou tiel.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Počas necelých dvoch mesiacov, čo markizácku televíznu obrazovku ovládla tanečná horúčka, toho tancujúce celebrity aj profesionáli ukázali naozaj veľa. A nielen čo sa týka tanečných krokov, ale odhalili nám aj tie časti tela, ktoré zväčša zostávajú pred zrakmi divákov schované, a k tomu predviedli aj doslova erotické pózy. Už v prvej časti šou však Maroš Kramár povedal: "Tanec považujem za milostnú predohru, a ak nemá dohru, tak je to iba telocvik." Takže ako je to medzi súťažiacimi? Je Let´s dance pre nich tou spomínanou milostnou predohrou, alebo len "makajú" ako v telocvični?

SkryťVypnúť reklamu

O tom, či medzi niektorými pármi preskočila vďaka tancu iskra, alebo nie, sa špekuluje od začiatku relácie. "Podozrenie" padá najmä na mladšie a nezadané ročníky. Najčastejšie sa, pochopiteľne, spomínajú Juraj Bača a Barbora Jančinová, Tomáš Bezdeda a Mirka Kosorínová, Zuzana Fialová a Peter Modrovský, ale aj vydatá Marianna Boučková Ďurianová a Erik Ňarjaš.

Juraj a Barbora

Krásna tvár, vyšportované telo a povesť lovca robia z kajakára Juraja Baču (29 r.) Donchuana, pred ktorým žena len tak neunikne. A ani Barbore (22 r.) sa to zrejme nepodarilo. Obaja síce tvrdia, že medzi nimi je len kamarátsky vzťah, no po tom, čo ho načapali, ako v aute "po francúzsky" skúma Barborine ústa, to majú márne. "Pusa sa pritrafí každému, neznamená to vzťah," odbil vtedy chúlostivú situáciu Bača. Tancujúci športovec sa už k tejto téme nerád vyjadruje a zrejme sa riadi heslom: "Zatĺkať! Zatĺkať! Zatĺkať!" Hoci nikto nechápe prečo, veď Barbora sa krátko pred súťažou rozšila so svojím partnerom a ani Bača nemá stálu známosť.

SkryťVypnúť reklamu

Tomáš a Mirka

Benjamínek z Let´s dance Tomáš Bezdeda (20 r.) to veru nemá ľahké. Ak by sa totiž aj chcel viacej zblížiť so svojou tanečnicou Mirkou Kosorínovou (24 r.), neprešlo by im to len tak ľahko. Obaja by totiž neušli pozorným očiam svojich partnerov. Nedohliada na nich len Tomášova Adela, ale aj Mirkin frajer, a tým je Matej Chren, ktorý tancoval s Kateřinou Brožovou. Mirka a Matej sa ľúbia už štyri roky a vraj to nezmení ani Tanečná horúčka. A podobne zmýšľa aj bývalý superstarista.

"Medzi mnou a Mirkou je sympatické to, že si rozumieme ako rovesníci, ale nič viac medzi nami nie je. Myslím, že sme dobrí kamaráti. Navyše, keď už človek tancuje s tou babou dlhšie, tak to neberie ako chlapi, ktorí sa na ňu len pozerajú a robia wau. Samozrejme, že sa mi páčia ženy, myslím si, že to je dobré, že sa mi páčia, ale človek to po pravidelných tréningoch berie inak. Ani sa nečudujem tým tanečníkom, ktorí to robia dlho, že sú potom na chlapov," tvrdil so smiechom Tomáš.

SkryťVypnúť reklamu

Zuzana a Peter

Ustavične sa hádajú, nesmie jej pozerať na zadok, ani sa jej smiať, no keď začnú tancovať, diváci taja dych a veria, že tí dvaja musia byť milenci. Zuzana Fialová (31 r.) a Peter Modrovský (22 r.) totiž predvádzajú na parkete dokonalú vášeň. Preskočila teda medzi herečkou a tanečníkom povestná iskra, alebo je to všetko len hra? "Je to moja práca, zahrať pred divákmi vášeň. Robím to od šestnástich, takže som s tým nemala žiaden problém," tvrdí obľúbená herečka. Tu to údajne končí. Aj naďalej vraj pre ňu na prvom mieste zostáva syn David, no pravdou je aj to, že Zuzana udržiava nadštandardne dobré vzťahy so svojím exmanželom Petrom Matulíkom.

Na jeho menovcovi, tanečníkovi Petrovi sa jej vraj páči to, že je dobrý tréner a vynikajúci spoločník. Tak prečo sa v dokrútkach relácie ustavične hašteria? "Tieto dokrútky sú tendenčné, režisér nás štylizuje do takej podoby, aká sa jemu zdá, že by bola vhodná do šou," tvrdí horúca adeptka na víťazstvo v Let´s dance. Ale keď sa jej tanečník pozeral pri tréningu na zadok, či ním dobre vrtí, naozaj jej to prekážalo a hnevala sa. "Už mi to nevadí. Zvykla som si," prekvapivo odmerane zareagovala temperamentná Zuzana. Takže keď jej už nevadia pohľady na pozadie, ani intímne dotyky pri tanci, nebude to predsa len milostná predohra?

Marianna a Erik

Necelého polroka vydatá Marianna Boučková Ďurianová (29 r.) priznáva, že spočiatku mala problémy zahrať pred divákmi na parkete vášnivé pózy a intímne scénky. "Časom som však pochopila, že to k tomu tancu patrí a že, jednoducho, na tom výraze záleží. Je to taká menšia herecká rola," skonštatovala šarmantná moderátorka, ale potvrdila, že to medzi ňou a Erikom Ňarjašom (22 r.) iskrí! Ale, len ako medzi bratom a sestrou: "Mužsko-ženská poloha tam síce musí byť, ale náš vzťah je naozaj ako súrodenecký. Erik je úžasný, je to po dlhom čase naozaj človek s dobrým srdcom, ktorého som stretla."

Jediné, čo jej na tanečnom partnerovi prekáža, je, že ju chytá za hlavu. "Mne hrozne vadí, keď sa niekto dotýka mojej tváre. A tým, že ma pri tom štandarde cepuje, aby som tú hlavu mala otočenú, pre mňa neprirodzene, tak to vyjadruje gestami a tými dotykmi. A toto nemám rada," posťažovala sa krásna blondínka, očividne stále zaľúbená do svojho manžela Libora Boučka.

S ním sa však nejaké vášnivé argentínske tango zatiaľ nechystá tancovať. "On by sa to aj chcel naučiť, ale je natoľko pracovne vyťažený, že mu na to nezostáva čas. Ale možno raz áno," sľubne dodáva.

Telocvikári?

Pri niektorých pároch by sa o tanci ako milostnej predohre dalo hovoriť len veľmi ťažko.

Jozef Golonka (68 r.) a Lujza Tarajová (21 r.) keďže je medzi nimi bezmála 50-ročný vekový rozdiel, vyzerali skôr ako otec s dcérou.

Fero Mikloško (31 r.) a Kristína Kamenická (20 r.) módny návrhár sa už dávnejšie otvorene priznal k homosexualite, a tak vášeň s tanečnicou museli na parkete len zahrať.

Jan Novotný (29 r.) a Marcela Spišiaková (33 r.) milionársky ženích síce bol raz na obede s tanečnicou, avšak rozvedená matka s dvoma deťmi nie je pre neho vhodnou partiou.

Najčítanejšie na Korzár

Komerčné články

  1. Čo bude toto leto in?
  2. Starý? Tučný? Exot? Pod červenou strechou sa nálepky nedávajú
  3. „Dracula“ z Banskej Bystrice. K športu sa dostal z recesie
  4. Kam smerujú peniaze bohatých?
  5. Crème de la Crème štartuje už čoskoro
  6. Krmivá pre psov inak: naozaj záleží na tom, čo pes je
  7. Prémiové bankovníctvo je dnes o osobnom prístupe a inováciách
  8. Upokoj svoju poškodenú pleť: Takto jej vrátiš prirodzený vzhľad
  1. Dovolenka v Egypte: Kde sú pláže pre deti a kde podmorský život?
  2. Čo bude toto leto in?
  3. Najkrajšie letné túry, cyklotrasy, jazerá a pamiatky v Rakúsku
  4. „Dracula“ z Banskej Bystrice. K športu sa dostal z recesie
  5. Starý? Tučný? Exot? Pod červenou strechou sa nálepky nedávajú
  6. V Košiciach vzniká nové digitálne epicentrum
  7. Crème de la Crème štartuje už čoskoro
  8. Kam smerujú peniaze bohatých?
  1. „Dracula“ z Banskej Bystrice. K športu sa dostal z recesie 9 090
  2. Krmivá pre psov inak: naozaj záleží na tom, čo pes je 8 704
  3. Kam smerujú peniaze bohatých? 5 037
  4. Starý? Tučný? Exot? Pod červenou strechou sa nálepky nedávajú 3 797
  5. V Košiciach vzniká nové digitálne epicentrum 3 295
  6. Upokoj svoju poškodenú pleť: Takto jej vrátiš prirodzený vzhľad 2 624
  7. Dovolenka v Egypte: Kde sú pláže pre deti a kde podmorský život? 2 305
  8. Crème de la Crème štartuje už čoskoro 2 208
  1. František Kukura: Prekladač politických fráz do ľudskej reči časť 1.
  2. Milan Srnka: Ficov parlamentný rybník
  3. Tomáš Mikloško: Toxické peklo: Ako rozpoznať narcistu a jeho obeť
  4. Ľudmila Križanovská: Charakter človeka sa spozná v náročných životných situáciách. Je to naozaj tak?
  5. Tomas Hlavaty: Ateizmus a viera: Dve pasáže z Levovej homílie, ktoré vyvolávajú pochybnosti
  6. Ján Škerko: Sme vo vesmíre sami? Vesmírna prázdnota vo veľkom ničom
  7. Vladimír Krátky: Cintľavky - zobuďte sa !
  8. Milan Srnka: Quo vadis, hokejová reprezentácia?
  1. Viktor Pamula: Slovenský zväz ľadovej hanby 17 246
  2. Anna Brawne: Pridrahý Robo, nebolo tých klamstiev už dosť? 8 326
  3. Natália Milanová: Nové záchody na ministerstve kultúry smrdia. Poriadne smrdia. 7 957
  4. Ivan Čáni: Pobavený Fico ako nevinné batoľa. 7 921
  5. Matej Galo: Tibor Gašpar, ste hluchý, nemý, slepý alebo čo? 7 501
  6. Miroslav Ferkl: Stupnica Ficovej nenávisti 7 440
  7. Branko Štefanatný: Hráči z KHL nie, Šatan nie! 7 053
  8. Ján Valchár: O Istanbule a vybrakovaných skladoch tankov 5 638
  1. Marian Nanias: X (Röntgenové) lúče, alebo Gama žiarenie? Aký je rozdiel...
  2. Marcel Rebro: Nebezpečný terorista s valaškou a mierumilovný rasista so samopalom
  3. Anna Brawne: Pán minister, to naše zdravotníctvo som už zachránila ja, preto je najvyšší čas, aby ste zo seba prestali robiť šaša!
  4. Roman Kebísek: Štefánikova priateľka Weissová o ňom: Je to dobyvateľ
  5. Radko Mačuha: Fico je kráľ politickej džungle.
  6. INESS: Energetická pomoc – adresnosť v nedohľadne
  7. Věra Tepličková: "I napriek tomu, že ste žena, buďte slušná."
  8. Radko Mačuha: Šmejdi" sa menia. Predražené hrnce nahradili politikou.
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
  1. František Kukura: Prekladač politických fráz do ľudskej reči časť 1.
  2. Milan Srnka: Ficov parlamentný rybník
  3. Tomáš Mikloško: Toxické peklo: Ako rozpoznať narcistu a jeho obeť
  4. Ľudmila Križanovská: Charakter človeka sa spozná v náročných životných situáciách. Je to naozaj tak?
  5. Tomas Hlavaty: Ateizmus a viera: Dve pasáže z Levovej homílie, ktoré vyvolávajú pochybnosti
  6. Ján Škerko: Sme vo vesmíre sami? Vesmírna prázdnota vo veľkom ničom
  7. Vladimír Krátky: Cintľavky - zobuďte sa !
  8. Milan Srnka: Quo vadis, hokejová reprezentácia?
  1. Viktor Pamula: Slovenský zväz ľadovej hanby 17 246
  2. Anna Brawne: Pridrahý Robo, nebolo tých klamstiev už dosť? 8 326
  3. Natália Milanová: Nové záchody na ministerstve kultúry smrdia. Poriadne smrdia. 7 957
  4. Ivan Čáni: Pobavený Fico ako nevinné batoľa. 7 921
  5. Matej Galo: Tibor Gašpar, ste hluchý, nemý, slepý alebo čo? 7 501
  6. Miroslav Ferkl: Stupnica Ficovej nenávisti 7 440
  7. Branko Štefanatný: Hráči z KHL nie, Šatan nie! 7 053
  8. Ján Valchár: O Istanbule a vybrakovaných skladoch tankov 5 638
  1. Marian Nanias: X (Röntgenové) lúče, alebo Gama žiarenie? Aký je rozdiel...
  2. Marcel Rebro: Nebezpečný terorista s valaškou a mierumilovný rasista so samopalom
  3. Anna Brawne: Pán minister, to naše zdravotníctvo som už zachránila ja, preto je najvyšší čas, aby ste zo seba prestali robiť šaša!
  4. Roman Kebísek: Štefánikova priateľka Weissová o ňom: Je to dobyvateľ
  5. Radko Mačuha: Fico je kráľ politickej džungle.
  6. INESS: Energetická pomoc – adresnosť v nedohľadne
  7. Věra Tepličková: "I napriek tomu, že ste žena, buďte slušná."
  8. Radko Mačuha: Šmejdi" sa menia. Predražené hrnce nahradili politikou.

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Minúta Video
SkryťZatvoriť reklamu