Korzár logo Korzár
Streda, 2. december, 2020 | Meniny má BibiánaKrížovkyKrížovky

I. trieda SOFZ ŽIACI

1. Helcmanovce13110298:18332. Chrasť n/H13110257:22333. Hrabušice1392272:16294. Sp. Nová Ves C1380546:31245. Bystrany1372441:21236.

1. Helcmanovce13110298:1833

2. Chrasť n/H13110257:2233

3. Hrabušice1392272:1629

4. Sp. Nová Ves C1380546:3124

5. Bystrany1372441:2123

6. Markušovce1372440:2523

7. Mníšek n/H1262425:1620

8. Olcnava1344516:3316

9. Letanovce1332822:4011

10. Odorín1332818:8511

11. Sp. Hrušov1322911:468

12. Slovinky1313916:526

13. Poráč1311118:654

TABUĽKA DOMA

1. Helcmanovce770057:821

2. Chrasť n/H760132:1218

3. Bystrany752034:417

4. Hrabušice651048:516

5. Mníšek n/H650118:315

6. Markušovce650121:915

7. Sp. Nová Ves C750227:1815

8. Olcnava742114:1214

9. Odorín632114:2011

10. Sp. Hrušov62227:118

11. Letanovce72147:217

12. Poráč61055:283

13. Slovinky60158:271

TABUĽKA VONKU

1. Chrasť n/H650125:1015

2. Hrabušice741224:1113

3. Helcmanovce640241:1012

4. Sp. Nová Ves C630319:139

5. Markušovce722319:168

6. Bystrany62047:176

7. Mníšek n/H61237:135

8. Slovinky71248:255

9. Letanovce611415:194

10. Olcnava60242:212

11. Poráč70163:371

12. Sp. Hrušov70074:350

13. Odorín70074:650

Krížová tabuľka celej sezóny

Křížová tabulka12345678910111213

Bystrany1 / 2:8 / 1:1 / 0:3 / 1:2 / 5:16:1 / 1:1 / 12:0 / 4:0 / 5:0 / 1:0 / 2:0 / 1:4 /

Helcmanovce28:2 / / 3:2 / 6:2 / 1:75:1 / 1:2 / 3:1 / 23:0 / 5:0 / 12:0 / 11:0 / 9:1 / 11:0 /

Hrabušice31:1 / 2:3 / / 8:0 / 7:0 / 2:2 / 2:0 / 14:1 / 1:5 / 9:0 / 10:0 / 3:210:1 / 3:1 /

Chrasť n/H43:0 / 2:6 / 7:10:8 / / 5:1 / 4:3 / 3:0 / 9:2 / 1:0 / 9:1 / 4:0 / 6:0 / 4:0 /

Letanovce52:1 / 1:51:5 / 0:7 / 1:5 / / 3:4 / 1:3 / 1:2 / 0:0 / 6:1 / 4:4 / 2:0 / 0:3 /

Markušovce61:6 / 2:1 / 2:2 / 3:4 / 4:3 / / 0:4 / 10:1 / 3:0 K2:2 / 4:0 / 6:1 / 0:1 / 3:0 K /

Mníšek n/H71:1 / 1:3 / 0:2 / 0:3 / 3:1 / 4:0 / / 2:1 / 1:1 / 7:0 / 2:0 / 3:0 K / 1:4 /

Odorín80:12 / 0:23 / 1:14 / 2:9 / 2:1 / 1:10 / 0:3 K1:2 / / 0:2 / 2:2 / 3:3 / 2:1 / 4:3 /

Olcnava90:4 / 0:5 / 5:1 / 0:1 / 0:0 / 2:2 / 1:1 / 2:0 / / 2:0 / 2:0 / 2:2 / 0:9 / 0:8

Poráč100:5 / 0:12 / 0:9 / 1:9 / 1:6 / 0:4 / 0:7 / 2:2 / 0:2 / / 1:3 / 2:0 / 0:31:3 /

Slovinky110:1 / 0:11 / 0:10 / 2:30:4 / 4:4 / 1:6 / 0:2 / 3:3 / 0:2 / 3:1 / / 1:1 / 2:4 /

Sp. Hrušov120:2 / 1:9 / 1:10 / 0:6 / 0:2 / 1:0 / 0:3 K / 1:2 / 2:2 / 0:2 / 3:01:1 / / 1:7 /

Sp. Nová Ves C134:1 / 0:11 / 1:3 / 0:4 / 3:0 / 0:3 K / 4:1 / 3:4 / 9:0 / 8:03:1 / 4:2 / 7:1 / /

Poradie najlepších brankárov:

KlubSpoluPrimerZoznam gólov po kolách

1.Hrabušice161,230,1,2,0,0,3,1,0,1,1,0,5,2,

2.Mníšek n/H161,331,0,1,0,3,0,3,1,1,2,4,0,

3.Helcmanovce181,382,0,1,0,1,2,0,1,0,0,2,2,7,

4.Bystrany211,622,1,4,1,0,0,0,1,3,0,8,0,1,

5.Chrasť n/H221,696,2,1,8,0,0,0,0,0,3,0,1,1,

6.Markušovce251,921,3,2,0,4,2,1,6,1,4,0,1,0,

7.Sp. Nová Ves C312,380,2,1,3,4,1,11,4,0,3,1,1,0,

8.Olcnava332,549,1,2,0,4,2,1,0,5,0,0,1,8,

9.Letanovce403,081,4,5,1,5,2,0,7,3,3,0,4,5,

10.Sp. Hrušov463,542,9,2,2,1,2,2,10,0,7,6,3,0,

11.Slovinky52410,4,2,2,1,1,6,4,1,11,3,4,3,

12.Poráč6550,12,2,6,9,3,7,2,3,5,4,9,3,

13.Odorín856,5410,9,2,23,1,1,14,3,2,2,3,12,3,

Poradie najlepších strelcov:

MenoKlubGóly

SmikHrabušice34

WitkovskýHelcmanovce23

DžerengaHelcmanovce18

DanišHelcmanovce16

L. ZmijHelcmanovce16

TkáčHrabušice16

VantrobaChrasť n/H16

MikulaBystrany13

I. DirdaChrasť n/H11

ŽoldákLetanovce11

FifikSp. Nová Ves C10

VolčkoMarkušovce9

TurčanikChrasť n/H8

ŽigaMarkušovce8

HrušovskýHrabušice7

KováčChrasť n/H7

M. ŽigaMníšek n/H7

GalsneiderOlcnava7

MarkulíkHelcmanovce6

FrankoChrasť n/H6

ŠefčíkLetanovce6

J. ZmijHelcmanovce5

FabinyChrasť n/H5

BeličákOdorín5

KroščenHrabušice4

ŠteinerMarkušovce4

ŠefčíkSlovinky4

SedlákSp. Hrušov4

JarkovskýBystrany3

PavľákBystrany3

PavukHelcmanovce3

SakáčHelcmanovce3

HanzelyHrabušice3

HodákHrabušice3

KordovaníkHrabušice3

FedorMarkušovce3

HozzaMarkušovce3

MoskaľMníšek n/H3

ČislákOlcnava3

SalajOlcnava3

KačoSlovinky3

NeuvirthSp. Nová Ves C3

VilkovskýSp. Nová Ves C3

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

  1. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny
  2. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom
  3. Neberieme štúdium športovo, ale športujeme
  4. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
  5. Študuj na univerzite s viac ako 60 ročnou tracíciou!
  6. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  7. Máš dosť teórie a poučiek? Študuj, cestuj, pracuj a ži!
  8. Ako inovácie menia naše návyky? Čo už dnes môžete robiť inak
  9. Na VŠEMvs získaš kvalitné štúdium v moderných priestoroch
  10. Tip na náhradu za rúško: Kvalitný nákrčník ochráni aj pred zimou
  1. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  2. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
  3. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť
  4. Na výpadok elektriny vás môže upozorniť aj SMS
  5. Detský čaj COOP Jednoty získal unikátne medzinárodné ocenenie
  6. FMMR svojím výskumom reaguje na aktuálne živé témy
  7. Slovenské „šampanské“, za ktorým sa skrýva príbeh lásky
  8. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy
  9. Novinka medzi prefabrikátmi
  10. Virtuálne prechádzky ako pomoc turistom pri orientácií
  1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 34 655
  2. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 15 840
  3. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 370
  4. Aká je chémia vôní 11 560
  5. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 308
  6. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 784
  7. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 638
  8. Bývanie v meste predlžuje život 8 264
  9. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 7 720
  10. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 5 855
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Bez lockdownu budú ťažké Vianoce, varujú niektorí experti

Nemocnice sa plnia, trend nie je dobrý, hovoria.

Ulice Starého Mesta v Bratislave počas čiastočného lockdownu.
Dobré ráno

Dobré ráno: Ľudia sú frustrovaní, krokom vlády v pandémii neveria

Ľudia sú frustrovaní, hovorí Hřích.

Haščáka dobehla Gorila, šéfa Penty obvinili z korupcie

V sídle finančnej skupiny zasahovali desiatky policajtov.

Jaroslav Haščák v sprievode kukláčov pred Digital parkom.
Stĺpček šéfredaktorky Beaty Balogovej

Haščák sa Gorily nezbavil, dnes už to potvrdzuje aj NAKA

Bolo by skôr prekvapivé, ak by Božie mlyny nezachytili Pentu.

Beata Balogová, šefredaktorka denníka SME

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop