Prvá liga bude mať prestávku

Sportnet|19. dec 2006 o 00:00

MHC Bardejov - LHK Levice 37:24 (12:11)Bardejov - Prvoligové stretnutie hádzanárov najmä v prvom polčase prinieslo vyrovnanú partiu. Domáci sa

MHC Bardejov - LHK Levice 37:24 (12:11)

Bardejov - Prvoligové stretnutie hádzanárov najmä v prvom polčase prinieslo vyrovnanú partiu. Domáci sa pomaly rozbiehali povrchne bránili a v posledných sekundách dokonca dovolili hosťom znížiť na rozdiel gólu. Po obrátke sa zlepšila hra vo všetkých obranných činnostiach. Zachytali brankári a k veľkému výkonu sa rozohral Daniel Marušinec, ktorý vydržal hrať v nasadenom tempe celé stretnutie. Priebojnosťou i dobrým zakončením sa prezentovali mladí hráči Lukáš Židišin a Dominik Krok. Bardejov pred prestávkou si vybojoval v tabuľke šieste miesto.

BARDEJOV: Kerekeš 1, Fabian - Marušinec 11/1, Žemlička 5, Krok 5, Demeš 4, L. Židišin 4, Marcin 3, Šimiček 2, P. Židišin 1, Adamik 1, Lazúr, Matta, Sudimák. LEVICE: Zorád 8, Vydra 5. 7 m hody: 2/2 - 7/5. Vylúčený: 3 - 5. ČK: Sudimák. Rozhodovali: Cibere, Daňo pred 250 divákmi.

Ďalšie výsledky: Levoča - Nové Zámky "B" 34:28, Košice "B" - Martin 34:22, Malacky - Považská Bystrica "B" 27:30, Prešov "B" - Modra 36:29, Bojnice - Pezinok 29:25.

Jarná časť súťaže začne 10. februára 2007.