Korzár logo Korzár
Streda, 26. január, 2022 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

Denisa Volanská účinkovanie v relácii "Rozvedení so záväzkami" neľutuje aj napriek tomu, že je stále sama

"Hľadania partnera sa nevzdávam. Verím, že na mňa TEN MOJ čaká..."Stretnúť sa s Košičankou Denisou Volanskou znamená rátať s tým, že si vás počas

"Hľadania partnera sa nevzdávam. Verím, že na mňa TEN MOJ čaká..."

Stretnúť sa s Košičankou Denisou Volanskou znamená rátať s tým, že si vás počas rozhovoru pri chladených nápojoch budú obzerať okoloidúci ľudia. Pre tých, čo vysedávajú pred televíznou obrazovkou a majú aspoň akú-takú pamäť na tváre, sa totiž musela zdať povedomá. Veď sa v programe Rozvedení so záväzkami z produkcie televízie Markízy objavovala pravidelne po desať stredajších večerov. Ńaposledy minulý týždeň.

Pred televíznymi kamerami, ako priznala, to bola jej premiéra, takže tréma robila svoje. Na televíznej obrazovke ako takej však úplným nováčikom nebola.

"Minulého roku som sa prihlásila do Srdcových záležitostí. Cítila som sa veľmi sama, bolo mi smutno, a tak som na reklamu tejto relácie poslala SMS-ku, ktorou som sa do programu prihlásila. Hneď na druhý deň mi zavolali z produkcie, že ich moja správa zaujala. Prezentačný spot so mnou Markíza nakrútila pri vodnej ploche na Sídlisku Nad jazerom," rozhovorila sa pani Denisa o tom, ako sa začala jej cesta na televíznu obrazovku.

"Pri ´srdcovkách´ som vyzerala inak ako dnes. Mala som dlhšie a viac našuchorené vlasy, i nejaké kilá navyše. Keď som sa uvidela na televíznej obrazovke, bola som zo seba sklamaná a povedala som si: ´dievča, s tým musíš niečo urobiť.´ Výsledok rázneho rozhodnutia bol v relácii Rozvedení so záväzkami, kde už mala zmenený imidž. "Na prezentáciu v Srdcových záležitostiach nikto nezareagoval. Sklamalo ma to, ale ťažkú hlavu som si nerobila. Pár týždňov po odvysielaní tejto relácie, niekedy začiatkom septembra minulého roku, mi zatelefonovali z Markízy, či nechcem ísť do Rozvedených so záväzkami. Keďže to bola tiež relácia, zameraná na zoznámenie, s kladnou odpoveďou som neváhala..."

Kto k pani Denise domov na niekoľkodňovú návštevu príde, netušila. Z Markízy jej nič nepovedali, len to, že pre ňu vybrali troch mužov. A tiež, že sa k nej, do dvojizbového bytu, nasťahuje televízny štáb. Hoci mala obavy, ako sa pomestia, dalo sa to zvládnuť. Deti, 12-ročná Patrícia a 5-ročný Petrík, boli za ten čas u babky. "To, že Peter, Marek a Dušan prídu v oblekoch, som netušila a dosť mi vyrazili dych. Nebol to však ich nápad, ale markizáckej produkcie. Po druhýkrát som ostala prekvapená, keď sa Marek po troch hodinách pobytu pozbieral a odišiel preč. Zdôvodnil to tým, že podľa jeho informácií sa mal zoznámiť so ženou mladšou ako som ja a len s jedným dieťaťom, nie dvoma. To bola oficiálna verzia, prečo sa rozhodol odísť preč. Dúfam, že tou neoficiálnou nebolo jedlo, čo som pripravila," neodpustila si pani Denisa poznámku na svoju adresu.

Kuchárka je totiž dobrá a je si istá, že pri fašírkach, zemiakoch a zeleninovej oblohe nič nepokazila. Takže prečo Marek naozaj odišiel, netušila. "Najskôr sa v spoločnosti konkurentov cítil nepríjemne, lebo netajím, Dušan ma hneď upútal výškou, pohľadom, správaním, aj botaskami, ktoré mal k obleku obuté. Sympatický mi bol od prvej chvíle, to je pravda. Marek sa však ani nesnažil byť iný ako dvaja ďalší," zhodnotila správanie návštevníkov.

Podľa pani Denisy sa Marek nemusel obávať, že keby si ho aj náhodou vybrala, hneď by si ho "nasáčkovala" do bytu a držala pod papučou. "Všetci traja mali jednu nevýhodu. Sú to také mamičkovské typy. Chýba im väčšia samostatnosť, lebo o každého sa stará mama. Naviac, Peter, i keď bol tri dni u mňa, sa každú chvíľu stratil v inom kúte bytu a telefonoval svojej známej. Vydatej žene, s ktorou udržiava vážny vzťah. Prečo sa prihlásil do zoznamovacej relácie, keď pozornosť sústreďoval inde, mi nie je jasné. No z miery ma to trošku vyvádzalo..."

Televízny štáb sa zdržal v byte štyri dni. Za ten čas kamera a zvuk zaznamenávali všetko, čo sa odohrávalo. Niektoré momenty a situácie produkcia i samotný Jaroslav Buček, ktorý je moderátorom relácie, aj sami vyvolávali, aby nebolo všetko len pekné a uhladené. Spočiatku trošku pani Denise vytýkali, že sa nevie odpútať, že je vidieť, ako jej kamery vadia. "A nemali mi vadiť, keď boli všade? Mala som narušené súkromie, v byte cudzích ľudí i techniku a ešte sa normálne správať a plniť to, čo som si naplánovala. To bolo predsa len veľa."

Ohľad pritom musela brať aj na dvoch ostávajúcich Petra a Dušana, ktorí napríklad trošku okomentovali, že jej majú vymaľovať detskú izbu. "Ja som však chcela vedieť, ako si poradia s takouto činnosťou. Veľmi dobre to nedopadlo, na jednej zo stien sa farba odlupuje. Keď to moja mama videla, úplne vážne povedala, že by to mali prísť prerobiť..." Kamery to nezachytili, ale pani Denisa prezradila, že nový náter má aj chodba. Keď sa totiž nakrúcanie skončilo a všetci odišli, pôvodne chcela ísť odprevadiť Dušana na vlak. On sa však rozhodol, že ešte deň u nej ostane a vymaľuje aj spomínanú chodbu. "Škoda, že nestihol opraviť šuflíky, ktoré v linke vypadávajú. Možno najbližšie. Stále sme totiž v kontakte. Po Silvestri, ktorý sme strávili spolu, odišiel síce do Prahy a teraz je u mamy, no telefonujeme si. Viac ako kamarátstvo z toho však nebude. Je fajn, milý, ale len ako priateľská spriaznená duša. Neviem si predstaviť, že by mal byť aj niečím viac," bez zábran prešla pani Denisa na citovú stránku.

Muž, čo by bol po jej boku, by mal byť podľa jej slov milý, rozhľadený, finančne zabezpečený, s autom, samostatný, mať zmysel pre humor. A vedieť gramatiku. Stačí, keď jej niekto napíše SMS-ku, v ktorej sú tvrdky a už je na mäkko, čiže začne váhať, či sa s takým chlapom stretnúť alebo nie. Sú veci, na ktoré je vážne prísna. Medzi ne patrí slovenčina, a samozrejme, že muž jej srdca by mal milovať jej deti. Dušan z toho veľa spĺňal, ale povestná iskra predsa nechcela preskočiť. Dôvod? Ťažko povedať.

Na televíznej obrazovke to Markíza síce neodvysielala, ale veľmi pekné napríklad bolo, keď išli všetci, aj s deťmi, do Mc Donald´u. Rozprávali sa, smiali, žartovali. Príjemná, aj vážna, bola tiež prechádza pri jazerskej vode na Sídlisku Nad jazerom. Tam si Denisa a Dušan dosť porozprávali a vysvetlili, i keď ani to na obrazovke nebolo. "Veľkú časť programu pobytu Petra a Dušana som sama vymyslela a priamo na miestach, kde by sa mal odohrávať, dohodla. Všetci, ktorých som s prosbou o pomoc a sprístupnenie priestorov televíznemu štábu oslovila, mi vyšli v ústrety. Naplánovala som však toho viac, ako sa dalo do 10 častí dostať, preto všetko na obrazovkách nebolo. Podstatné však televízia odvysielala."

To, že sa pani Denisa dostala do televízneho vysielania, berie ako normálnu vec. Za nič sa nehanbí, lebo žiadnu šablónu nemala, všetko išlo spontánne, zo srdca. Podľa nej si zlé meno nespravila, nikoho neohovárala, nekoktala, nekričala, neurážala. Možno si vraj len mala všimnúť, že tričko, čo má na sebe, je obrátené. A tiež trošku menej otvoriť vnútro, lebo v poslednej časti sa sama zo seba rozplakala. Mama jej rozhodnutie ísť do televízie okomentovala vetou: ´Ty si šialená.´ "Je to však úžasný človek, najlepší na svete. Bez jej pomoci by som svoj život ani zďaleka nezvládala tak, ako zvládam. Takže takúto kritiku od nej beriem."

Denisa Volanská rátala aj s troškou bulváru a popularitou. V pozitívnom i negatívnom slova zmysle. Nemyslela však, že jej v niektorých bodoch až tak zmení život. Istý denník z jej dcéry urobil napríklad cukrovkárku, i keď je len alergička. Ona zase od nového roku, doslova z dňa na deň, zmenila prácu. Čiastočne chcela, rozhodovali aj financie, čiastočne musela. Kolektív v bývalom zamestnaní jej účinkovanie v Rozvedených so záväzkami nevedel odpustiť. Šuškalo sa o nej všade, kde sa dalo. Kolegovia jej závideli i to, čo nebolo závideniahodné. Najmä nad jej odvahou všetci meditovali. Muži pridávali aj svoje typické názory o babe, ktorá je dva roky bez stáleho partnera...

"V podstate mali pravdu, lebo nie som slobodná, vydatá, ani rozvedená, takže vážnejšiu známosť si zatiaľ ani nemôžem nájsť. To, že sme s manželom Edom v rozvodovom konaní a že to trvá neúmerne dlho, vie asi celá republika. Vie sa i to, že on má partnerku, kvôli ktorej nás opustil a s ktorou žije. Ja mám len kamarátky a kamarátov." Denisa pripúšťa, že ich mala a má stále dosť, takže do kategórie "žienka domáca" ani počas manželstva nepatrila. To mohol byť jeden z dôvodov, prečo si manžel našiel inú. Takú, čo bude len s ním a okamžite mu splní všetko, čo mu na očiach vidí. Druhým vážnym problémom bola jej bývalá práca, v ktorej občas, ak to bolo treba, musela ostať dlhšie. Tretím, tiež nezanedbateľným dôvodom, boli určite jej ráznosť, rozhodnosť, sebavedomosť. Sú to vlastnosti, ktorých sa muži boja, a tak strach majú aj zo žien, čo si vedia samy poradiť.

"Za účinkovanie v Rozvedených so záväzkami som dostala honorár," priznáva pani Denisa. "Peniaze boli jednou z inšpirácií, prečo som sa na to všetko dala. Zbohatnúť som však nezbohatla. Dosiahla som akurát to, že kým predtým som bola hlboko v dlhoch, teraz som len v dlhoch. Finančne som stále v tiesni. Niekto však nado mnou určite drží ochrannú ruku, lebo všetkým akosi prechádzam. Ani úsmev z tváre nestrácam. I keď to mnohých vytáča."

Čo bude ďalej, Denisa Volanská nevie. Určite by si časom chcela nájsť dobre platenú prácu, ktorá by ju uspokojila a aj finančne zabezpečila. Čo sa týka Dušana, do ktorého sa viaceré jej kamošky "buchli", občas sa určite stretnú. Skôr je však pravdepodobné, že každý pôjdu svojou cestou. "I keď je pravda, že existuje aj čosi také ako ´nikdy nehovor nikdy´. Dušanovi som celkom ľahostajná nebola, to priznal. Spomenul, že keď ma prvýkrát videl v Srdcových záležitostiach, už vtedy si povedal: ´ejhľa, celkom dobrá baba.´ To, že v ´rozvedených´ príde práve ku mne, sprvu netušil. Potom však začal čosi šípiť. Dedukoval to podľa produkcie Markízy, ktorá mu oznámila, že sa ide do Košíc, k Denise, ktorá má dve deti. Tieto údaje mu na chlp sedeli s tým, čo som o sebe povedala v Srdcových záležitostiach, do ktorých sa mimochodom, aj on prihlásil."

Keď sa pre pani Denisu v piatok pred koncom roka hektický týždeň skončil, najprv odprevadila Dušana na vlak a potom sa stretla s kamoškami. Tie ju večer vytiahli na diskotéku. Perfektne sa vytancovala, uvoľnila, stres, obavy, aj všetko ostatné, čo s nakrúcaním súviselo, z nej spadli a cítila sa fantasticky. Výbornú náladu mala aj počas nášho stretnutia, ktoré niekoľkokrát prerušilo zvonenie mobilu. Po jednom sa zvlášť pousmiala. Ozval sa jej Dušan...

"Hľadania partnera na celý život sa nevzdávam. Verím, že niekde na mňa TEN MOJ čaká. Preto, keď bude ďalšia príležitosť kdesi sa prihlásiť, využijem ju. Prečo nie?," dodala úplne na záver.

Alžbeta LINHARDOVÁ

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. Slovensko uvažuje! Video so ŠOKOM má už vyše 900-tisíc videní
 2. 20-minútové mestá: Mestá, v ktorých chcete žiť
 3. ARÓNIA - najsilnejšia prírodná prevencia proti koronavírusu
 4. Zánik platobných kariet. Ako budú vyzerať platby budúcnosti?
 5. TOP zamestnávateľ, pre ktorého sa oplatí pracovať
 6. Predplaťte si SME.sk vo vašej firme
 7. Rezerváciou first moment dovolenky viete ušetriť aj 40 % z ceny
 8. Európsky unikát. Kvalitné CBD funguje aj napriek neprajníkom
 9. Anketa: Slováci, ako sme na tom so závislosťami?
 10. Mecom ide na zelenú
 1. TOP zamestnávateľ, pre ktorého sa oplatí pracovať
 2. Predplaťte si SME.sk vo vašej firme
 3. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?
 4. Vedeli ste, že šport a podnikanie majú veľa spoločného?
 5. Slovensko uvažuje! Video so ŠOKOM má už vyše 900-tisíc videní
 6. Developer Mint Investments získal prvenstvo v CIJ Awards 2021
 7. Stropný zdvihák zlepší život všetkým imobilným ľuďom
 8. Zázračné účinky Arónie na zdravie
 9. 20-minútové mestá: Mestá, v ktorých chcete žiť
 10. Viac ihrísk aj bylinkových záhrad vo vašom okolí.
 1. 5 neznámych vecí, ktoré umožňujú platobné karty 5 438
 2. Európsky unikát. Kvalitné CBD funguje aj napriek neprajníkom 4 696
 3. Rezerváciou first moment dovolenky viete ušetriť aj 40 % z ceny 4 325
 4. Anketa: Slováci, ako sme na tom so závislosťami? 4 089
 5. Zánik platobných kariet. Ako budú vyzerať platby budúcnosti? 3 904
 6. Akcie, fondy, kryptomeny. Do čoho treba tento rok investovať 3 373
 7. Slovensko uvažuje! Video so ŠOKOM má už vyše 900-tisíc videní 3 090
 8. Predplatné SME.sk len za 29 eur 2 901
 9. Marrákeš je červená perla Maroka 2 256
 10. V roku 2021 kúpili Slováci kryptomeny za viac ako 25 000 000 € 2 097

Blogy SME

 1. Anna Milanová: Pri čaji... 2022
 2. Elena Antalová: Emeritný pápež sa ospravedlnil a čo televízia?
 3. Jozef Sitko: Moje novinárske príbehy a príhody (2.)
 4. Martin Greguš: Mikuláš Dzurinda...vráti sa do politiky? Vyzerá, že sa o to pokúsi...
 5. Ľudmila Križanovská: Mám rada Rusko
 6. Jozef Rybár: Zneužíva ZSE Energia dominantné postavenie na trhu?
 7. Martin SEDLAR: Juhoafrická štúdia ukazuje, že Omicron uniká ochrane od mRNA vakcín.
 8. Matúš Lazúr: Kam nám uletia ceny nehnuteľností
 1. Pavel Macko: Vodka a cigary? 13 428
 2. Michal Porubän: Tak si tu žijeme - poslanec Blaha je zaočkovaný a Žilinka nechce zverejniť zmluvu čo podpísal v Rusku :) 6 261
 3. Lórant Kulík: URBEX: Keď prejdete v Košiciach na ulici kpt.Nálepku cez (ne)utajenú pasáž, zapne sa časostroj 5 830
 4. Martin Ondráš: Keď sa podvod a klamstvo tvári ako etalón morálky 5 014
 5. Asociácia dôchodkových správcovských spoločností: V roku 2022 pôjdu do dôchodku tisícky ľudí. Ste pripravené a pripravení? 4 123
 6. Simona Kyselicová: Ako sa testuje na Covid v Nórsku. P.S.: Som pozitívna 4 081
 7. Monika Nagyova: Vzťahové okienko. Páry, ktoré sa medzi sebou nerozprávajú. 3 853
 8. Tomáš Harustiak: Je na Slovensku 56% katolíkov ? Ale kdeže ! 3 804
 1. Jiří Ščobák: Analytici odpovídají: Kolik mám investovat do krypta? Které mi doporučují? Budou kryptoměny v roce 2022 prosperovat?
 2. Jiří Ščobák: Proč má akvarista začátečník dlouho čekat, než vloží do akvária ryby? (v rostlinných akváriích se substrátem)
 3. Milota Sidorová: Toto mesto v Taliansku založilo Kanceláriu pre čas. Čaká to aj Bratislavu?
 4. Pavol Koprda: Milan Mazurek straší vedľajšími účinkami vakcín. Čo naozaj hovoria dáta?
 5. Jiří Ščobák: Připravované důchodové reformy na Slovensku: V 3. pilíři se neudělá mnoho, 2. vypadá optimističtěji
 6. Lucia Šicková: S týmito 4 krokmi sme zaviedli kultúru feedbacku v našej firme
 7. Jiří Ščobák: Jsou poplatky v slovenských bankách vysoké? Dá se jim vyhnout? Které jsou skryté?
 8. Jiří Ščobák: Novak Djoković pravděpodobně pozitivní test neměl. Oslava poštovní známky a akce s dětmi to dokazují
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Ruské armádne vozidlá smerujú do Bieloruska.

Rusko priblížilo zbrane s dosahom na Slovensko.


4 h
Logo podcastu Dobré ráno.

Aká nebezpečná je situácia u nášho suseda?


a 2 ďalší 1 h

Blogy SME

 1. Anna Milanová: Pri čaji... 2022
 2. Elena Antalová: Emeritný pápež sa ospravedlnil a čo televízia?
 3. Jozef Sitko: Moje novinárske príbehy a príhody (2.)
 4. Martin Greguš: Mikuláš Dzurinda...vráti sa do politiky? Vyzerá, že sa o to pokúsi...
 5. Ľudmila Križanovská: Mám rada Rusko
 6. Jozef Rybár: Zneužíva ZSE Energia dominantné postavenie na trhu?
 7. Martin SEDLAR: Juhoafrická štúdia ukazuje, že Omicron uniká ochrane od mRNA vakcín.
 8. Matúš Lazúr: Kam nám uletia ceny nehnuteľností
 1. Pavel Macko: Vodka a cigary? 13 428
 2. Michal Porubän: Tak si tu žijeme - poslanec Blaha je zaočkovaný a Žilinka nechce zverejniť zmluvu čo podpísal v Rusku :) 6 261
 3. Lórant Kulík: URBEX: Keď prejdete v Košiciach na ulici kpt.Nálepku cez (ne)utajenú pasáž, zapne sa časostroj 5 830
 4. Martin Ondráš: Keď sa podvod a klamstvo tvári ako etalón morálky 5 014
 5. Asociácia dôchodkových správcovských spoločností: V roku 2022 pôjdu do dôchodku tisícky ľudí. Ste pripravené a pripravení? 4 123
 6. Simona Kyselicová: Ako sa testuje na Covid v Nórsku. P.S.: Som pozitívna 4 081
 7. Monika Nagyova: Vzťahové okienko. Páry, ktoré sa medzi sebou nerozprávajú. 3 853
 8. Tomáš Harustiak: Je na Slovensku 56% katolíkov ? Ale kdeže ! 3 804
 1. Jiří Ščobák: Analytici odpovídají: Kolik mám investovat do krypta? Které mi doporučují? Budou kryptoměny v roce 2022 prosperovat?
 2. Jiří Ščobák: Proč má akvarista začátečník dlouho čekat, než vloží do akvária ryby? (v rostlinných akváriích se substrátem)
 3. Milota Sidorová: Toto mesto v Taliansku založilo Kanceláriu pre čas. Čaká to aj Bratislavu?
 4. Pavol Koprda: Milan Mazurek straší vedľajšími účinkami vakcín. Čo naozaj hovoria dáta?
 5. Jiří Ščobák: Připravované důchodové reformy na Slovensku: V 3. pilíři se neudělá mnoho, 2. vypadá optimističtěji
 6. Lucia Šicková: S týmito 4 krokmi sme zaviedli kultúru feedbacku v našej firme
 7. Jiří Ščobák: Jsou poplatky v slovenských bankách vysoké? Dá se jim vyhnout? Které jsou skryté?
 8. Jiří Ščobák: Novak Djoković pravděpodobně pozitivní test neměl. Oslava poštovní známky a akce s dětmi to dokazují

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop
Skryť Zatvoriť reklamu