Korzár logo Korzár
Štvrtok, 27. január, 2022 | Meniny má Bohuš

HIT STOROČIA

V show STV Hit storočia dnes večer spoznáme víťaznú skladbu Príde Jožo Ráž, čaká sa aj na reakciu Mariky GombitovejShow Slovenskej televízie

V show STV Hit storočia dnes večer spoznáme víťaznú skladbu

Príde Jožo Ráž, čaká sa aj na reakciu Mariky Gombitovej

Show Slovenskej televízie (STV) Hit Storočia speje do svojho finále. Počas dnešného priameho prenosu sa dozvieme meno tej piesne, ktorú Slováci považujú za svoj najväčší hit.

Tvorcovia relácie vybrali celkovo 64 skladieb z obdobia od 20-tych rokov až po koniec minulého storočia, ktoré sa predstavili v ôsmich základných kolách. Po troch semifinálových kolách do finále postúpilo deväť skladieb, ktoré sa dnes budú uchádzať o priazeň divákov. Práve vy svojimi esemeskami rozhodnete, ktorú z piesní budeme môcť označiť titulom Hit storočia.

Táto show si od začiatku získala veľkú časť divákov, ktorí ocenili nie len to, že v nej zaznelo množstvo obľúbených piesní - i keď v novom šate a v podaní iných interprétov, ako boli zvyknutí - ale i rôzne zábavné dokrútky či vtipné poznámy glosátorov. Úlohy vtipne okomentovať dianie počas priameho prenosu sa zhostili Milan Kňažko, Milan Lasica, Majda Paveleková, Petra Polišová, Dano Dangl, Zuza Fialová a mnohí ďalší.

Čo sa týka interprétov, na pódiu sa predstavili začínajúce hviezdy - Tomáš Bezdeda či Martina Schindlerová, ale i ostrieľaní speváci ako Pavol Hammel či Maťo Ďurinda. Aj Košice malo medzi spevákmi svoje zastúpenie. S dvoma pesničkami - Mám rozprávkový dom a Ľudia nie sú zlí, sa o postup do finále pokúšal Martin Krausz. Nataša Džunková a Andy Ďurica si spolu zaspievali skladby Úsmev i V slepých uličkách. Do finále sa však neprebojovali...

"Do finále sa dostalo deväť veľkých slovenských hitov, čo sľubuje napínavý a dramatický súboj. Na priamy prenos pozvala televízia mnohých pôvodných interprétov či autorov finálových piesní. Špeciálnym hosťom bude Jožo Ráž. Všetci čakáme, či sa ozve Marika Gombitová, aby prišla osobne pozdraviť svojich fanúšikov, veď jej pieseň Vyznanie je veľkým favoritom," prezradil nám manažér STV Jozef Gogola.

Glosátormi finálového večera budú M. Lasica, M. Kňažko a P. Polnišová. "Rozhodli sme sa finále zdramatizovať aj rozdelením finálovej show na priamy prenos samotného finále, potom bude nasledovať polhodinový zostrih z kastingov novej show Môj najmilší hit a po prestávke sa opäť prihlási Hit storočia s ukončením hlasovania a vyhlásením víťaznej skladby."

Keďže sa Hit storočia stretol s mimoriadnym úspechom u divákov, STV prináša hneď po jeho skončení ďalšiu show Môj najmilší hit. "Ako som už spomínal, zostrihy z kastingov odvysielame dnes. Dnes vyhlásime aj 10 finalistov. O týždeň sa už začne s vysielaním priamych prenosov z finálových kôl tejto súťaže," dodal J. Gogola.

Dnes zaznejú tieto skladby:

Láska - Anita Soul (pôvodne Marcel Palonder(

V slovenských dolinách - Peter Bažík (Karol Duchoň)

Voda čo ma drží nad vodou - Jakub Petraník (Jožo Ráž)

Pocta Majakovskému - Marcel Palonder (Robo Grigorov)

Matka - Tomáš Bezdeda (Tublatanka)

Vráť trochu lásky medzi nás - Maťo Ďurinda (Money Factor)

Nie sme zlí - Ivan Štroffek (Elán)

Vyznanie - Sisa Sklovská (Marika Gombitová)

Atlantída - Katarína Hasprová (Miro Žbirka)

Jarka Hargašová pripúšťa, že za Hitom storočia jej bude smutno

Na začiatku netušila, do čoho ide

Piatkové priame prenosy show moderovala počas všetkých večerov Jarka Hargašová (na snímke vpravo). Priznáva, že už sa teší, až hektický kolotoč okolo tejto relácie skončí, no na druhej strane pripúšťa, že po skončení jej príde tak trochu i ľúto, že už je po všetkom...

"Zatiaľ som v štádiu, kedy mám pocit, že tých 12 týždňov už naozaj stačí a už sa neviem dočkať toho, kedy bude po všetkom. Je však možné, že nakoniec mi príde ľúto...," prezradila J. Hargašová. "Spočiatku som ani netušila, do čoho sa to vlastne púšťam. Nebolo jednoduché skĺbiť prácu v spravodajstve STV, moderovanie Hitu storočia, popri tom sa venovať deťom, rodine a riešiť sťahovanie manžela." Manžel J. Hargašovej totiž dostal diplomatickú funkciu v Sarejeve. "Hneď po finále idem na otočku za ním, aby som mu aspoň vybalila veci z kufrov a poukladala do skríň. Musím sa však vrátiť, pretože od 9. júla odchádza na dovolenku kolegyňa Janka Majeská, takže budem ťahať 14 dní za sebou večeré spravodajstvo. Ak sa nám s manželom a deťmi vôbec poradí tohto roku dostať v lete na dovolenku, tak najskôr v auguste..."

Práve vďaka tomu, že v týchto dňoch je v strese a má povinností vyše hlavy, sama si akosi neuvedomuje, že bude minimálne rok žiť bez manžela... "Posledné dni sú pre mňa príliš hektické, takže len veľmi pomaly mi dochádza, ako to vlastne bude... Keďže aj leto budem mať časovo náročné, tak si zrejme fakt, že ostanem na Slovensku bez manžela, uvedomím až vtedy, keď v septembri začnú deťom školské povinnosti a ja tu budem na všetko sama. Zatiaľ je ťažko povedať, ako dlho to potrvá. Manžel dostal zmluvu na rok a keďže tieto veci sa môžu meniť, tak sme si povedali, že sa nebudeme sťahovať s ním. Určite to nejako vydržíme."

Keďže jej manžel oficiálne nastúpil do funkcie už v nedeľu, počas dnešného finále jej nebude môcť v hľadisku držať palce, aby všetko vyšlo čo najlepšie. "Všetci by sme chceli, aby to finále bolo naozaj vyvrcholením celej show, a teda, aby sa vydarilo. Pre divákov je pripravených pár prekvapení."

Keď sa na začiatku vysielania show J. Hargašovej pýtali, ktorú pieseň považuje za favorita relácie, mala dva tipy - Voda, čo ma drží nad vodou a Vyznanie. "Dnes si myslím, že väčšiu šancu má Vyznanie. Lenže - ťažko je dopredu tipovať, diváci sami videli, ako sa to môže počas priameho prenosu meniť. Veď mnohokrát som ja sama ostala prekvapená a zaskočená tým, ako sa menili piesne na postupových pozíciách. Netrúfam si preto predpovedať, ktorá skladba zvíťazí. Môže to byť hociktorá z nich..."

Ak by si sama mala vybrať svoj naobľúbenejší hit, ťažko by vyberala len jednu pieseň, ktorú má najradšej. "Vďaka Hitu storočia som si uvedomila, že na Slovensku za tie roky vzniklo neskutočné množstvo vydarených piesní. Je veľmi dobré, že sme si práve vďaka tejto show mohli pripomenúť aspoň niektoré hity. Veď tu bolo a stále je toľko skvelých muzikantov, textárov... Navyše sa mi zdá, že diváci posúvali ďalej skladby veľmi umne a že aj odborná verejnosť by súhlasila s finálovou zostavou hitov."

Aj keď na začiatku J. Hargašová nie celkom vedela, do čoho ide a priznáva, že moderovanie Hitu storočia bolo náročné, dnes je rada, že aj ona mohla byť súčasťou tohto projektu. "Nemohla by som moderovať reláciu, ktorá ponúka negatívne emócie. Hit storočia je presne na opačnom póle, myslím, že divákom ponúkal príjemné pocity. O populárnej hudbe sa hovorí, že je aktuálna len krátko a že nová generácia sa stále snaží potierať to, čo tu už bolo. Ja si naopak myslím, že práve Hit storočia nás presviedča o opaku a je dôkazom toho, že dobrá skladba ostáva dobrou i po rokoch. Navyše sa mi zdá, že v rádiách začali v posledných týždňoch znovu hrávať staré osvedčené slovenské piesne. V novinách vídavam práve vďaka tejto relácii aj rozhovory s Beátkou Dubasovou či Maťom Ďurindom a mnohými spevákmi, na ktorých sa pomaly zabúdalo... Je príjemné vidieť, že relácia, na ktorej som sa tiež podieľala, má u divákov a v médiách takú silnú odozvu," dodala.

Na trhu je už úplne nové dvojcédečko s najpopulárnejšími skladbami Hitu storočia

Porovnajte originál s novou verziou

Najúspešnejšie pesničky z populárnej televíznej relácie si môžete vychutnať v úplne nových ako aj pôvodných verziách. Na trh prichádza cédečko s výberom pesničiek Hitu storočia je na svete. Na dvoch CD nájdete dvakrát dvanásť skladieb. Verzie Hitu storočia nájdete na prvom CD a pôvodné skladby s originálnymi interpretmi nájdete na druhom CD.

CD 1: Nové verzie pesničiek

1. Pieseň o rodnej zemi - Peter Adamov

2. Rodný môj kraj - Igor Kmeťo

3. Mám rozprávkový dom - Martin Krausz

4. Zvonky zvoňte - Robo Papp

5. V slovenských dolinách - Peter Bažík

6. Medulienka - Martin Ďurinda

7. Vyznanie - Sisa Sklovska

8. Veľký sen mora - Tina

9. Atlantída - Katarína Hasprová

10. Koloseum - Martina Schindlerová

11. Pocta Majakovskému - Marcel Palonder

12. V slepých uličkách - N.Džunková & A.Ďurica

13. Voda čo ma drží nad vodou - Jakub Petraník

14. Láska - Anita Soul

15. Matka - Tomáš Bezdeda

16. Vráť trochu lásky medzi nás - Martin Ďurinda

17. Dedinka v údolí - Robo Opatovský

18. Nečakaj ma už nikdy - Matej Koreň

19. Otvárajte kasíno - M.Noga & Š.Skrúcaný

20. Neviem byť sám - Martin Máček

CD 2: Pôvodné verzie pesničiek

1. Pieseň o rodnej zemi (Peter Dvorský)

2. Rodný môj kraj (Karol Duchoň)

3. Mám rozprávkový dom (Karel Gott)

4. Zvonky zvoňte (Prúdy)

5. V slovenských dolinách (Karol Duchoň)

6. Medulienka (Pavol Hammel)

7. Vyznanie (Marika Gombitová)

8. Veľký sen mora (Modus)

9. Atlantída (Miro Žbirka)

10. Koloseum (Marika Gombitová)

11. Pocta Majakovskému (Robo Grigorov)

12. V slepých uličkách (M. Gombitová & M. Žbirka)

13. Voda čo ma drží nad vodou (Jožo Ráž)

14. Láska (Marcel Palonder)

15. Matka (Tublatanka)

16. Vráť trochu lásky medzi nás (Money Factor)

17. Dedinka v údolí (František Krištof Veselý)

18. Nečakaj ma už nikdy (Jozef Kuchár)

19. Otvárajte kasíno (Peter Vašek & Dušan Ružička)

20. Neviem byť sám (Elán)

Ako postupovali jednotlivé piesne:

20-te až 50-te roky (20. apríl 2007):

Rodný môj kraj - Igor Kmeťo (21,5 % diváckych hlasov)

Pieseň o rodnej zemi Peter Adamov (14,3 %)

60-te roky (27. apríl 2007):

Zvonky zvoňte Robo Papp (25,6 %)

Mám rozprávkový dom - Martin Krausz (28,4 %)

70-te roky (4. máj 2007):

V slovenských dolinách Peter Bažík (43,5 %)

Medulienka Maťo Ďurinda (20,6 %)

70-te roky (11. máj 2007):

Vyznanie Sisa Sklovská (40,4 %)

Veľký sen mora Tina (14 %)

80-te roky (18. máj 2007):

Atlantída - Katka Hasprová (29,1 %)

Koloseum - Martina Schindlerová (21,4 %)

80-te roky (25. máj 2007):

Pocta Majakovskému Marcel Palonder (34,7 %)

V slepých uličkách Nataša Džunková a Andy Ďurica (23,8 %)

90-te roky (1. jún 2007):

Voda, čo ma drží nad vodou Jakub Petraník (35,8 %)

Láska Anita Soul (22,4 %)

90-te roky (8. jún 2007):

Matka Tomáš Bezdeda (36,9 %)

Vráť trochu lásky medzi nás Maťo Ďurinda (31,3 %)

Prvé semifinále (15. jún 2007):

Láska Anita Soul (19,4 %)

V dolinách Peter Bažík (19,3 %)

Voda, čo ma drží nad vodou Jakub Petraník (18,8 %)

Pocta Majakovnskému Marcel Palonder (17,6 %)

Druhé semifinále (22. jún 2007):

Vyznanie Sisa Sklovská (28,8 %)

Matka Tomáš Bezdeda (16,1 %)

Atlantída Katka Hasprová (12,1 %)

Vráť trochu lásky medzi nás Maťo Ďurinda (12,0 %)

Tretie semifinále (29. jún 2007):

Nie sme zlí - Ivan Štroffek (35,1 %)

ANKETA

Známych Košičanov sme sa opýtali, aký tipujú Hit Storočia

JUDr. Jaroslav Hlinka, starosta MČ Juh: Hit storočia sledujem pravidelne, videl som všetky diely okrem jedného. Je to veľmi dobrá relácia, ktorá oživuje pekné pesničky z minulých rokov, mnohým pripomína ich mladosť. Podľa mňa vyhrá buď Voda čo ma drží nad vodou, alebo V slovenských dolinách. Hoci mojou obľúbenou pesničkou, ktorá je tiež vo finálovej deviatke je "elánovka" Nie sme zlí.

Andy Ďurica, spevák: Jednoznačne by som spomedzi finálovej zostavy za hit storočia zvolil Nie sme zlí. Je to skladba tak dobre napísaná, ako keby ju bol spravil sám John Lennon. Má skvelý text i melódiu. Myslím si, že by mala vyhrať preto, že je o nás, o všetkých Slovákoch a že každému z nás má čo povedať. Škoda, že vyhrať môže len jedna skladba, zaslúžili by si to všetky a myslím, že táto relácia by pokojne mohla mať aj ďalšie pokračovanie, lebo hitov je dostatok...

Nataša Džunková, speváčka: Ja by som vybrala Lásku a Atlantídu. Atlantídu preto, že mám veľmi rada piesne Mira Žbirku a Lásku preto, že sa mi veľmi páči hlas Marcela Palondera, ktorý ju spieval pôvodne. Je to krásna pieseň. Ja osobne by som však za Hit Storočia pasovala skladbu, ktorú poznáme ako Sklíčka. Je uletená a úplne iná, ako všetko, čo tu kedy bolo. Keby ju teraz naspievala Madonna, tak by to bol podľa mňa obrovský hit.

Martin Krausz, spevák: Podľa mňa na Slovensku nie je len jeden hit stročia, ale rovno tri. Považujem zaň skladby Vyznanie, V dolinách a Voda, čo ma drží nad vodou. Okrem toho si myslím, že tu máme stovky ďalších hitov a máme byť na čo hrdí. Ja osobne považujem skladbu Vyznanie za to najlepšie, čo v máme v dejinách slovenskej populárnej hudby. Má úžaný text, perfeknú melódiu a Marika Gombitová túto pieseň zaspievala famózne.

Vincent Lukáč, hokejový internacionál: Sám som tak trochu muzikant, lebo popri športe a motorizme bola voľakedy hudba jedným z mojich hobby, takže, keď mám čas, Hit storočia si nenechám ujsť. Aj keď všetky kolá som nevidel. Je to fajn súťaž. Nemôžem povedať žeby som mal nejakého favorita, lebo každá doba mala veľmi veľa dobrých pesničiek, nedá sa povedať, že jedna je najlepšia. Je ťažké vybrať najväčší hit storočia, ale je to vec esemesiek. Pre mňa je tým hitom asi Duchoňova ´V dolinách´.

KID

Najčítanejšie na Korzár

Inzercia - Tlačové správy

 1. ARÓNIA - najsilnejšia prírodná prevencia proti koronavírusu
 2. Zánik platobných kariet. Ako budú vyzerať platby budúcnosti?
 3. Investovať do akcií a ETF v malom sa teraz dá výhodnejšie
 4. TOP zamestnávateľ, pre ktorého sa oplatí pracovať
 5. Predplaťte si SME.sk vo vašej firme
 6. 20-minútové mestá: Mestá, v ktorých chcete žiť
 7. Rezerváciou first moment dovolenky viete ušetriť aj 40 % z ceny
 8. Európsky unikát. Kvalitné CBD funguje aj napriek neprajníkom
 9. Anketa: Slováci, ako sme na tom so závislosťami?
 10. Mecom ide na zelenú
 1. 100% ovocné šťavy pod lupou – Prečo sa ich oplatí konzumovať?
 2. Investovať do akcií a ETF v malom sa teraz dá výhodnejšie
 3. Vianočné dovolenky sa vrátili na čísla pred pandémiou
 4. Brusnica – lahodná i účinná zároveň
 5. TOP zamestnávateľ, pre ktorého sa oplatí pracovať
 6. Predplaťte si SME.sk vo vašej firme
 7. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?
 8. Vedeli ste, že šport a podnikanie majú veľa spoločného?
 9. Slovensko uvažuje! Video so ŠOKOM má už vyše 900-tisíc videní
 10. Developer Mint Investments získal prvenstvo v CIJ Awards 2021
 1. Zánik platobných kariet. Ako budú vyzerať platby budúcnosti? 8 491
 2. Rezerváciou first moment dovolenky viete ušetriť aj 40 % z ceny 4 689
 3. Európsky unikát. Kvalitné CBD funguje aj napriek neprajníkom 3 639
 4. Slovensko uvažuje! Video so ŠOKOM má už vyše 900-tisíc videní 3 596
 5. ARÓNIA - najsilnejšia prírodná prevencia proti koronavírusu 3 222
 6. 5 neznámych vecí, ktoré umožňujú platobné karty 2 798
 7. 20-minútové mestá: Mestá, v ktorých chcete žiť 2 738
 8. Akcie, fondy, kryptomeny. Do čoho treba tento rok investovať 2 650
 9. TOP zamestnávateľ, pre ktorého sa oplatí pracovať 2 432
 10. Anketa: Slováci, ako sme na tom so závislosťami? 2 236

Blogy SME

 1. Anna Milanová: Minulá Jeseň... 2021
 2. Ústav verejnej politiky FSEV UK: Porozmýšľajme o tom, ako rozmýšľame
 3. Martina Hilbertová: Odborníci: Aj deti treba chrániť pred koronavírusom. Priebeh môže byť ľahký, následky vážne
 4. Rudolf Pado: Ochranársky marazmus alebo všetky víťazstvá sú dočasné a všetky prehry trvalé
 5. Katarína Mikolášová: Ostrov lásky sa kúpe v troch moriach (1. časť)
 6. Marián Lukáč: Blog č. 73- Asistované ukončenie života
 7. ADRA Slovensko: Postrehy o živote Rómov v Srbsku
 8. Jozo Peric: Aj keď segment výletných lodí v pandémii mimoriadne utrpel, trhy mu stále veria
 1. Pavel Macko: Vodka a cigary? 11 271
 2. Simona Kyselicová: Ako sa testuje na Covid v Nórsku. P.S.: Som pozitívna 11 216
 3. Lórant Kulík: URBEX: Keď prejdete v Košiciach na ulici kpt.Nálepku cez (ne)utajenú pasáž, zapne sa časostroj 6 092
 4. Martin Ondráš: Keď sa podvod a klamstvo tvári ako etalón morálky 5 561
 5. Monika Nagyova: Vzťahové okienko. Páry, ktoré sa medzi sebou nerozprávajú. 4 928
 6. Asociácia dôchodkových správcovských spoločností: V roku 2022 pôjdu do dôchodku tisícky ľudí. Ste pripravené a pripravení? 4 050
 7. Tomáš Harustiak: Je na Slovensku 56% katolíkov ? Ale kdeže ! 3 989
 8. Martin Sústrik: Lesk a bieda vedy 3 961
 1. Jiří Ščobák: Proč má akvarista začátečník dlouho čekat, než vloží do akvária ryby? (v rostlinných akváriích se substrátem)
 2. Jiří Ščobák: Analytici odpovídají: Kolik mám investovat do krypta? Které mi doporučují? Budou kryptoměny v roce 2022 prosperovat?
 3. Jiří Ščobák: Připravované důchodové reformy na Slovensku: V 3. pilíři se neudělá mnoho, 2. vypadá optimističtěji
 4. Milota Sidorová: Toto mesto v Taliansku založilo Kanceláriu pre čas. Čaká to aj Bratislavu?
 5. Pavol Koprda: Milan Mazurek straší vedľajšími účinkami vakcín. Čo naozaj hovoria dáta?
 6. Jiří Ščobák: Jsou poplatky v slovenských bankách vysoké? Dá se jim vyhnout? Které jsou skryté?
 7. Lucia Šicková: S týmito 4 krokmi sme zaviedli kultúru feedbacku v našej firme
 8. Jiří Ščobák: Novak Djoković pravděpodobně pozitivní test neměl. Oslava poštovní známky a akce s dětmi to dokazují
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Ruské tanky počas cvičenia v oblasti Rostova.

Obavy, že Rusko napadne Ukrajinu, sa stupňujú.


a 1 ďalší 26. jan

Blogy SME

 1. Anna Milanová: Minulá Jeseň... 2021
 2. Ústav verejnej politiky FSEV UK: Porozmýšľajme o tom, ako rozmýšľame
 3. Martina Hilbertová: Odborníci: Aj deti treba chrániť pred koronavírusom. Priebeh môže byť ľahký, následky vážne
 4. Rudolf Pado: Ochranársky marazmus alebo všetky víťazstvá sú dočasné a všetky prehry trvalé
 5. Katarína Mikolášová: Ostrov lásky sa kúpe v troch moriach (1. časť)
 6. Marián Lukáč: Blog č. 73- Asistované ukončenie života
 7. ADRA Slovensko: Postrehy o živote Rómov v Srbsku
 8. Jozo Peric: Aj keď segment výletných lodí v pandémii mimoriadne utrpel, trhy mu stále veria
 1. Pavel Macko: Vodka a cigary? 11 271
 2. Simona Kyselicová: Ako sa testuje na Covid v Nórsku. P.S.: Som pozitívna 11 216
 3. Lórant Kulík: URBEX: Keď prejdete v Košiciach na ulici kpt.Nálepku cez (ne)utajenú pasáž, zapne sa časostroj 6 092
 4. Martin Ondráš: Keď sa podvod a klamstvo tvári ako etalón morálky 5 561
 5. Monika Nagyova: Vzťahové okienko. Páry, ktoré sa medzi sebou nerozprávajú. 4 928
 6. Asociácia dôchodkových správcovských spoločností: V roku 2022 pôjdu do dôchodku tisícky ľudí. Ste pripravené a pripravení? 4 050
 7. Tomáš Harustiak: Je na Slovensku 56% katolíkov ? Ale kdeže ! 3 989
 8. Martin Sústrik: Lesk a bieda vedy 3 961
 1. Jiří Ščobák: Proč má akvarista začátečník dlouho čekat, než vloží do akvária ryby? (v rostlinných akváriích se substrátem)
 2. Jiří Ščobák: Analytici odpovídají: Kolik mám investovat do krypta? Které mi doporučují? Budou kryptoměny v roce 2022 prosperovat?
 3. Jiří Ščobák: Připravované důchodové reformy na Slovensku: V 3. pilíři se neudělá mnoho, 2. vypadá optimističtěji
 4. Milota Sidorová: Toto mesto v Taliansku založilo Kanceláriu pre čas. Čaká to aj Bratislavu?
 5. Pavol Koprda: Milan Mazurek straší vedľajšími účinkami vakcín. Čo naozaj hovoria dáta?
 6. Jiří Ščobák: Jsou poplatky v slovenských bankách vysoké? Dá se jim vyhnout? Které jsou skryté?
 7. Lucia Šicková: S týmito 4 krokmi sme zaviedli kultúru feedbacku v našej firme
 8. Jiří Ščobák: Novak Djoković pravděpodobně pozitivní test neměl. Oslava poštovní známky a akce s dětmi to dokazují

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop
Skryť Zatvoriť reklamu