I. LIGA
Program 6. kola dnes o 16.30 h: St. Ľubovňa - Košice B, zajtra o 16.30 h: Trebišov Prešov.
1. Šaľa541010:413
2. Prešov53209:211
3. Podbrezová53207:111
4. Košice B531111:510
5. Prievidza530210:129
6. Trebišov52129:117
7. Inter520311:96
8. R. Sobota52038:86
9. Michalovce51223:45
10. St. Ľubovňa51041:103
11. Lučenec50233:102
12. Humenné50142:81
II. LIGA SKUPINA VÝCHOD
Program 3. kolo dnes o 17.00 h: Vranov - Sp. N. Ves, zajtra o 10.30 h: Prešov B Sabinov.
1. Žilina B22004:16
2. Sabinov21104:14
3. Sp. N. Ves21103:24
4. Rakytovce21103:24
5. Ružomberok B210111:23
6. L. Mikuláš21015:43
7. Prešov B21014:33
8. B. Bystrica B21013:33
9. Lipany21013:33
10. Žiar21013:33
11. Podbrezová B21013:43
12. Turč. Teplice21012:33
13. Vranov21013:103
14. D. Kubín20112:41
15. Čadca20022:60
16. Stropkov20020:40
III. LIGA
Program 4. kola dnes o 16.00 h: Bardejov - Sp. Podhradie, zajtra o 10.30 h: N. Myšľa - V. Šariš v Krásnej, o 16.00 h: Giraltovce Barca, Turňa - Lok. Košice, Topoľany - Kr. Chlmec, Žakarovce Brekov, St. Smokovec Poprad, Svidník - Sobrance.
1. Sobrance330011:29
2. V. Šariš32106:27
3. Poprad32105:17
4. Topoľany32103:17
5. Svidník320112:46
6. V. Tatry32017:46
7. Brekov32013:26
8. Barca31205:25
9. Kr. Chlmec31113:54
10. Lok. Košice30303:33
11. Sp. Podhradie30211:22
12. Turňa30121:31
13. Giraltovce30122:71
14. N. Myšľa30123:121
15. Bardejov30032:50
16. Žakarovce30030:120
IV. LIGA
SKUPINA SEVER6.
Program 4. kola dnes o 16.00 h: Breznica - Snina, zajtra o 16.00 h
Kľušov - D. Klčovo, Ľubotice - Medzilaborce, Kežmarok - Kračúnovce,
Fintice - Solivar, Jasenov - Raslavice, Stakčín - Ľubica,N. Hrušov - N.Šebastová.
SKUPINA JUH
Program 4. kola dnes o 18.00 h: Štítnik - V. Opátske, zajtra o 10.30 h: Slivník -Rešica, Rožňava -Krompachy, o 16.00 h: Sečovce - Haniska, Rudňany - Čierna n/T, Moldava - V. Kapušany, V. Revištia -Lastomír, Buzica -Nálepkovo.
V. LIGA
SKUPINA SEVEROZÁPAD
Program 4. kolo zajtra o 16.00 h: Štrba - V. Lomnica, Zborov - Sp. Bystré, Záborské - Pušovce, Chmin. N. Ves - Šiba, Junošport St. Ľubovňa - Plavnica v hrá sa N. Ľubovni, Kendice - Poprad B, Š. Dravce - Miklušovce, Uzovce - Svit.
SKUPINA SEVEROVÝCHOD
Program 2. kola zajtra o 16.00 h: Hanušovce n/T - Kalnište hrá sa v Čiernom n/T, Kamenica n/C - Čierne n/T, Radvaň n/L - Zubné, Košarovce - Bystré, Sačurov - Henckovce, Soľ - Pakostov, Zámutov - Hlinné.
SKUPINA JUHOZÁPD
Program 2. kola dnes o 16.00 h: Kr. Podhradie - V. Folkmar, zajtra o 16.00 h: Jaklovce - Prakovce, Arhletico Košice - Margecany hrá sa v Sokoli, Smižany - Šaca, Harichovce - Gem. Hôrka, Sp. Vlachy - Koš. N. Ves, Helcmanovce - Hrabušice.
SKUPINA JUHOVÝCHOD
Program 2. kolo dnes o 16.00 h: Strážske - Čaňa, zajtra o 16.00 h: Valaliky - Plechotice, Vinné - Nac. Ves, Cejkov - Zalužice, Tušice - Sokoľany, Čičarovce - Michaľany, Medzev - Borša.