Na ľade už aj Michalovce

Sportnet|18. aug 2007 o 00:00

Michalovce - Okrem prvoligových hokejistov Trebišova už v týchto horúcich dňoch zarezávajú na ľade aj hráči druholigovej Dukly Michalovce. Počas

uplynulého týždňa už odohrali aj prvé prípravné stretnutie. Na ľade prvoligového nováčika z Bardejova podali Michalovce sympatický výkon a pričinili sa o solídnu úroveň zápasu. Úvodná tretina sa niesla v znamení domácich, ktorí sa trikrát strelecky presadili. Šance mala aj Dukla, no ich dva samostatné nájazdy zneškodnil skúsený brankár Milý. V prostrednej časti hry sa hra vyrovnala, pekné akcie sa striedali na oboch stranách, no Bardejov zvýšil vedenie na 5:2. V poslednej tretine mali prekvapujúco viac z hry hostia, pridali dva góly a zápas sa napokon skončil výsledkom 6:4.

Bardejov - Michalovce 6:4 (3:1, 2:1, 1:2), góly: Velček 2, Pendrák, Baraník, Baránok, Baláž - Lúč 2, Boltun, P. Kločanka. Vylúčení: 9:5, presilovky 0:1, oslabenia 1:0.

Ďalšie zápasy odohrajú Michalovce na domácom ľade v týchto termínoch: 18.8. 2007 (dnes) HK Dukla - Gyergyo (Rumunsko), 25.8. HK Dukla - Krynica (Poľsko), 23.8. HK Dukla - Trebišov, 1.9. HK Dukla - Bardejov.