Telegraf

Sportnet|10. sep 2007 o 00:00

n Prípravný futbal: Humenné - Michalovce 0:1 (0:1). Gól: Bačík. n Finále: Španielsko - Nigéria 0:0, 0:3 v jedenástkovom rozstrele, o 3. miesto:

n Prípravný futbal: Humenné - Michalovce 0:1 (0:1). Gól: Bačík.

n Finále: Španielsko - Nigéria 0:0, 0:3 v jedenástkovom rozstrele, o 3. miesto: Nemecko - Ghana 2:1 (1:0), na MS futbalistov do 17 rokov v Kórei.

n Slovák P. Barták skončil vo finále cyklotrialistov na MS v horskej cyklistike a cyklotriale v škótskom Fort William v 20-palcovom triali na 7. mieste. F. Polc bol v zjazde 16. pozíciu. V cross country M. Barényi obsadil v kategórii Elite 93. miesto.

n Hádzanári P. Bystrice zvíťazili v prvom zápase 1. kola Pohára EHF na domácej palubovke nad HC Tbilisi 33:25(17:12) a v odvete dominovali 35:14 (17:5).

n Víťazom 9. etapy cyklistických pretekov Vuelta a Espaňa sa stal Talian L. Piepoli. Spolu s ním vo dvojici do cieľa prišiel druhý Rus D. Menčov a

prebojoval sa tak na čelo celkového poradia.