Rimavská Sobota Michalovce 2:0 (0:0)

Sportnet|24. sep 2007 o 00:00

RIMAVSKÁ SOBOTA. Zápas začali lepšie hostia, agilný bol najmä Bačík. Domáci potom hru vyrovnali, Ádám vybojoval loptu a po spolupráci s Pisárom Lazúr

bránu tesne minul. V 22. min Rubintov priamy kop z 23 m vytlačil brankár hostí na roh. V 34. min sa Rodinger vyznamenal pri strele Kučerňáka. Najväčšiu šancu prvého polčasu spálil v 37. min Pčola, ktorý stál zoči-voči brankárovi, ten však jeho zámer vystihol. Po prestávke nastúpil na pravú stranu zálohy Siheľský, Lazúr sa posnul na ľavú stranu a záloha domácich hneď lepšie fungovala. V 50. min dostal ideálnu prihrávku od Pisára Živanovič, ktorého v gólovej šanci fauloval Devečka. Nasledovala červená karta a pokutový kop, ktorý premenil Siheľský. Gemerčania kontrolovali hru a v 66. min zvýšil na 2:0 po prihrávke Kučerňáka Živanovič. V 80. min strelil z uhla do bočnej siete Líška.

Góly: 52. Siheľský (11 m), 66. Živanovič. ŽK: Živanovič, Lazúr, I. Ádam Vajda, Ruskovský, Cifranič. ČK: 51. Devečka. Rozhodca: Ježík. Divákov: 621. MFK: Pulen Janečka, Rubint, Nachtman, B. Mráz Lazúr, I. Ádám, Kučerňák, Pčola (46. Siheľský) Pisár (67. Líška), Živanovič. MFK Zemplín: Rodinger Vajda (76. Aľušík), Cifranič, Beličák, Devečka Uhľár, Šitov, Tomovčík (90. Šuster), Humeník Liluašvili, M. Bačík (70. Ruskovský).