Majster sa usadil na čele

Sportnet|26. sep 2007 o 00:00

POPRAD. Popradská hokejová liga pokračovala zápasmi 2. kola.HK La Terra Poprad - HC Elite Forces Poprad 0:13 (0:1, 0:6, 0:6)Po úvodnej tretine, v

POPRAD. Popradská hokejová liga pokračovala zápasmi 2. kola.

HK La Terra Poprad - HC Elite Forces Poprad 0:13 (0:1, 0:6, 0:6)

Po úvodnej tretine, v ktorej hráči La Terry ešte odolávali, prišiel gólový uragán zo strany aktuálneho majstra, ktorý svoju totálnu dominanciu potvrdil trinástimi presnými zásahmi a čistým kontom brankára Radušovského.

Súpiska - góly a asistencie za HK La Terra: Jozef Handzilko, Jozef Anderko, Ján Kubus, Andrej Pikovský, Peter Polovka, Václav Pitoňák, Ľubomír Rusnák, Peter Kostka, Martin Čumpelík, Drahoslav Dúbravský, Matúš Kocún, Viliam Kocún, Ján Korenko, Jaroslav Divoký a v bránke Andrej Lajoš.

Súpiska - góly a asistencie za HC Elite Forces: Jaroslav Kupčo (4+1), Matej Radušovský (1+4), Lukáš Paraňa (1+3), Lukáš Hybler (1+2), Michal Slebodník (2+0), Martin Buranovský (2+0), Silvester Kočiš (1+1), Richard Guzy (1+1), Marián Barilla (0+1), Ján Majzel, Marián Lichvarčík, Arpád Karkusz, Ján Maličký, Radovan Kret a v bránke Michal Radušovský.

Vylúčení: 6:5 na 2 min. (Viliam Kocún, Peter Kostka, Ľubomír Rusnák, Jozef Anderko 2x, Jozef Handzilko - Marián Barilla, Jaroslav Kupčo, Michal Slebodník, Radovan Kret).

HK Scheidegger V. Lomnica - HK Poprad-Veľká 3:8 (1:2, 0:2, 2:4)

Zápas ambiciózneho nováčika s aktuálnym vicemajstrom bol dlho vyrovnaný, keď na ukazovateli svietilo skóre 1:2. Potom však Veličania svojmu súperovi odskočili a svoj náskok v závere stretnutia ešte zvýraznili.

Súpiska - góly a asistencie za HK Scheidegger: Marko Dobrovský (1+2), Rastislav Fabiny (1+1), Zdeno Gula (1+0), František Morihlatko, Radoslav Štec, Peter Krempaský, Ivan Odehnal, Dávid Šproch, Jozef Minárik, Zdeněk Střelecký, Ondrej Šproch, Michal Babej a v bránke Adrián Suchý.

Súpiska - góly a asistencie za HK Veľká: Tibor Rovenský (3+1), Branislav Slaninák (2+0), Štefan Roth (1+1), Branislav Majerčík (1+1), Marek Škirta (0+2), Tomáš Hrušovský (1+0), Jozef Smolko (0+1), Dominik Snášel (0+1), Ján Vyšňa, Jozef Gapa, Rastislav Hozza, Vladimír Guzlej a v bránke Tomáš Prokopy.

Vylúčení: 3:1 na 2 min. (Michal Babej, Ivan Odehnal 2x - Tibor Rovenský).

HC Old´s V. Tatry - HK Vulkán Poprad 4:5 (1:1, 0:3, 3:1)

Keď Vulkán viedol po dvoch tretinách o tri góly, veľké šance na zvrat sa hráčom Old´s nedávali. V záverečnej tretine však dokázali vyrovnať na 4:4, ale nakoniec sa po piatom víťaznom góle predsa len tešili hokejisti Vulkánu.

Súpiska - góly a asistencie za HC Old's: Richard Klempa (2+0), Róbert Dula (0+2), Juraj Kaščák (1+0), Juraj Dziak (1+0), František Segľa (0+1), František Dula (0+1), Peter Kurčinka, František Veselka, Antonín Šotek, Peter Bonk, Jaroslav Dulina, Stanislav Bonk a v bránke Bohuslav Blažoň.

Súpiska - góly a asistencie za HK Vulkán: Juraj Almaši (1+2), Slavomír Habiňák (2+0), Peter Mlynár (1+0), Dušan Kacvinský (1+0), Adrián Znanec (0+1), Ondrej Homa (0+1), Rastislav Bončo (0+1), Miroslav Zeman, Igor Kosek, Vladimír Dubiel a v bránke Andrej Lajoš.

Vylúčení: 0:2 na 2 min. (Slavomír Habiňák, Igor Kosek).

HK CCCP Poprad - HC Tatry 6:7 (2:1, 1:4, 3:2)

Vo vyrovnanom zápase sa obaja súperi ťahali za prsty až do konca. Šťastie sa nakoniec priklonilo na stranu Tatier, ktoré vsietili o jeden gól viac ako Rusi.

Súpiska - góly a asistencie za HK CCCP: Július Lojek (2+1), Peter Petrenčík (1+1), Radek Dietrich (1+1), Michal Boroš (1+0), Maroš Kubaský (1+0), Peter Hudzík (0+1), Marcel Roth (0+1), Stano Tibor, Miroslav Točoň, Pavol Takáč, Silvester Bilšák, Ľudovít Korvín, Róbert Sabo, Pavol Grener a v bránke Radovan Úroda.

Súpiska - góly a asistencie za HC Tatry: Ľubomír Gašpar (1+3), František Baselides (2+0), Adrián Gašpar (2+0), Peter Plávka (1+0), Martin Kundis (1+0), Erik Števka (0+1), Radoslav Hudák (0+1), Miroslav Čumpelík, Ladislav Křelina, Jozef Štolc, Tomáš Pichnarčík, František Fedák a v bránke Jozef Dubašák.

Vylúčení: 1:3 na 2 min. (Silvester Bilšák - Radoslav Hudák, Adrián Gašpar, Erik Števka).