Favorit improvizoval, no deklasoval

Sportnet|4. okt 2007 o 00:00

Prešov - P. Bystrica 40:28 (19:13)(leš)PREŠOV. V predohrávanom stretnutí 6. kola hádzanárskej extraligy favorizovaný Prešov zvíťazil presvedčivým

Prešov - P. Bystrica 40:28 (19:13)

(leš)

PREŠOV. V predohrávanom stretnutí 6. kola hádzanárskej extraligy favorizovaný Prešov zvíťazil presvedčivým rozdielom aj napriek tomu, že hral v silno improvizovanom zložení. Prešovčanov čaká od piatku séria ôsmich stretnutí v Českej extralige a Lige majstrov. Preto tréneri viacerých hráčov šetrili. Prvý polčas rozbehli tatranci dosť vlažne. V 5. min. bolo 3:3, v 10. min. 7:6. Do záveru polčasu ešte považania ako tak držali krok. Po prestávke bol už líder suverénnym pánom na palubovke a s prehľadom doviedol zápas do víťaznej a výraznej koncovky.

Zostava a góly Tatrana: Meluš, Kaminský - Mazúr 2, Marušák 4, T. Mažár 3, Huňady, Mi. Urban 5, Géci 1, Mokriš 3/1, Fuňak 4, Mikéci 7, Kozlov 4, S. Mažár 3/1, Dudáš 4. Najviac gólov za hostí: Hanták 11/2, Firid 5, Frajko 4. Pokutové hody: 4/2 - 2/2. Vylúčenie: 8:5. Rozhodovali: Sabol a Richvalský. Divákov:930