Správy agentúry jpp

Sportnet|9. okt 2007 o 00:00

Nepochopiteľné V piatok sa hralo hokejové východniarske derby Sp. Nová Ves Prešov. Konečne sa to podobalo na hokej, ale zaujalo nás niečo iné. V

Nepochopiteľné

V piatok sa hralo hokejové východniarske derby Sp. Nová Ves Prešov. Konečne sa to podobalo na hokej, ale zaujalo nás niečo iné. V poslednej tretine sa spustila lavína vylúčení, predovšetkým na strane hostí. Ku kurióznej a nepochopiteľnej situácii došlo, keď na trestnú lavicu bol poslaný domáci hráč Ľudo Ondov, no musel si počkať. Na jednej strane "lavice hanby" mal hráčov hostí na starosti pán Vantroba. Na druhej strane nemal kto otvoriť dvierka. A tak Ondov čakal a čakal, kým hlásateľ dohlásil a prišiel mu otvoriť dvierka. Jednoducho povedané, šetrí sa tam, kde sa nemá. Preto je zarážajúce, že v miestnosti pre VIP zo zápasu na zápas pribúda čoraz viac ľudí, ale na trestnej lavici nemá kto otvoriť dvierka. Možno, že z tej "vipky" cez tie nové čierne fólie nie je vidieť, čo sa dole na ľade deje. Alebo sa nechce vidieť?

Pochopiteľné

To basketbalisti zmýšľajú trochu ináč. Tiež to trvalo dlhšie, ale minulý týždeň namontovali po stranách svetelnej tabule nové výkonné reproduktory. Pred a po stretnutí tak diskdžokej nemusí stále vláčiť hore-dole ťažké bedne. Stačí mu malý mixážny pult a vec je vyriešená. Nehovoriac o tom, koľko miest na sedenie pribudlo.

Strieľalo sa!!!

Na futbale a basketbale sa strieľalo, bilo a takmer sa podrezávali hrdlá. Viac sa o tom dočítate v zajtrajších správach agentúry JPP.

Blahoželáme

Ak by sa každoročne vyhlasovala jedenástka roka SOFZ, isto by v nej mal stálu "miestenku" Milan Jochman z Bystrian. Jeden z najlepších hráčov oblastnej súťaže oslávil v týchto dňoch 38. narodeniny. V nedeľu mu blahoželali aj spoluhráči, ale nechýbalo veľa, aby mu hostia z Markušoviec pokazili narodeniny (v 10. minúte vyhrávali už 2:0). Nakoniec Bystranci vyhrali 5:3. Ku gratulantom sa pripájame aj my, veľa zdravia, Milan!

Brankár hrdina

Keď mužstvo podrží brankár, to vždy pomôže. Zvlášť poteší, ak je to v mládežníckych súťažiach. Touto cestou mladí Harichovčania ďakujú Dávidovi Moskvikovi, ktorý vo V. Folkmare chytil dva pokutové kopy a stal sa hrdinom zápasu, ktorý hostia vyhrali 4:0.

Dnes na hokej

Hokejová I. liga dnes pokračuje ďalším kolom. Hokejisti Spišskej Novej Vsi privítajú na domácom ľade Bardejov.

Výrok víkendu

"Naj idze za čaru!" V druhom polčase zápasu Letanovce Sp. Hrušov sa hosťom nešťastne zranil brankár (narazené prsty na ruke). Ošetrovanie trvalo o niečo dlhšie a jeden z domácich fanúšikov to už nevydržal a navrhol takéto riešenie. Aspoň bola sranda.