OKST Regmont Hraň - ŠKST Michalovce B 2:16 (Mar. Mihajlo 2 Melikant a Piroháč po 4,5, Sokologorský a Hanke po 3,5) STK Lokomotíva Košice D - TJ Družstevník Čečehov 9:9 (Brnčal 4, Schütz 3, Šimoňák 2 D. Danilovič 3,5, P. Maskaľ 2,5, Terezka a Vaľo st. po 1,5) SŠK Poproč - ŠKST Sokol Vojčice C 12:6 (Gumáňová a Popovič po 3,5, Poracký a Gumáň po 2,5 Ujhelyi, Jaremenko a Mihok po 2) STO Valaliky - SO Malý Kamenec 11:7 (Kacvinský a Drotárová po 4,5, Takáč 2 Ľ. Szabo a Bók po 2, Sz. Tóth a L. Kiss ml. po 1,5) KST plus 40 Trebišov B - MKST Energetik Veľké Kapušany B 10:8 (Hurčík a Ščerba po 3,5, Bandoľa 3 Szanyo 3,5, F. Krištof 2, Sabo 1,5, Várady 1)
2.kolo - KST plus 40 Trebišov A - MKST Energetik Veľké Kapušany B 10:8 (Sütő a Dula po 3,5, Sikora a Wawrek po 1,5 Szanyo 4, V. Krištof 2, Sabo a Popély po 1) SO Malý Kamenec - KST plus 40 Trebišov B 6:12 (Sz. Tóth 3, Ľ. Szabo a Bók po 1,5 Hurčík 4, Bandoľa 3,5, Ščerba 3, M. Németh 1,5) ŠKST Sokol Vojčice C - STO Valaliky 7:11 (M. Ujhelyi 2,5, Mihok 2, Kmec 1,5, F. Ujhelyi 1 Kacvinský a Drotárová po 4,5, Takáč 2) TJ Družstevník Čečehov - SŠK Poproč 14:4 (Vaľo st. 4,5, D. Danilovič 3,5, Maskaľ a Terezka po 3 Gumáňová 2, Popovič 1, Gumáň 0,5) ŠKST Michalovce B - STK Lokomotíva Košice D 6:12 (Melikant 2, Hanke a Piroháč po 1,5, Sokologorský 1 Brnčal 4, Horvát a Šimoňák po 2,5, Schütz 2, Fotta 1) MKST Energetik Veľké Kapušany A - OKST Regmont Hraň 15:3 (Valach a Begala po 4,5, Štim 3,5, F. Krištof 2,5 Mich. Mihajlo 2, Mar. Mihajlo 1).
1. Veľké Kapušany A220032:46
2. Valaliky220022:146
2. Trebišov B220022:146
4. Čečehov211023:135
5. Lokomotíva Košice D211021:155
6. Michalovce B210122:144
7. Poproč210116:204
8. Trebišov A210111:254
9. Veľké Kapušany B200216:202
10. Malý Kamenec200213:232
10. Vojčice C200213:232
12. Hraň20025:312
Miniliga MS: Lok. Seniori - RSC Myslava 12:4, HIKO-KE - Vitkovice KE 6:10, MPS Juh - TVa U. S. Steel 13:3, Akademik TU - ŠKP SOŠPZ 10:6, Kamenár J. Š. - Mokrance "B" 10:6, Econs - Stavomontáže 7:9.
1. MPS Juh330037:119
2. Econs330030:189
3. Lok. Seniori321030:198
4. Stavomontáže320132:167
5. Akademik TU320123:257
6. Vitkovice KE310225:245
7. Kamenár J. Š.310223:255
8. ŠKP SOŠPZ310222:265
9. TVa U. S. Steel301220:304
10. RSC Myslava301219:304
11. HIKO-KE300318:313
12. Mokrance "B"300317:313
II. trieda: VSS - MVL s. r. o. 4:12, Reprex - MPS Juh "B" 6:10, Senzor - MČ Barca 1:15, Eurocast - RSC Myslava "B" 5:11, Vitkovice KE "B" - Autosklo Kardos 8:9.
III. trieda: Agroinvent - Elrev J. H. 14:2, VSS "B" - Bayer 4:12, SOU PaT - CYS-FR 9:8, SOU Ž - ŠKP SOŠPZ "B" 13:3, Alfa - Lok. Juniori 16:0, Rapid - Cokery 6:10.
1. SOU Ž220028:46
2. Agroinvent220025:76
3. Cokery220020:126
4. SOU PaT211022:115
5. Alfa210122:104
6. CYS-FR210119:144
7. Bayer210115:174
8. Elrev J. H.210115:174
9. Rapid200211:212
10. VSS "B"20029:232
11. ŠKP SOŠPZ "B"20026:262
12. Lok. Juniori20021:311