Jasné víťazstva našich

Sportnet|15. okt 2007 o 00:00

BRATISLAVA. Extraliga hádzanárov mala na programe stretnutia 7. kola.Martin - Prešov 27:43 (14:26)Prešov v zápase jasne dominoval. Domáci

BRATISLAVA. Extraliga hádzanárov mala na programe stretnutia 7. kola.

Martin - Prešov 27:43 (14:26)

Prešov v zápase jasne dominoval. Domáci pôsobili ustráchaným dojmom, ale v druhom polčase ostych zahodili a ukázali celkom peknú hádzanú. Hostia z Prešova však vývoj aj naďalej bez problémov kontrolovali.

Najviac gólov: Kuchárik 7/2, Baka 6/1, Malík 5 - Kozlov 9/4, Pekár 5, T. Mažár 5, Radčenko 5, Dudáš 5. Pok. hody: 6/4 - 8/7, vylúčení: 4 - 6 , ČK: Dudáš (Prešov) za 3 vylúčenia, rozhodovali: Gedeon, Rapač, 300 divákov.

Košice - Hlohovec 37:25 (20:11)

Počas celého zápasu jednoznačne dominovali domáci hádzanári, ktorí svoju prevahu vyjadrili aj číselne. Košice ani raz neprehrávali, vždy viedli o tri-štyri góly. Jednoznačný polčasový náskok o deväť gólov si východniari na domácej palubovke nenechali vziať ani v druhom polčase a duel poľahky doviedli do víťazného konca.

Najviac gólov: Strapko 8, Mazák 6, P. Hruščák 6/3 - F. Zaťko 6/3, Pupík 5, Kasagranda 4. Pok. hody: 4/3 - 5/3, vylúčení: 3 - 6, rozhodovali: Barborík a Rondoš, 350 divákov.

ZOSTÁVAJÚCE VÝSLEDKY

P. Bystrica - N. Zámky 30:28 (16:12). Najviac gólov: Frajkor 8/5, J. Kozák 8 - Szapu 8. Topoľčany - ŠKP Bratislava 17:26 (5:14), Ševčík 6/3 - Baďura 7/2.