Päťzápasová šnúra remíz

Sportnet|20. okt 2007 o 00:00

ROŽŇAVA. Prvoligoví starší žiaci SP MFK Rožňava cestovali za súperom do Vranova. Stretnutie sa hralo za dažďa podporovaného silným vetrom a hostia do

polčasu dostali domácich pod tlak. Jedinú vážnejšiu šancu na skórovanie mal Kováč, ale neuspel. Po prestávke mali viac z hry domáci, ale ani zo štandardiek nedokázali streliť vedúci gól. Zápas sa lámal v závere, keď hostia hrali vabank, ale Kováč opäť minul. Príležitosť domácich zmaril na opačnej strane gólman hostí Kuzma. "Bol to najslabší zápas počas účinkovania v súťaži. Chceli sme bodovať naplno, ale v útoku sa nám stále nedarí. Pochvalu si zaslúži obrana na čele s brankárom," uviedol tréner D. Pollák.

(kcs)

Vranov - SP MFK Rožňava 0:0, Rožňava: Kuzma - Martinko, Gere, Sapanoš, Németh, Almáši, Gallo, Piaterík, Vaško, Strelka, Kováč, striedali Jonáš, Boroš.