Topoľany - Svidník 2:2 (2:1)

Sportnet|22. okt 2007 o 00:00

TOPOĽANY. Už v 2. min. zápasu sa zmenilo skóre. Hosťujúci kapitán Bučko vystrelil, brankár Komenda jeho pokus vyrazil, následne domáci obranca Firda

fauloval spomínaného Svidníčana a rozhodca nariadil pokutový kop, ktorý skúsený Horochonič premenil. V ďalších minútach nevyužil dve veľmi sľubné šance obranca Kopka. V 23. min. gólman Hvozda odvrátil Kandalovi strelu na roh. V tej istej Rebej zahral roh a Kopka hlavou zblízka vyrovnal na 1:1. V ďalších minútach nevyužili gólové príležitosti Zemplínčan Csomos a jeho protihráč Paňko. V 35. min. Topoľany viedli, aktívny Čornej poslal pred bránu prízemný center a dezorientovaný Pustý si v snahe odvrátiť loptu vpáde hlavou vsietil vlastný gól. Po zmene strán hostia ožili. V 51. min. po chybe v topolianskej rozohrávke nebezpečný Bučko mieril z uhla popri ľavej žrdi. O minútu bolo vyrovnané, na hranici šestnástky si Medvec pripravil streleckú pozíciu a dal na konečných 2:2. V zostávajúcich fázach hry sa na stave už nič nezmenilo.

Góly: 23. Kopka, 35. Pustý (vlastný) - 2. Horochonič (z 11 m), 52. Medvec. ŽK: Sabo, Béreš - Harakaľ, Puchír. Divákov: 100. Rozhodca: Džima. TOPOĽANY: Komenda - Surmin, Firda, Kopka, Sobek - Čornej, Horňák (73. Sabo), Rebej, Béreš - Kandala, Csomos. -Hvozda - Pustý, Kočiš, Harakaľ, Matvej (46. Bochin) - Puchír, Medvec, Paňko, Horochonič, Kaleja (90. Kurilec) - Bučko.

Domov»Sportnet na východe»Topoľany - Svidník 2:2 (2:1)