Kixckboxeri Panteru medzi prvými

Sportnet|25. okt 2007 o 00:00

PREŠOV. Novú sezónu otvorili slovenskí kickboxeri prvým kolom Slovenského pohára. V športovej hale UMB v Banskej Bystrici štartovali aj pretekári

Kickboxing klubu Panter Prešov. Pod Urpínom sa prezentovalo 129 súťažiacich z dvadsiatich slovenských klubov.

Úspešné vykročenie

V mládežníckych kategóriách sa súťažilo v semi a light kontakte (dve dvojminútové kolá), seniori v semi a full kontakte (3x2). Z prešovských kickboxerov Dagmar Kundríková (semi do 65 kg) vybojovala prvenstvo, Patrik Petriušek (semi do 74 kg) skončil tretí. Juniorke Petre Levickej (semi a light do 57 kg) patrilo prvé miesto. Medzi dievčatami Silvia Levická (semi a light do 28 kg) bola prvá, Stela Levická v tej istej disciplíne i hmotnostnej kategórii druhá. Prvenstvo medzi chlapcami (light do 28 kg) vybojoval Prešovčan Joachim Komara. V celkovom poradí klubov patrí KK Panter Prešov priebežne druhé miesto za Guard Steel Trans Košice a pred STS Poprad.