Condornet schytal výprask

Sportnet|26. okt 2007 o 00:00

Na uplynulé kolo futsalovej druhej ligy nebudú v dobrom spomínať hráči Condornetu, ktorí utŕžili dvojcifernú nádielku a prišli o prvú priečku v

tabuľke. Tam sa po šiestich kolách vrátil AFK Pages Pneu. Druhú priečku obsadil Profitters SK Opal a už spomínaný exlíder je po siedmom kole tretí. Všetky tri celky majú rovnaký počet bodov, a na kontakt je aj Wall street bar, ktorý však momentálne nie je v obvyklej forme.

PREŠOV. Zápas o prvú priečku začal Condornet proti AFK Pages Pneu ako z partesu, už v prvej minúte viedol 1:0. Lenže potom nastal čas pre súpera, ktorý čoskoro otočil na 2:1. Condornet ešte raz vystrčil zúbky a vyrovnal. Lenže to bolo z jeho strany všetko, pneumatikári ovládli hru a pridávali jeden gól za druhým. Condornet nedokázal kontrovať a prehral súboj o prvú priečku vysoko 2:12. Medzi Profitters SK Opal a Wall street barom sa hral dobrý a vyrovnaný zápas. Wall street bar viedol 2:0, ale o chvíľu už bola remíza. S patovým skóre sa zápas vyvíjal až do stavu 4:4 aj preto, že Wall street bar triafal často do žrdí a nie do siete. Rozhodla skvelá záverečná šesťminútovka Profitters SK Opal, v ktorej tri razy skóroval a zvíťazil 8:5.

Black horses zvíťazili nad BF Designom!

Nováčik súťaže Black horses mal už niekoľkokrát na body na dosah, ale tie prišli prekvapujúco až v stretnutí s favorizovaným BF Designom. Ten zradili terén i niektorí hráči, ktorí sa na zápas nedostavili. S mokrým povrchom si jednoznačne viac potykali Black horses a už po prvej časti hry viedli 4:2. Keď v druhom polčase zvýšili dokonca na 6:2, pred BF Designom stála vážna úloha odvrátiť hrozbu prehry s posledným celkom. To sa im nepodarilo, pretože skórovať dokázali iba dva razy a prehrali 4:6. FC Ekoprim mali jasne navrch v stretnutí s SSK. Vyšiel mu úvod zápasu, keď si vypracoval náskok, ktorý už nepustil z rúk. SSK sa síce nevzdávali, ale strieľať góly sa mu nedarilo. Po polčase 5:1 si FC Ekoprim ešte vylepšili skóre a zvíťazili výsledkom kola 16:3.

Výsledkový servis: FC Ekoprim SSK 16:3, Profitters SK Opal - Wall Street Bar 8:5, AFK Pages Pneu - Condornet 12:2, Black horses - BF Design 6:4.

Program nasledujúceho kola: Black horses - AFK Pages Pneu 8:00h (G), BF Design - Wall Street Bar 9:45h (G), Profitters SK Opal - FC Ekoprim 8:00h (M), Condornet- SSK 9:45h (M).