Starší žiaci opäť nerozhodne

Sportnet|3. nov 2007 o 00:00

V poslednom kole jesennej časti odohrali prvoligoví starší žiaci SP MFK Rožňava na pôde Lipian nerozhodný výsledok. Vedenie si neudržali a inkasovali

vyrovnávajúci gól z penalty.

ROŽŇAVA. Polčas bol vyrovnaný, ale do vedenia sa dostali zásluhou Kováča po štandardke hostia. Veľa šancí na oboch stranách nebolo a preto už ďalšie góly nepadli. Po prestávke domáci hneď v úvode vyrovnali z penalty a príležitostí na skórovanie bolo na oboch stranách niekoľko. Tutovky za hostí vynechali Boroš a Kováč a šance domácich s prehľadom likvidoval gólman hostí Kuzma. "Zisk ďalšieho bodu je potešiteľný, keď ťaháme šesťzápasovú šnúru bez prehry. Robili sme chyby v obrane, čo ma neteší, ale dobrý výkon podali hlavne Kuzma v bráne a Németh, ktorý ustrážil domáceho strelca Kamenca," uviedol tréner Dušan Pollák.

KAROL CSOBÁDI

Lipany -SP MFK Rožňava 1:1 (0:1), Gól za Rožňavu F. Kováč, Rožňava: Kuzma - Martinko, Piaterík, Gere, Németh, Sappanoš, Gall, Kováč, Vaško, Strelka, Almáši, striedali Drenko, Boroš