Staršie dorastenky - predohrávka 14. kola:
Šaľa - Michalovce 22:26 (11:11)
Iuventa: Barboriaková, Pauličová - Zemáneková 5, Muliková, Štefanová, Danielisová, Koritarová, Wollingerová 4, Majvitorová 1, Hricišonová 2, Fajčáková 10/4, Uhliarová 2, Novická 2.
9. kolo: ŠKP Bratislava - Michalovce 27:25 (12:12)
Góly Iuventy: Fajčáková 13/3, Wollingerová 6/1, Hricišonová 4, Zemáneková 1, Novická 1.
Senica - UDHK Nitra 36:44, Inter - Šaľa 23:22, Vranov - B. Bystrica 33:23. Partizánske, Prešov, Senec a Bytča mali voľno.
1. Senica8701327:24514
2. UDHK Nitra7601218:19712
3. Partizánske5500166:11710
4. ŠKP BA7502186:14310
5. Michalovce7403194:1748
6. Bytča5302152:1416
7. Prešov6303129:1256
8. Vranov8305211:2676
9. Inter BA7205151:1924
10. Šaľa6006146:1720
11. Senec5005119:1560
12. B. Bystrica500582:1520
Mladšie dorastenky - predohrávka 14. kola:
Šaľa - Michalovce 22:25 (10:15)
Iuventa: Gubiková, Vojtovičová - Martonová 2, Serečunová 1, Ujhelyová 1, Falisová 1/1, Tomeková 2, Hvostaľová 2, Maszkaľová 6, Rebičová 7/3, Vargová, Feňovčíková 1, Hujdičová, Lazorová 2.
9. kolo: ŠKP Bratislava - Michalovce 19:18 (8:9)
Góly Iuventy: Rebičová 10/4, Maszkaľová 3, Vargová 3, Serečunová 1, Feňovčíková 1.
Senica - Močenok 42:38, Sereď - Šaľa 29:34, Partizánske - Šurany 23:32, R. Sobota - Trenčín 27:29, Brezová - Bytča 32:28, Vranov - B. Bystrica 25:22.
1. ŠKP BA8800256:14316
2. Šurany7700198:14114
3. Trenčín7601206:14712
4. Brezová7502187:15110
5. Michalovce8503206:17010
6. Senica8503224:22310
7. Bytča7403231:1938
8. Sereď8404216:2388
9. Šaľa8305205:2206
10. Vranov9207196:2574
11. Močenok8116240:2683
12. R. Sobota7106156:2062
13. B. Bystrica7106116:2142
14. Partizánske7016139:2051
V nasledujúcom kole majú obidva celky Iuventy voľno.
Dorastenci - 6. kolo: mladší: HáK Michalovce - Trnava 21:22 (11:9); starší mali voľno.
7. kolo: mladší: Bardejov - HáK Michalovce 43:28 (20:13), starší: Bardejov - HáK Michalovce 28:38 (14:18). V 8. kole v sobotu doma s Topoľčanmi (mladší 16.00, starší 17.30).
(beh)