Loky JPS potrápila Salaš

Sportnet|21. nov 2007 o 00:00

V neúplnej tabuľke košickej futsalovej ligy starých pánov má pätica celkov rovnaký počet bodov, avšak minuloročný víťaz a líder súťaže Salaš Pereš má

v porovnaní so súpermi jeden zápas k dobru.

KOŠICE. V dohrávanom stretnutí prvého kola sa nováčik Maad vytiahol a Steelersu pripravil druhú prehru v sezóne. Po vyrovnanom prvom polčase len málokto očakával strelecký koncert nováčika, ktorý si výrazne zlepšil skóre. Vymazal jednu nulu v štatistikách a v tabuľke poskočil z deviateho na siedme miesto. Solídnu formu ukázal aj v súboji s Vulkmontom, ktorému podľahol najtesnejším rozdielom. Až nečakane viac úsilia stálo vedúci celok tabuľky Salaš Pereš víťazstvo nad húževnatou Loky JPS. Jej hráči veľmi umne bránili a s najväčším favoritom uhrali prijateľnú prehru. Nestáva sa často, aby hráči Šalašu dali v jednom stretnutí iba tri góly. Nedá sa povedať, že by súpera podcenili, skôr im problémy robila presná a dôraznejšia koncovka. Šalaš Pereš získal tri body a vďaka lepšiemu skóre mu patrí prvá priečka tabuľky.

Bez bodu a víťazstva ešte dvaja

Na dne tabuľky zostávajú bez bodu ešte dve družstvá, ktoré v tomto kole prehrali zhodne 1:5. Posledný Sever ťahal za kratší koniec v súboji so skúsenou Športhalou, ktorá v druhom polčase štyrmi gólmi rozhodla o osude stretnutia. Nedarilo sa ani predposlednej Barke, ktorá nestačila na Kops.

Dohrávka 1. kola: Steelers Maad 2:9 (1:1), góly: Seman, Baláž Šušnyák 3, Pahulyi 2, Adamčík, Orlovský, Juhás, Andrejkovič. Výsledky 4. kola: Hurican - Top Limo 3:2 (2:0), Vaculík 2, Polomský Bosák, Človečko. Vulkmont Maad 2:1 (2:1), Smejkal, Serečin Šušnyák. Športhala Sever 5:1 (1:1), Džurina 3, Navrátil 2 Linčák. Salaš Pereš Loky JPS 3:2 (2:0), Golenya, Štecák, Pillár Pintér, Buda. Barka Kops 1:5 (1:2), Blaga Munkasci 3, Bobiš, Hudák.